Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H65SB3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H65SB3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Nylock Bout M8x40
1 323734 1.65 2.00

Damper Plate
2 339686 3.90 4.72

Ring
3 323737 4.80 5.81

Front Damper
4 339685 5.55 6.72

Spring Case
5 339688 6.90 8.35

Handelveer
6 956975 1.65 2.00

AFSLUITDOP
7 998425 4.50 5.44

Ring
8 339689 1.04 1.26

Front Cover
9 339683 118.94 143.91

Second Hammer
10 339682 34.51 41.76

Stop Lever
11 339687 16.36 19.80

Naaldroller
12 998426 1.05 1.27

O-ring (c)
13 998428 2.40 2.90

O-ring (b)
14 339684 1.04 1.26

Demperring (a)
15 998433 14.70 17.79

O-ring
16 339681 1.04 1.26

Shank Sleeve
17 339680 13.50 16.34

Mouth
18 339679 8.25 9.98

Monddeksel
19 956962 2.40 2.90

Mouth Washer (a)
20 370894 9.00 10.89

Mouth Washer (a)
21 370893 8.55 10.35

Handgreephouder (oud 944948)
22 320374 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
23 339678

O-ring (1as-60)
24 956996 3.00 3.63

Striker
25 339677 97.63 118.13

O-RING (A)
26 998414 11.85 14.34

Nylock Bout M8x40
27 323734 1.65 2.00

Ring M8 (zwart)
28 323212 1.05 1.27

Pin
29 944928 13.80 16.70

Piston
30 339676 15.68 18.97

OLIE KEERRING
31 998415 7.35 8.89

Drijfstang
32 998434 46.75 56.57

Naaldroller
33 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
34 956955 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
35 996364 1.05 1.27

Handgreep
36 306166 75.90 91.84

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
37 320375 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
38 306165

Vilt Pakking
39 324544 1.65 2.00

Cap Screw
40 338313 4.50 5.44

Valve
41 995396 1.80 2.18

Gear Cover
42 339674 25.99 31.44

Kogellager 6302vvcmps2s
43 6302VV 9.30 11.25

Final Gear
44 339672 17.88 21.63

Afstandsring (b)
45 944915 3.60 4.36

Inner Cover
46 339669 29.70 35.94

Afdichtingsring
47 323725 4.80 5.81

O-ring
48 331244 1.05 1.27

Kogellager 6205dducmps2s
49 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
50 956949 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
51 990079 1.05 1.27

Crank Shaft
52 339671 34.38 41.59

Housing Ass'y
53 339665 140.25 169.70

Pin D5x15.8
54 944918 1.05 1.27

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
55 931008 1.05 1.27

Schroef D5x65
56 960251 1.05 1.27

Sluitring
57 956764 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x40
58 322494 1.80 2.18

Handle Spring (b)
59 339697 1.80 2.18

Handle Spring (b)
60 339696 1.80 2.18

Dempingrubber
61 310124 4.20 5.08

Handle Guide
62 339695 4.50 5.44

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
63 990079 1.05 1.27

Handle Weight
64 339698 51.43 62.22

Handle Stopper
65 339694 1.04 1.26

Kogellager 6201vvcmps2s
66 6201VV 6.45 7.80

Counter Gear
67 339673 42.35 51.24

Kogellager 6001vvcmps2l
68 6001VV 6.60 7.99

Lagerkap
69 944911 1.05 1.27

Distance Ring (a)
70 339670 2.55 3.09

Kogellager 6203dducmav2s
71 6203DD 7.65 9.26

Lagerring
72 333222 1.05 1.27

Waaier
73 333196 6.75 8.17

ARMATURE ASS'Y 110 VOLT
74 361024C 130.49 157.89

Fan Guide
75 339668 1.95 2.36

Veld 110 Volt
76 340928C 71.50 86.52

Veld 220-230 Volt
76 340928E 71.50 86.52

Contactpunt Koolborstelhouder
77 945932 1.05 1.27

Vinyl Tube
78 322530 1.65 2.00

Lagersluitring
79 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
80 6201DD 6.30 7.62

Afstandsbus
81 991711 1.05 1.27

Back Cover
82 339692 6.75 8.17

O-ring (s-38)
83 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
84 990945 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
85 877838 1.05 1.27

Afdekkapje
86 323727 1.65 2.00

Tussenrubber
87 944960 1.05 1.27

Koolborsteldop
88 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
89 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
90 956984 9.60 11.62

Inbusstelschroef M5x8
91 938477 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
92 991690 1.05 1.27

Bedrading
93 994190 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
94 307028 1.05 1.27

Rubber
95 930153 1.04 1.26

Noise Suppressor
96 370895 2.10 2.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
97 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
98 959141 3.75 4.54

Kroonsteentje
99 938307 2.13 2.57

Tail Cover
100 339675 2.70 3.27

Schakelaar
101 337051 14.40 17.42

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
102 996438 1.05 1.27

Bedrading Wit
103 337054 1.04 1.26

Bedrading Zwart
103 337055 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
104 984750

Snoerklem
105 960266 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
106 500446Z 40.84 49.41

AANSLUITSNOER 110 VOLT VOOR ENGELAND
106 500467Z 61.33 74.20

Snoertule D10.7
107 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
107 958049 1.04 1.26

Support
108 337052 3.45 4.17

Nylock Bolt M5 (w/flange)
109 339693 1.04 1.26

Leaf Spring
111 339691 1.04 1.26

Pushing Button
112 339690 1.04 1.26

Switch Lever
113 337058 1.35 1.63

Handle Shaft
114 338175 1.04 1.26

Handle Set (a+b)
115 339699 11.85 14.34

Stop Lever Ass'y
116 339700 25.03 30.28

Seal Packing
117 370913 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
501 944961

Niet meer leverbaar
502 339664

Niet meer leverbaar
503 401990

Niet meer leverbaar
601 944962

Niet meer leverbaar
602 944964

Niet meer leverbaar
603 944966

Niet meer leverbaar
604 944965

Niet meer leverbaar
605 957154

Niet meer leverbaar
606 336375

Wheel Shaft Set
607 337337 14.70 17.79

Latch Set
608 337338 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
609 402616

Vet (tube 30 Gram)
610 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
611 308471 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
612 930035

Vet (pot 500 Gram)
613 980927 73.01 88.35

Service Kit H65sb3
614 371002 108.63 131.44

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.