Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H65SC'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H65SC


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H65SC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

BEITELPAL
1 998423@1417 40.84 49.41

Beitelpal
1A 323748@1417 43.86 53.07

Naaldroller
2 998426@1417 1.05 1.27

Veerhouder
4 998424@1417 13.05 15.79

Handelveer
5 956975@1417 1.65 2.00

AFSLUITDOP
6 998425@1417 4.50 5.44

Slagstuk
8A 323724@1417 151.66 183.51

L-ring
9 944927@1417 12.15 14.70

Pin
10 944928@1417 13.80 16.70

Zuiger
11 956957@1417 40.84 49.41

Pin D5x15.8
12 944918@1417 1.05 1.27

Demperring
13 956965@1417 14.70 17.79

O-ring
14 944936@1417 10.95 13.25

Asbus
15 956964@1417 17.88 21.63

Monddeksel
16 956962@1417 2.40 2.90

MOND
17 956963@1417 32.18 38.93

Mondsluitring
18 956961@1417 2.40 2.90

Kunststofring
19 956960@1417 9.30 11.25

Cylinderhuis
20 306164@1417 204.19 247.07

O-ring (1as-60)
21 956996@1417 3.00 3.63

Nylock Boutm8x35
22 306163@1417 1.35 1.63

Ring M8 (10 Stuks)
23 949433@1417 1.05 1.27

Moer M8
24 944950@1417 1.35 1.63

Handgreephouder (oud 944948)
25A 320374@1417 5.85 7.08

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
28A 320375@1417 1.65 2.00

Zijhandgreep
29A 956852@1417 24.89 30.11

Ontgrendelgrip
30 944951@1417 8.40 10.16

Kogellager 6205dducmps2s
31 6205DD@1417 10.35 12.52

Lagerhouder
32 956949@1417 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
33 990079@1417 1.05 1.27

Naaldroller
34 944921@1417 19.39 23.46

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
35 996364@1417 1.05 1.27

Spie 4x16
36 956850@1417 1.05 1.27

Krukas
37 957142@1417 47.71 57.73

Drijfstang
38 998434@1417 46.75 56.57

Rond Plaatje Voor Drijfstang
39 956955@1417 3.30 3.99

Tandwielhuis H65sc Metalliek Zilver Groen
40A 332166@1417 24.61 29.78

Kogellager 6302vvcmps2s
41 6302VV@1417 9.30 11.25

Laatste Tandwiel
42 944916@1417 49.64 60.06

Afstandsring (b)
43 944915@1417 3.60 4.36

Afdichtingsring (a)
44 957143@1417 3.30 3.99

Tandwielhuisdeksel H65sc Metalliek Zilver Groen
45A 332181@1417 33.41 40.43

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
47 986940@1417 1.05 1.27

Lagerkap
48 944911@1417 1.05 1.27

Kogellager 6203dducmav2s
49 6203DD@1417 7.65 9.26

Afstandsring (a)
50 944907@1417 2.40 2.90

Kogellager 6201vvcmps2s
51 6201VV@1417 6.45 7.80

Tandwiel
52 956948@1417 28.88 34.94

Kogellager 6001vvcmps2l
53 6001VV@1417 6.60 7.99

Schroef D5x65
54 960251@1417 1.05 1.27

Sluitring
55 956764@1417 1.04 1.26

Veld 220-230 Volt
56 340259E@1417 75.90 91.84

Contactpunt Koolborstelhouder
57 945932@1417 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
58 6201DD@1417 6.30 7.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
59A 332167@1417

Waaier
60 996370@1417 14.03 16.97

ANKER 115 VOLT
61 360286U@1417 207.21 250.73

Anker 230v
61 360286E@1417 196.90 238.25

Luchtgeleidingsring
62 306098@1417 5.85 7.08

Lagersluitring
64 944954@1417 1.05 1.27

Afdekkapje
65 956972@1417 1.05 1.27

Tussenrubber
66 944960@1417 1.05 1.27

Koolborsteldop
67 940540@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
68 999086@1417 15.26 18.47

Koolborstelhouder
69 956984@1417 9.60 11.62

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
70 983162@1417 1.05 1.27

Pakking
71 956971@1417 1.05 1.27

Afdekplaat
72 956970@1417 4.05 4.90

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
73 991690@1417 1.05 1.27

Oliepeil
74 955011@1417 10.95 13.25

Pakking
76 956969@1417 1.05 1.27

Niet meer leverbaar, geen vervanging
77 318206@1417

Seal Lock Schroef M4x12
78 987203@1417 1.05 1.27

Oil Felt
79 998534@1417 1.65 2.00

Inbusstelschroef M5x8
80 938477@1417 1.05 1.27

Onderafdekkap
81 306099@1417 11.55 13.98

Tapschroef D4x25 Zwart
82 307028@1417 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
84 949423@1417 1.05 1.27

Schakelaar (w/lock)
85 995398@1417 26.40 31.94

Support (f) (old 990082)
86 312408@1417 7.05 8.53

Handle And Handle Cover Set
88 971168@1417 25.71 31.11

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
89 500502Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
92A 319134@1417

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
96 996438@1417 1.05 1.27

Aansluitklem
97 980063@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
98 984750@1417

Snoerklem
99 960266@1417 1.04 1.26

Snoertule D10.7
100 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
100 958049@1417 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x25
101 987707@1417 1.05 1.27

Beitelpal Kompleet
102 318656@1417 73.01 88.35

Beitelpal Kompleet
102A 323747@1417 64.21 77.70

Ring M4 (oud 949429z)
103 949429@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501A 333146@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 944459@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944961@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 971109@1417

Smeerolie (120cc)
506 931848@1417 8.40 10.16

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 944962@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 944964@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 944966@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 944965@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 957154@1417

Service Kit H65sc
606 324727@1417 98.59 119.29

Serviceset H65sc
606 323711@1417 84.84 102.65

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 930035@1417

Olie Pakking
608 324896@1417 3.75 4.54

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.