Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H60MC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H60MC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 333211 3.90 4.72

Retaining Ring D28
2 320846 1.65 2.00

Demperhouder
3 333685 9.90 11.98

Demperring (a)
4 330175 3.75 4.54

Demperhouder (b)
5 333686 7.35 8.89

Grip (a)
6 333192 3.90 4.72

Naaldhouder
7 320804 27.78 33.61

Veer
8 333221 1.95 2.36

Borgring
9 333255 1.04 1.26

Kogelhouder
10 333687 9.45 11.43

Grip (b)
11 333197 1.95 2.36

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
12 959150 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x25
13 985479 2.55 3.09

Voorkap
14 333195 51.01 61.73

O-RING (S-56)
15 317119 1.65 2.00

O-ring (s-32)
16 872767 1.65 2.00

Demper
17 333217 3.00 3.63

Naaldroller D8x20
24 331536 1.88 2.27

Opnameschacht
25 333191 58.03 70.21

O-RING (S-26)
26 872470 1.65 2.00

Second Hammer
27 333206 14.44 17.47

Hammer Holder
28 333216 11.55 13.98

Demperring
29 333218 3.90 4.72

Bus
30 333219 10.65 12.89

Cylinderhuis
31 333209 77.28 93.50

Inbusbout M8x35
32 990083 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
33 956996 3.00 3.63

Slagstuk
34 333205 14.40 17.42

O-ring (a) Fpm810
35 985454 7.95 9.62

Zuigerpin
36 301509 5.25 6.35

Zuiger
37 317084 14.10 17.06

Drijfstang
38 317082 9.30 11.25

Veerring D14 (10 Stuks)
39 939543 2.55 3.09

Tandwielhuis
40 333229 36.99 44.75

Kogellager 6203dducmav2s
41 6203DD 7.65 9.26

Lagerring
42 333222 1.05 1.27

Waaier
43 333196 6.75 8.17

ANKER 110 VOLT
44 360899C 115.78 140.09

Anker 230v
44 360899E 115.78 140.09

Luchtgeleider
45 333210 3.00 3.63

Inbus Hd Tapschroef D5x50
46 953121 1.04 1.26

Interne Bedrading 235l
47 324122 1.50 1.82

Veld 110 Volt
48 340780C 47.44 57.40

Veld 220-230 Volt
48 340790E 86.08 104.15

Contactpunt Koolborstelhouder
49 945932 1.05 1.27

Lagersluitring
50 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
51 6201DD 6.30 7.62

Behuizing
52 333213 31.63 38.27

Koolborsteldop
53 940540 1.04 1.26

Koolborstel (2 Stuks)
54 999044 4.50 5.44

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
54 999074 14.40 17.42

Koolborstelhouder (oud 500301)
55 980487 5.68 6.87

Inbusstelschroef M5x8
56 938477 1.05 1.27

Lagerhouder
57 328918 9.30 11.25

Niet meer leverbaar
58 984750

Stofafdichting
59 333225 1.05 1.27

Achterhuis
60 333193 3.90 4.72

Tapschroef D5x20 Zwart
61 302089 1.05 1.27

Naaldlager Bk1512
62 985442 7.65 9.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x25
63 987707 1.05 1.27

Vinyl Hulsje I.d.9.5xto.56x85
64 326541 1.65 2.00

Terminal M4.0 (10 Stuks)
65 930804 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
66 330209

Bevestiging
67 333198 5.25 6.35

Bout Voor Zijhandgreep
68 333227 13.58 16.43

Band
69 333226 6.00 7.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
70 990079 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
71 333194 7.80 9.44

O-ring (i.d. 74.5)
72 326257 3.30 3.99

Krukas
73 333204 29.84 36.10

Inlegspie 3x3x10
74 940533 1.20 1.45

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x50
75 986491 1.04 1.26

Lagerdeksel
76 333220 3.00 3.63

Kogellager 6204dducmps2s
77 6204DD 9.00 10.89

Krukashuis
78 333186 47.44 57.40

Olie Keerring
79 995403 2.40 2.90

Afstandsring (c)
80 995402 10.20 12.34

Eerste Tandwiel
81 333207 14.10 17.06

Tapschroef D4x30 Zwart
82 305490 1.04 1.26

Handgreepdeksel
83 333189 5.25 6.35

Handgreep
84 333187 14.44 17.47

Schakelaar H65sb
85 306143 17.05 20.63

Ring M4 (10 Stuks)
86 949423 1.05 1.27

BEDRADING
87 981974 1.65 2.00

Terminal M4.0 (10 Stuks)
89 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
89 980063 1.04 1.26

Condensator
90 325566 9.00 10.89

Snoertule D10.1
91 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
91 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
93 984750

Snoerklem
94 960266 1.04 1.26

Cord 5m 2 X 1,0 W/plug 13a/250v For Gbr
95 500440Z 20.49 24.79

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
95 500446Z 40.84 49.41

AANSLUITSNOER 110 VOLT VOOR ENGELAND
95 500467Z 61.33 74.20

Tapschroef D6x30
97 333364 1.05 1.27

Condensatorhouder
98 317492 1.65 2.00

Kroonsteentje
99 938307 2.13 2.57

Lasdop 50092 (10 Pcs)
100 959141 3.75 4.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
101 959140 3.30 3.99

Bout M8
102 333228 4.35 5.26

Onderdeel Hangreep (b)
103 333202 1.05 1.27

Onderdeel Hangreep
104 334578 14.16 17.14

Grip
105 333201 1.95 2.36

Zijhandgreep
106 333199 7.80 9.44

Niet meer leverbaar
501A 313472

Niet meer leverbaar
502A 333190

Niet meer leverbaar
601 333214

Zijhandgreep Kompleet (oud 333214)
602 334579 32.86 39.76

Vet (tube 30 Gram)
603 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
604 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
605 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
606 313471

Niet meer leverbaar
607 313472

Niet meer leverbaar
608 313473

Niet meer leverbaar
609 313474

Niet meer leverbaar
610 313475

Niet meer leverbaar
611 313476

Niet meer leverbaar
612 313477

Niet meer leverbaar
613 313478

Niet meer leverbaar
614 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.