Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45MR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H45MR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 315529 3.30 3.99

Grip
2 320802 6.45 7.80

Ring
3 320803 1.65 2.00

Naaldhouder
4 320804 27.78 33.61

Naaldrol D8x20
5 313421 5.25 6.35

Veer
6 320806 6.45 7.80

Borgring D42
7 317088 3.30 3.99

Stopper Ring
7A 328538 1.65 2.00

Kogelhouder
8 320810 12.15 14.70

Grip
9 320807 3.30 3.99

Grip
10 320808 4.80 5.81

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
11 959150 1.35 1.63

Pakkingbout M6x25
12 981942 1.65 2.00

Voorhuis
13A 320809 78.79 95.33

O-ring (s-34)
14 980879 1.05 1.27

O-ring (1as-50)
15 990067 1.65 2.00

Opnameschacht
16 320805 96.25 116.46

Demperring (a) (oud 320812)
17A 322528 1.65 2.00

Slagstukhouder
18 320811 32.18 38.93

O-ring (s-25)
19 319572 1.65 2.00

Slag Stuk
20A 320813 35.06 42.43

Demperring
21 320817 3.30 3.99

Slagstukhouder
22 320814 10.65 12.89

Demperring
23 320815 3.30 3.99

Ring
24A 322412 1.65 2.00

Slagstukhouder
25 320816 1.65 2.00

Slagstuk
26 320822 14.99 18.13

O-ring (i.d.10.5)
27 320823 3.30 3.99

Cylinderhouder
28 320818 6.45 7.80

Bus I.d. 15mm (oud 320820)
29A 321443 26.40 31.94

Veer
30 320821 3.30 3.99

Zuigerpin
32 320826 4.80 5.81

Zuiger
33 320824 4.80 5.81

Drijfstang
34 320825 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
35 986940 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
36 983162 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
38 320831 7.65 9.26

O-ring (jas02060)
40A 878867 3.30 3.99

Veerring D10 (10 Stuks)
41 939540 1.95 2.36

Krukas
42 320829 37.95 45.92

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
43 930511 2.40 2.90

Bout M5x12
44 980760 1.05 1.27

Lagerpakking
45 980761 7.65 9.26

Kogellager 6203dducmav2s
46 6203DD 7.65 9.26

Oliekeerring
47 310119 3.60 4.36

Cilinderhuis
48 320828 64.21 77.70

Handgreeppakking (a)
50 320837 3.30 3.99

Dempingrubber
51 310124 4.20 5.08

Houder
52 310123 11.85 14.34

Eerste Tandwiel
53 320830 26.40 31.94

Naaldlager
54 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
55 320841 35.06 42.43

Bout M8
56 317107 3.30 3.99

Handgreephouder(b)
57 317106 3.30 3.99

Handgreep Houder (a)
58 317105 4.80 5.81

Klemband (oud 317104)
59 320635 6.75 8.17

Ontgrendelgrip
60 317108 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
61 317103

Koolborsteldeksel
62 935829 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
63 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
64 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
65 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
66 320834 9.30 11.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x8
67A 321527 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
68 6201DD 6.30 7.62

Stofring
69 302429 1.05 1.27

ANKER 110-115 VOLT
70 360571C 84.56 102.32

Anker 230v
70 360571E 84.56 102.32

Anker 240 Volt
70 360571F 84.56 102.32

Luchtgeleider
71 320832 1.65 2.00

Tapschroef D5x55
72 953174 1.04 1.26

Stator Ass'y 110 Volt
73 340519C 58.44 70.71

VELD 220-230 VOLT
73 340519E 58.44 70.71

Stator Ass'y 240 Volt
73 340519F 59.13 71.54

Veld 220-230 Volt
73 340519H 58.44 70.71

Contactpunt Koolborstelhouder
74 930703 2.40 2.90

Ring (a)
76 982631 1.04 1.26

Kogellager 608ddmc2eps2s
77A 608DDM 5.55 6.72

Behuizing
78 320833 90.48 109.47

Bus I.d. 15mm
79 320836 1.65 2.00

Handgreeppakking (b)
80 320838 4.80 5.81

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
82A 326541 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
83 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
84 991711 1.05 1.27

Handgreep Set (a+b)
85A 329866 17.60 21.30

Bedrading
86S 990861 1.05 1.27

Condensator (oud 930030/991313)
87S 994273 4.29 5.19

Condensatorhouder
88 317492 1.65 2.00

BEDRADING
89S 981974 1.65 2.00

Schakelaar H65sb
91 306143 17.05 20.63

Tapschroef D4x25 Zwart
93 307028 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
94S 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
95S 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
96 959141 3.75 4.54

Niet meer leverbaar
98 984750

Snoerklem
99 960266 1.04 1.26

Cord Clip
99 981987Z 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
100S 949423 1.05 1.27

Draadeindhuls
101 981373 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
102 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
102 980063 1.04 1.26

Contactlip
102 992810 1.04 1.26

Snoertule D10.1
103 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
103 953327 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
104 500446Z 40.84 49.41

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
104 500454Z 15.54 18.80

Cylinder Ass'y (oud 320819+320820)
105 321442 64.21 77.70

Waaier Voor Anker
106 321640 6.45 7.80

Stofafdichting
107 333143 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 313471

Niet meer leverbaar
502S 943277

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 944459

Niet meer leverbaar
505 320842

Niet meer leverbaar
505A 323370

Niet meer leverbaar
601 313472

Niet meer leverbaar
602 313473

Niet meer leverbaar
603 313474

Niet meer leverbaar
604 313475

Niet meer leverbaar
605 313476

Niet meer leverbaar
606A 313478

Niet meer leverbaar
607 313479

Vet (tube 30 Gram)
608 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
609 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
610 980927 73.01 88.35

Serviceset H45mr
611 321713 84.56 102.32

Serviceset H45mr
611S 321713 84.56 102.32

Niet meer leverbaar
612 323131

Niet meer leverbaar
613 323131

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.