Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H60ME


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H60ME

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 337562 2.85 3.45

Borgring
2 318590 1.65 2.00

Retainer Washer
3 338155 4.80 5.81

Retainer Damper (a)
4 339053 9.75 11.80

Grip
5 338154 1.80 2.18

Bit Lock Holder
6 370669 9.15 11.07

Trust Plate
7 370668 11.85 14.34

Retainer Spring
8 339052 1.95 2.36

Spring Holder (a)
9 337557 1.20 1.45

ROL PIN D2X10 (10 STUKS)
10 949860 1.05 1.27

Bout M8
11 333228 4.35 5.26

Onderdeel Hangreep (b)
12 333202 1.05 1.27

Handle Holder
13 370393 14.44 17.47

Grip
14 333201 1.95 2.36

Zijhandgreep
15 333199 7.80 9.44

O-RING (S-26)
16 872470 1.65 2.00

Cylinder Case Cover
17 338198 14.25 17.24

Imbusbout Hd M5x12
18 998471 1.05 1.27

Borgring D40
19 318582 5.10 6.17

Retaining Ring D68
20 338200 4.95 5.99

Kogellager 6008dducm
21 339063 14.93 18.06

Lagerring
22 338201 1.35 1.63

Olie Keerring
23 318588 6.45 7.80

Cylinder Case
24 338199 21.45 25.95

Inbusbout M8x35
25 990083 1.05 1.27

O-ring (c)
26 338222 1.05 1.27

Retainer Damper Holder
27 338204 5.55 6.72

Retainer Damper
28 338203 4.20 5.08

Damper Sleeve
29 339064 1.05 1.27

Retainer Damper Washer
30 338202 5.40 6.53

Bit Lock
31 370654 4.95 5.99

Opnameschacht
32 338205 45.10 54.57

Needle Pin D8
33 338210 1.95 2.36

O-ring
34 986104 1.05 1.27

Second Hammer
35 370657 19.66 23.79

Damper Washer
36 370659 7.95 9.62

Demperring
37 328887 3.30 3.99

Damper Holder
38 370658 2.85 3.45

Cylinder
39 338209 44.69 54.07

Striker
40 370391 17.05 20.63

O-ring
41 328880 4.80 5.81

Spring Holder (b)
42 338211 15.54 18.80

Lock Spring Washer
43 338216 1.20 1.45

Lock Spring
44 338217 1.50 1.82

Lock Sleeve
45 338215 1.20 1.45

Clutch Spring
46 338212 1.50 1.82

Clutch
47 370392 41.66 50.41

Sleeve
48 338218 1.04 1.26

Slider
49 338235 3.45 4.17

Metal (a)
50 370384 16.36 19.80

O-ring
51 328880 4.80 5.81

Zuigerpin
52 338228 4.35 5.26

Zuiger
53 328877 7.05 8.53

Drijfstang
54 328878 7.05 8.53

Lagersluitring
55 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
56 6201VV 6.45 7.80

Tapschroef D5x60
57 961501 1.04 1.26

Stator Sensor Pcb Set 220-240 Volt
58 340899 41.39 50.08

Stator Sensor Pcb Set 100-120 Volt
58 340947 44.28 53.57

Behuizing
59 338168 22.96 27.78

Packing (b)
60 339065 1.04 1.26

Inbusschroef
61 998485 1.05 1.27

Stofafdichting
62 333225 1.05 1.27

Achterhuis
63 338170 2.40 2.90

Kogellager 6202dducmps2s (oud 956937)
64 6202DD 6.75 8.17

Sluitring
65 980700 1.04 1.26

Rotor
66 360992 149.19 180.52

Controller Ass'y 100-120 Volt
67 370386 111.24 134.60

Controller Ass'y 220-240 Volt
67 370387 111.24 134.60

Case Packing
68 370655 1.04 1.26

Rubber Sheet (c)
69 339056 2.25 2.72

Rubber Sheet (a)
70 339055 1.04 1.26

Rubber Sheet (d)
71 339057 1.65 2.00

Panel Ass'y
72 370656 15.40 18.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
73 991690 1.05 1.27

Afstandsbus
74 991711 1.05 1.27

Handle Ass'y (a+b)
75 370394 13.95 16.88

Pin D3x20 (10 Stuks)
76 949890 1.80 2.18

Filter Packing
77 339058 1.20 1.45

Filter Pcb Set 100-127 Volt
78 338180 12.45 15.06

Filter Pcb Set 220-240 Volt
78 338181 12.45 15.06

Houder
79 310123 11.85 14.34

Dempingrubber
80 310124 4.20 5.08

Onderdeel Hangreep
81 338162 1.04 1.26

Bellows
82 338176 4.80 5.81

Trigger
83 370254 2.10 2.54

Schakelaar
84 337587 13.95 16.88

Tapschroef D4x25 Zwart
85 307028 1.05 1.27

Terminal
86 958308Z 5.55 6.72

Snoertule D11.2
87 331335 1.20 1.45

Snoertule D10.7
87 940778 2.10 2.54

Snoerklem
88 960266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
89 984750

Niet meer leverbaar
90 321537

Niet meer leverbaar
90 500453Z

Niet meer leverbaar
90 500469Z

Handle Shaft
91 338175 1.04 1.26

Back Cover
92 338164 7.35 8.89

Schroef M5x16
93 994192 1.04 1.26

Crank Cover
95 370390 6.90 8.35

Bout M5x18
96 338177 1.04 1.26

Change Lever
97 370383 2.55 3.09

Lever Spring
98 337567 1.04 1.26

STALEN KOGEL D4.76 (10 STUKS)
99 959149 1.04 1.26

O-ring (s-18)
100 878885 1.05 1.27

Change Lever
101 370382 13.65 16.52

RING D20 (10 STUKS)
102 939547 3.90 4.72

O-ring (a)
103 338160 1.05 1.27

Change Plate
104 338234 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
105 939542 1.50 1.82

Krukas
106 338224 26.68 32.28

Inlegspie 3x3x25
107 328869 1.65 2.00

Ring D40
108 948227 1.35 1.63

Kogellager 6204dducmps2s
109 6204DD 9.00 10.89

O-ring (f)
110 338227 1.05 1.27

Crank Case
111 370380 48.26 58.40

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
112 986940 1.05 1.27

Olie Keerring
113 328867 4.80 5.81

First Gear
114 338225 31.08 37.60

Kogellager 629vvmc2eps2l
115 629VVM 5.85 7.08

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x22
116 321313 1.65 2.00

Seal Packing
117 370388 1.20 1.45

Gear Cover
118 370381 26.26 31.78

Niet meer leverbaar
501 313471

Niet meer leverbaar
501 313472

Niet meer leverbaar
502 370395

Klem
503 372113 1.80 2.18

Vet (tube 30 Gram)
601 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
604 313471

Niet meer leverbaar
605 313472

Niet meer leverbaar
606 313473

Niet meer leverbaar
607 313474

Niet meer leverbaar
608 313475

Niet meer leverbaar
609 313476

Niet meer leverbaar
610 313477

Niet meer leverbaar
611 313478

Niet meer leverbaar
612 313479

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.