Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45MRY


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H45MRY

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 315529 3.30 3.99

Grip
2 320802 6.45 7.80

Ring
3 320803 1.65 2.00

Naaldhouder
4 320804 27.78 33.61

Veer
5 320806 6.45 7.80

Borgring D42
6 317088 3.30 3.99

Kogelhouder
7 320810 12.15 14.70

Grip
8 320807 3.30 3.99

Grip
9 320808 4.80 5.81

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
10 959150 1.35 1.63

Pakkingbout M6x25
11 981942 1.65 2.00

Voorhuis
12 326494 64.21 77.70

O-ring (1as-50)
13 990067 1.65 2.00

O-ring (s-34)
14 980879 1.05 1.27

Naaldrol D8x20
15 313421 5.25 6.35

Opnameschacht
16 320805 96.25 116.46

Demperring (a) (oud 320812)
17 322528 1.65 2.00

Slagstukhouder
18 326379 26.40 31.94

O-ring (s-25)
19 319572 1.65 2.00

Ring (b)
20 326380 1.65 2.00

Tweede Hamer
21 326381 32.18 38.93

Demperring
22 326662 3.30 3.99

Bus (a)
23 326495 3.30 3.99

Slagstukhouder
24 320814 10.65 12.89

Demperring
25 320815 3.30 3.99

Slagstukhouder
27 326382 14.03 16.97

Slagstuk
28 326383 14.03 16.97

O-ring
29 325297 3.30 3.99

Cylinder
30 326496 69.99 84.68

Geleider Bus
31 326497 24.61 29.78

Veer
32 326498 6.45 7.80

O-ring
33 325297 3.30 3.99

Zuigerpin
34 324917 4.80 5.81

Zuiger
35 326384 6.45 7.80

Drijfstang
36 326385 4.80 5.81

Veerring D10 (10 Stuks)
37 939540 1.95 2.36

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
38 930511 2.40 2.90

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
39 990079 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
40 326500 7.05 8.53

O-ring
41 326501 1.65 2.00

Krukas
42 326499 35.06 42.43

Veerring D40
43 948391 1.65 2.00

O-ring (s-40)
44 996363 1.65 2.00

Kogellager 6203dducmav2s
45 6203DD 7.65 9.26

Oliekeerring
46 310119 3.60 4.36

Cilinderhuis
47 326502 58.44 70.71

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
48 986940 1.05 1.27

Imbusbout Hd M5x12
49 998471 1.05 1.27

Onderdeksel
50 326503 4.80 5.81

Bladveer
51 326386 4.80 5.81

Tussenring
52 326375 1.65 2.00

Ring
53 326477 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
54 878356 1.05 1.27

Needle Roller
55 878418 1.65 2.00

Seal Lock Hd Bout M5x22
56 317245 1.65 2.00

Rubber Strip
57 326515 1.65 2.00

Balansstuk
58 326508 12.75 15.43

Balansstuk
59 326507 6.45 7.80

Eerste Tandwiel
60 320830 26.40 31.94

Naaldlager
61 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
62 326510 24.61 29.78

O-ring (s-32)
63 872767 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
64 6201DD 6.30 7.62

Stofring
65 302429 1.05 1.27

Waaier Voor Anker
66 321640 6.45 7.80

ANKER 110-115 VOLT
67 360571C 84.56 102.32

Anker 230v
67 360571E 84.56 102.32

Bout M8
68 317107 3.30 3.99

Handgreephouder(b)
69 317106 3.30 3.99

Handgreep Houder (a)
70 317105 4.80 5.81

Klemband (oud 317104)
71 320635 6.75 8.17

Ontgrendelgrip
72 317108 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
73 317103

Rubber Strip
74 326487 1.65 2.00

Tussenring
75 326376 1.65 2.00

Achterschild
76 326505 15.26 18.47

Stofbeschermer
77 326378 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M5
78 306061 1.05 1.27

Tapschroef D5x20 Zwart
80 302089 1.05 1.27

Handgreep (a+b)
81 326485 18.70 22.63

Afstandsbus
82 991711 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
83 991690 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
85 307028 1.05 1.27

Dempingrubber
86 310124 4.20 5.08

Schacht
87 326377 4.80 5.81

Houder
88 326479 3.30 3.99

Dempingrubber
89 310124 4.20 5.08

Houder
90 310123 11.85 14.34

Schakelaar H65sb
91 306143 17.05 20.63

Ring M4 (10 Stuks)
92 949423 1.05 1.27

Aansluitklem
93 980063 1.04 1.26

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
94 326541 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
95 326509

Condensator
96 325566 9.00 10.89

Condensatorhouder
97 317492 1.65 2.00

Bedrading
98 994190 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
99 984750

Snoerklem
100 960266 1.04 1.26

Cord Clip
100 981987Z 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
101 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
102 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
103 959141 3.75 4.54

Snoertule D8.8
104 953327 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
105 500446Z 40.84 49.41

Snoer 5m 2 X1.0 Ho7rn-f (zonder Stekker)
105 500454Z 15.54 18.80

Luchtgeleider
106 321320 3.30 3.99

Tapschroef D5x55
107 953174 1.04 1.26

Veld 110 Volt
108 340681C 55.41 67.05

Veld 220-230 Volt
108 340681E 69.99 84.68

Contactpunt Koolborstelhouder
109 930703 2.40 2.90

Terminal M4.0 (10 Stuks)
110 930804 3.00 3.63

Ring (a)
111 982631 1.04 1.26

Kogellager 608ddmc2eps2s
112A 608DDM 5.55 6.72

Lagerhouder
113 326484 4.80 5.81

Behuizing
114 326481 37.95 45.92

Basisplaat
115 326506 3.30 3.99

Koolborsteldeksel
116 935829 1.05 1.27

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
117 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
118 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
119 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
120 326504 6.45 7.80

Tapschroef D5x20 Zwart
121 302089 1.05 1.27

Afdekplaatje
122 326488 1.65 2.00

Stofafdichting
123 333142 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 313471

Niet meer leverbaar
502 326511

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 313472

Niet meer leverbaar
605 313473

Niet meer leverbaar
606 313474

Niet meer leverbaar
607 313475

Niet meer leverbaar
608 313476

Niet meer leverbaar
609 313478

Niet meer leverbaar
610 313477

Niet meer leverbaar
611 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.