Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H60MR'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H60MR


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H60MR

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Voorkap
1 315529@1417 3.30 3.99

Grip (a)
2 324025@1417 8.40 10.16

Ring
3 320803@1417 1.65 2.00

Naaldhouder
4 320804@1417 27.78 33.61

Veer (a)
5 324027@1417 6.45 7.80

Borgring D42
6 317088@1417 3.30 3.99

Kogelhouder
7 320810@1417 12.15 14.70

NULL
8 324028@1417 6.45 7.80

Klemband (oud 317104)
9 320635@1417 6.75 8.17

Stalen Kogel D6.35 (10 Stuks)
10 959150@1417 1.35 1.63

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x25
11 985479@1417 2.55 3.09

Voorhuis
12A 324029@1417 169.13 204.64

Naaldrol D8x20
13 313421@1417 5.25 6.35

Opnameschacht
14 324026@1417 134.20 162.38

O-RING (S-26)
15 872470@1417 1.65 2.00

O-ring (s-32)
16 872767@1417 1.65 2.00

Damper(b)
17 317094@1417 6.45 7.80

Slagstukhouder
18A 324030@1417 49.64 60.06

Tweede Hamer
19 324031@1417 49.64 60.06

Slagstukhouder (a)
20 317091@1417 20.49 24.79

Demperring (a)
21 324032@1417 4.80 5.81

Damperring
22 317095@1417 13.50 16.34

O-RING (S-56)
23 317119@1417 1.65 2.00

Cylinderhuis
24 324034@1417 183.70 222.28

Inbusbout M8x30
25 995400@1417 1.05 1.27

O-ring (1as-60)
26 956996@1417 3.00 3.63

Slagstuk
27 324033@1417 37.95 45.92

O-ring (a) Fpm810
28 985454@1417 7.95 9.62

Zuigerpin
29 301509@1417 5.25 6.35

Zuiger
30 317084@1417 14.10 17.06

Drijfstang
31 317082@1417 9.30 11.25

Veerring D14 (10 Stuks)
32 939543@1417 2.55 3.09

Seal Lock Hd Bout M6x55
33 301567@1417 2.55 3.09

Krukashuis
34 324035@1417 67.10 81.19

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x35
35 324056@1417 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
36 990079@1417 1.05 1.27

Krukashuis Deksel
37 324037@1417 14.30 17.30

Krukas
38 317078@1417 58.44 70.71

Inlegspie 3x3x10
39 940533@1417 1.20 1.45

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
40 984509@1417 1.05 1.27

Bearing Cover
41 985443@1417 4.50 5.44

Kogellager 6204dducmps2s
42 6204DD@1417 9.00 10.89

O-ring (i.d. 74.5)
43A 326257@1417 3.30 3.99

Achterschild
44 324038@1417 22.83 27.62

Imbusbout Hd M5x12
45 998471@1417 1.05 1.27

Bout M8
47 317107@1417 3.30 3.99

Handgreephouder(b)
48 317106@1417 3.30 3.99

Handgreep Houder (a)
49 317105@1417 4.80 5.81

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
50 317103@1417

Ontgrendelgrip
51 317108@1417 9.90 11.98

Olie Keerring
52 995403@1417 2.40 2.90

Afstandsring (c)
53 995402@1417 10.20 12.34

Eerste Tandwiel
54 317080@1417 43.86 53.07

Naaldlager Bk1512
55 985442@1417 7.65 9.26

Tandwielhuis
56 324048@1417 58.44 70.71

Kogellager 6203dducmav2s
57 6203DD@1417 7.65 9.26

Lagersluitring
58 992841@1417 1.05 1.27

Waaier
59 996370@1417 14.03 16.97

Anker 230v
60 360691E@1417 242.00 292.82

Luchtgeleider
61 305610@1417 12.75 15.43

Inbus Hd Tapschroef D5x50
62 953121@1417 1.04 1.26

Veld 230 Volt
63 340608E@1417 107.94 130.60

Contactpunt Koolborstelhouder
64 945932@1417 1.05 1.27

Lagersluitring
65 944954@1417 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
66 6201DD@1417 6.30 7.62

Behuizing
67 324055@1417 134.20 162.38

Koolborsteldop
68 940540@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks) (oud 937
69 999074@1417 14.40 17.42

Koolborstelhouder
70 956984@1417 9.60 11.62

Inbusstelschroef M5x8
71 938477@1417 1.05 1.27

Interne Bedrading 235l
72 324122@1417 1.50 1.82

Lasdop 50091 (10 Stuks)
74 959140@1417 3.30 3.99

Condensator (oud 930030/991313)
75 994273@1417 4.29 5.19

Condensatorhouder
76 317492@1417 1.65 2.00

Afdekrooster
77 324041@1417 15.26 18.47

Seal Lock Hd Bout M5x22
78 317245@1417 1.65 2.00

Bus
79 324045@1417 3.30 3.99

Voorschild Krukashuis
82 324036@1417 22.83 27.62

HANDGREEPPAKKING (A)
84 324046@1417 4.80 5.81

Dempingrubber
85 310124@1417 4.20 5.08

Houder
86 310123@1417 11.85 14.34

Ring M4 (10 Stuks)
87 949423@1417 1.05 1.27

Schakelaar H65sb
88 306143@1417 17.05 20.63

Handgreep (a)
89 324042@1417 25.16 30.45

Afstandsbus
90 991711@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
91 991690@1417 1.05 1.27

HANDGREEPPAKKING (B)
92 324047@1417 11.85 14.34

Handgreep (b)
93 324043@1417 24.34 29.45

Kroonsteentje
95 938307@1417 2.13 2.57

BEDRADING
96 981974@1417 1.65 2.00

Aansluitklem
97 980063@1417 1.04 1.26

Tapschroef D4x25 Zwart
98 307028@1417 1.05 1.27

Lasdop 50092 (10 Pcs)
99 959141@1417 3.75 4.54

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
100 984750@1417

Cord Clip
101 981987Z@1417 1.05 1.27

Snoerklem
101 960266@1417 1.04 1.26

Snoertule D8.8
102 380090@1417 1.04 1.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
103 500391Z@1417

Demperring
104 324130@1417 6.45 7.80

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 313471@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 324049@1417

Vet (tube 30 Gram)
601 981840@1417 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
602 308471@1417 12.75 15.43

Vet (pot 500 Gram)
603 980927@1417 73.01 88.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 313471@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 313472@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 313473@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 313474@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 313475@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 313476@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
610 313477@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 313478@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
612 313479@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.