Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H65SB2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H65SB2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Nylock Bout M8x40
1 323734 1.65 2.00

Damper Plate
2 323736 17.88 21.63

Ring
3 323737 4.80 5.81

Voorkussen
4 323735 9.60 11.62

Veerhouder
5 998424 13.05 15.79

Handelveer
6 956975 1.65 2.00

AFSLUITDOP
7 998425 4.50 5.44

Voordeksel
8 323733 335.36 405.79

Tweede Hamer
9 323732 64.21 77.70

Beitelpal
10 323748 43.86 53.07

Naaldroller
11 998426 1.05 1.27

O-ring (c)
12 998428 2.40 2.90

O-ring (b)
13 998427 1.65 2.00

Demperring (a)
14 998433 14.70 17.79

O-RING (I.D.26.5)
15 323731 1.65 2.00

ASBUS
16 323730 35.06 42.43

MOND
17 956963 32.18 38.93

Monddeksel
18 956962 2.40 2.90

MONDSLUITRING
19 323729 6.75 8.17

Kunststofring
20 956960 9.30 11.25

Handgreephouder (oud 944948)
21 320374 5.85 7.08

Cylinderhuis
22 323728 212.85 257.55

O-ring (1as-60)
23 956996 3.00 3.63

Slagstuk
24 323724 151.66 183.51

O-RING (A)
25 998414 11.85 14.34

Nylock Boutm8x35
26 306163 1.35 1.63

Ring M8 (10 Stuks)
27 949433 1.05 1.27

OLIE KEERRING
28 998415 7.35 8.89

Pin
29 944928 13.80 16.70

Zuiger
30 998413 67.10 81.19

Drijfstang
31 998434 46.75 56.57

Naaldroller
32 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
33 956955 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
34 996364 1.05 1.27

Handgreep
35 306166 75.90 91.84

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
36 320375 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
37 306165

Tandwielhuis
38 323723 61.33 74.20

Kogellager 6302vvcmps2s
39 6302VV 9.30 11.25

Laatste Tandwiel
40 944916 49.64 60.06

Afstandsring (b)
41 944915 3.60 4.36

Tandwielhuisdeksel
42 323722 55.41 67.05

Afdichtingsring
43 323725 4.80 5.81

Kogellager 6205dducmps2s
44 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
45 956949 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
46 990079 1.05 1.27

Krukas
47 998430 73.01 88.35

Behuizing
49 323721 177.93 215.29

Pin D5x15.8
50 944918 1.05 1.27

O-ring (s-38)
52 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
53 990945 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
54 877838 1.05 1.27

Afdekkapje
55 323727 1.65 2.00

Tussenrubber
56 944960 1.05 1.27

Koolborsteldop
57 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
58 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
59 956984 9.60 11.62

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
60 986940 1.05 1.27

Plaat
61 980750 17.05 20.63

Handelrubber
62 980727 14.10 17.06

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
63 990079 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
64 6201VV 6.45 7.80

Tandwiel
65 956948 28.88 34.94

Kogellager 6001vvcmps2l
66 6001VV 6.60 7.99

Lagerkap
67 944911 1.05 1.27

Kogellager 6203dducmav2s
68 6203DD 7.65 9.26

Schroef D5x65
69 960251 1.05 1.27

Sluitring
70 956764 1.04 1.26

Spie 4x16
71 956850 1.05 1.27

Bedrading
72 994190 1.05 1.27

Afstandsring (a)
73 944907 2.40 2.90

Waaier
74 996370 14.03 16.97

ANKER 110-115 VOLT
75 360286C 212.03 256.55

Anker 230v
75 360286E 196.90 238.25

Anker 240 Volt
75 360286F 233.34 282.34

Luchtgeleidingsring
76 306098 5.85 7.08

Contactpunt Koolborstelhouder
77 945932 1.05 1.27

Veld 110-115 Volt
78 340259C 75.90 91.84

Veld 220-230 Volt
78 340259E 75.90 91.84

Vinyl Tube
79 322530 1.65 2.00

Lagersluitring
80 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
81 6201DD 6.30 7.62

Achterdeksel
82 323740 28.33 34.27

HANDGREEP PAKKING
83 323741 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
85 323743

Afstandsbus
86 991711 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
87 323744

Lasdop 50092 (10 Pcs)
88 959141 3.75 4.54

ONTSTORINGSCONDENSATOR
89 317491 7.35 8.89

Condensator (oud 930030/991313)
89 994273 4.29 5.19

Rubber
90 930153 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
91 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
92 323726 4.80 5.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
93 991690 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
94 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
95 938307 2.13 2.57

Tapschroef D4x25 Zwart
96 307028 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
97 984750

Snoerklem
98 960266 1.04 1.26

Cord Clip
98 981987Z 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
99 949423 1.05 1.27

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
100 996438 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
101 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
101 980063 1.04 1.26

BEDRADING
102 981974 1.65 2.00

Schakelaar H65sb
103 306143 17.05 20.63

STEUN
104 323742 6.75 8.17

Nylock Bout M5x12
105 322142 1.65 2.00

Snoer 230 Volt Gbr
106 500450Z 31.63 38.27

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
106 500466Z 38.50 46.58

Snoertule D10.7
107 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
107 958049 1.04 1.26

Beitelpal Kompleet
108 323747 64.21 77.70

Handgreep (a+b) (oud 323743+323744)
109 339262 17.46 21.13

Niet meer leverbaar
501 944961

Niet meer leverbaar
502 872422

Niet meer leverbaar
503 943277

Niet meer leverbaar
504A 333356

Niet meer leverbaar
601 944962

Niet meer leverbaar
602 944964

Niet meer leverbaar
603 944966

Niet meer leverbaar
604 944965

Niet meer leverbaar
605 957154

Vet (tube 30 Gram)
606 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
607 308471 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
608 930035

Vet (pot 500 Gram)
609 980927 73.01 88.35

Serviceset H65sb2
610 323745 93.36 112.97

Niet meer leverbaar
611 336375

Wheel Shaft Set
612 337337 14.70 17.79

Latch Set
613 337338 3.45 4.17

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.