Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H55SA'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H55SA


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H55SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

ROL PIN D6X25 (10 STUKS)
1 949747@1417 4.50 5.44

HANDGREEPHOUDER
2 985475@1417 10.95 13.25

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
3 985465@1417

Slagstuk
4 985455@1417 29.29 35.44

O-ring (a) Fpm810
5 985454@1417 7.95 9.62

Pin
6 985451@1417 3.60 4.36

Zuigerpin
6A 301509@1417 5.25 6.35

Zuiger
7 985452@1417 23.38 28.28

Zuiger
7A 317084@1417 14.10 17.06

Inbusbout M8x35
8A 990083@1417 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
10 956996@1417 3.00 3.63

Veerring D12 (10 Stuks)
11 939542@1417 1.50 1.82

Veerring D14 (10 Stuks)
11A 939543@1417 2.55 3.09

Sluitring
12A 985453@1417 1.65 2.00

Drijfstang
13 985450@1417 61.33 74.20

Drijfstang
13A 317082@1417 9.30 11.25

Naaldlager Rna4901v1
14 985470@1417 23.65 28.62

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
15 949665@1417 2.10 2.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
16A 985449@1417

Krukashuis Deksel
16B 986957@1417 35.06 42.43

O-ring (b) (s-80)
17A 985448@1417 2.40 2.90

O-ring (s-90)
17B 877316@1417 2.55 3.09

Inner Race
18 985467@1417 11.85 14.34

Krukas
19 985444@1417 58.44 70.71

Krukas
19A 319502@1417 64.21 77.70

Bearing Cover
20 985443@1417 4.50 5.44

Kogellager 6204dducmps2s
21A 6204DD@1417 9.00 10.89

Cylinderhuis
22 986941@1417 349.94 423.42

Veerhouder
23A 985466@1417 8.70 10.53

Spring Case
23B 993241@1417 18.70 22.63

Stopveer (oud 980724)
24 981937@1417 1.05 1.27

Veer
24A 302096@1417 3.00 3.63

Stopsluitring
25 985463@1417 5.25 6.35

Stopper Sleeve
25A 993243@1417 7.95 9.62

Naaldroller D4x20
26 943364@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
27 985477@1417

Handgreephouder
28 985476@1417 10.20 12.34

Beitelpal
29 985462@1417 40.84 49.41

Beitelpal (oud 985462)
29A 302095@1417 40.84 49.41

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x25
30 985479@1417 2.55 3.09

Voordeksel
31 986945@1417 180.81 218.78

Sluitstuk
32 986944@1417 102.16 123.62

Kussenring
33 986943@1417 14.71 17.80

Demperring
34 986942@1417 5.85 7.08

O-ring (c) Fpm810
35 986946@1417 11.85 14.34

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
36 957561@1417

Schroef M4x12 (10 Stuks)
37 949323@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38 980735@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
38A 991713@1417

Stofring
39 985436@1417 1.05 1.27

Kogellager 6200vvcmps2s
40 6200VV@1417 6.15 7.44

Huis
41 985435@1417 107.94 130.60

Bout Hd M6x40
43A 994084@1417 1.05 1.27

Koolborstelhouder
44 983362@1417 6.45 7.80

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)(oud 9619
45A 999071@1417 14.40 17.42

Koolborsteldop
46 961781@1417 2.55 3.09

Kap Deksel
47 981959@1417 2.40 2.90

Schroef
48 958715@1417 1.04 1.26

Bout Hd M6x60
49A 994085@1417 1.65 2.00

Plaat
50 980750@1417 17.05 20.63

Internal Wire Holder
51 985469@1417 8.70 10.53

Handelrubber
52 980727@1417 14.10 17.06

Schroef D5x25 (nieuw 985620)
53 985605@1417 1.04 1.26

Kroonsteentje
54 938307@1417 2.13 2.57

Terminal
55 958308Z@1417 5.55 6.72

SUPPORT (A)
56 981986Z@1417 21.45 25.95

Steun (ook Zie 990082)
56 981869@1417 6.30 7.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
56B 990082@1417

Schakelaar (w/lock)
57A 995398@1417 26.40 31.94

Schakelaar (oud 958064z)
57A 981533Z@1417 21.04 25.46

Schakelaar (oud 981940)
57B 992891@1417 22.83 27.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
58 982169@1417

Tailcover
59 985437@1417 24.61 29.78

Tapping Schroef
60 985480@1417 1.05 1.27

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
62 949510@1417 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
64 959141@1417 3.75 4.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
65 983276Z@1417

Ring M4 (10 Stuks)
66 949423@1417 1.05 1.27

Afstandsbus
68A 991711@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
69 956636@1417

Hefboom
70 983273@1417 15.26 18.47

Pakking
71 980751@1417 1.35 1.63

Wire Support
73 985474@1417 2.40 2.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
74 984750@1417

Cord Clip
75 981987Z@1417 1.05 1.27

Snoerklem
75 960266@1417 1.04 1.26

Hefboom
76 983272@1417 16.64 20.13

Condensator (oud 930030/991313)
77 994273@1417 4.29 5.19

Snoertule D10.7
78 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
78 958049@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
79 500391Z@1417

Cord 5m 2 X 1,5 H07rn-f (w/o Plug)
79A 500460Z@1417 37.26 45.09

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
79B 500446Z@1417 40.84 49.41

Krukashuis (oud 985441)
80D 986968@1417 172.15 208.30

Ring
81 985445@1417 2.55 3.09

Eerste Tandwiel
82 985446@1417 49.64 60.06

INLEGSPIE 3X13
83 932815@1417 1.35 1.63

Naaldlager Bk1512
84 985442@1417 7.65 9.26

Pakking
85 985447@1417 2.55 3.09

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
86 985440@1417

Imbus Hd.bout M6x20 (10 Stuks)
87 949660@1417 3.30 3.99

Kogellager 6202vvcmps2s
88A 6202VV@1417 7.05 8.53

Olie Keerring
89 985439@1417 10.95 13.25

Verloopbus
90 985438@1417 20.76 25.12

Waaier
91 985482@1417 7.35 8.89

ANKER 115 VOLT (OUD 985472J)
92 985472U@1417 180.81 218.78

ANKER 220-230 VOLT (OUD 985472G)
92 985472E@1417 160.46 194.16

Anker 240 Volt
92 985472F@1417 160.46 194.16

Schroef D5x70
93 961400@1417 1.04 1.26

Interne Draad
95 986277@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
96 985471E@1417 78.79 95.33

Stator Ass'y 240 Volt
96A 985471H@1417 78.79 95.33

Veld 230-240 Volt (oud 985471g)
96B 985471F@1417 78.79 95.33

Lasdop 50091 (10 Stuks)
97 959140@1417 3.30 3.99

Contactpunt Koolborstelhouder
98 937623@1417 1.04 1.26

Handgreephouder
99 985464@1417 20.76 25.12

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
101 990079@1417 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
102 949454@1417 1.04 1.26

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
103 949424@1417 1.05 1.27

Beugelhandgreep
104 986959@1417 78.79 95.33

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105 986960@1417

Houder (b)
106 986961@1417 14.70 17.79

Imbusbout M8x20 (oud 949656z 10s)
107 949656@1417 5.55 6.72

Ontgrendelgrip
108 944951@1417 8.40 10.16

Schacht Voor Handgreephouder
109 986962@1417 14.03 16.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
110 986963@1417

Beitelpal Kompleet
111 310891@1417 73.01 88.35

Krukas+zuiger+drijfstang (h55sa)
112 319842@1417 93.36 112.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501C 319783@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 986947@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 872422@1417

Vet (tube 30 Gram)
504 981840@1417 8.40 10.16

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 985468@1417

Vet (pot 500 Gram)
601 980927@1417 73.01 88.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 986948@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 986949@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 986950@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 986951@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 986952@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 986953@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 986954@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 944457@1417

Serviceset Voor H55sa
610 986966@1417 107.94 130.60

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.