Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H45SR


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H45SR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Stofvoorkap (met Zeskant Gat)
1A 322487 3.30 3.99

Retaining Ring D28
2 320846 1.65 2.00

Sleeve (old 320847)
3A 322488 8.10 9.80

Grip
4 320845 4.80 5.81

Kogelhouder
5 320848 13.50 16.34

Veer (a)
6 320849 3.30 3.99

Stalen Kogel D7.94
7 944941 1.05 1.27

Veerring D35
8 320850 1.65 2.00

Grip
9 320851 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
10A 320915

Pakkingbout M6x25
11 981942 1.65 2.00

Bus I.d. 15mm
12 320853 14.03 16.97

O-ring (s-34)
13 980879 1.05 1.27

O-ring (1as-50)
14 990067 1.65 2.00

Demperring (a) (oud 320812)
15A 322528 1.65 2.00

Slagstukhouder
16 320811 32.18 38.93

O-ring (s-25)
17 319572 1.65 2.00

Slag Stuk
18 320854 28.60 34.61

Demperring
19 320817 3.30 3.99

Slagstukhouder
20 320814 10.65 12.89

Demperring
21 320815 3.30 3.99

Ring
22A 322412 1.65 2.00

Slagstukhouder
23 320816 1.65 2.00

Slagstuk
24 320822 14.99 18.13

O-ring (i.d.10.5)
25 320823 3.30 3.99

Cylinderhouder
26 320818 6.45 7.80

Bus I.d. 15mm (oud 320820)
27A 321443 26.40 31.94

Veer
28 320821 3.30 3.99

Zuigerpin
30 320826 4.80 5.81

Zuiger
31 320824 4.80 5.81

Drijfstang
32 320825 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
33 986940 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
34 983162 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
36 320831 7.65 9.26

O-ring (jas02060)
38A 878867 3.30 3.99

Veerring D10 (10 Stuks)
39 939540 1.95 2.36

Krukas
40 320829 37.95 45.92

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
41 930511 2.40 2.90

Bout M5x12
42 980760 1.05 1.27

Lagerpakking
43 980761 7.65 9.26

Kogellager 6203dducmav2s
44 6203DD 7.65 9.26

Oliekeerring
45 310119 3.60 4.36

Cilinderhuis
46 320828 64.21 77.70

Handgreeppakking (a)
48 320837 3.30 3.99

Dempingrubber
49 310124 4.20 5.08

Houder
50 310123 11.85 14.34

Eerste Tandwiel
51 320830 26.40 31.94

Naaldlager
52 939299 10.65 12.89

Tandwielhuis
53 320841 35.06 42.43

Bout M8
54 317107 3.30 3.99

Handgreephouder(b)
55 317106 3.30 3.99

Handgreep Houder (a)
56 317105 4.80 5.81

Klemband (oud 317104)
57 320635 6.75 8.17

Ontgrendelgrip
58 317108 9.90 11.98

Niet meer leverbaar
59 317103

Koolborsteldeksel
60 935829 1.05 1.27

Koolborstel (2 Stuks)
61 999043 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 981
61 999073 14.40 17.42

Koolborstelhouder
62 971001 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
63 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
64 320834 9.30 11.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x8
65A 321527 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
66 6201DD 6.30 7.62

Stofring
67 302429 1.05 1.27

ANKER 110-115 VOLT
68 360571C 84.56 102.32

Anker 230v
68 360571E 84.56 102.32

Anker 240 Volt
68 360571F 84.56 102.32

Luchtgeleider
69 320832 1.65 2.00

Tapschroef D5x55
70 953174 1.04 1.26

Stator Ass'y 110 Volt
71 340519C 58.44 70.71

VELD 220-230 VOLT
71 340519E 58.44 70.71

Stator Ass'y 240 Volt
71 340519F 59.13 71.54

Veld 220-230 Volt
71 340519H 58.44 70.71

Contactpunt Koolborstelhouder
72 930703 2.40 2.90

Terminal M4.0 (10 Stuks)
73 930804 3.00 3.63

Ring (a)
74 982631 1.04 1.26

Kogellager 608ddmc2eps2s
75A 608DDM 5.55 6.72

Behuizing
76 320833 90.48 109.47

Bus I.d. 15mm
77 320836 1.65 2.00

Handgreeppakking (b)
78 320838 4.80 5.81

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
80A 326541 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
81 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
82 991711 1.05 1.27

Handgreep Set (a+b)
83A 329866 17.60 21.30

Bedrading
84 990861 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
85 930039 1.95 2.36

Condensator (oud 930030/991313)
85 994273 4.29 5.19

Condensatorhouder
86 317492 1.65 2.00

BEDRADING
87 981974 1.65 2.00

Schakelaar H65sb
88 306143 17.05 20.63

Tapschroef D4x25 Zwart
90 307028 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
91 959140 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
94 984750

Snoerklem
95 960266 1.04 1.26

Ring M4 (10 Stuks)
96 949423 1.05 1.27

Aansluitklem
97 980063 1.04 1.26

Snoertule D10.1
98 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
98 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
99 500390Z

Niet meer leverbaar
99 500394Z

Niet meer leverbaar
99 500408Z

Niet meer leverbaar
99 500424Z

Niet meer leverbaar
99 500475Z

Niet meer leverbaar
99 500477Z

Cylinder Ass'y (oud 320819+320820)
100 321442 64.21 77.70

Waaier Voor Anker
101 321640 6.45 7.80

Stofafdichting
102 333143 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
501 980752

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 944459

Niet meer leverbaar
505 320842

Niet meer leverbaar
506 985468

Stofvoorkap
507 320844 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
601 234001

Niet meer leverbaar
602 981922

Niet meer leverbaar
603 980753

Niet meer leverbaar
603 981923

Niet meer leverbaar
604 981924

Niet meer leverbaar
604 982705

Niet meer leverbaar
605 955186

Niet meer leverbaar
605 982710

Niet meer leverbaar
606 955183

Niet meer leverbaar
607 955181

Niet meer leverbaar
608 981929

Niet meer leverbaar
608 982702

Niet meer leverbaar
609 981930

Niet meer leverbaar
609 982703

Niet meer leverbaar
610 981931

Niet meer leverbaar
610 982704

Niet meer leverbaar
611A 323357

Niet meer leverbaar
613 944574

Niet meer leverbaar
614 318085

Niet meer leverbaar
615 956126

Niet meer leverbaar
615 982711

Vet (tube 30 Gram)
616 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
617 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
618 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
619 323131

Niet meer leverbaar
620 323131

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.