Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H65SD2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H65SD2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Retainer
1 318221 449.08 543.38

Beitelpal
2 318222 25.16 30.45

Beitelhouderdemper
3 305621 18.15 21.96

Inbusbout M8x30 (nylon)
4 306437 1.35 1.63

Voordeksel
5 318223 309.10 374.01

Damper (b)
6 996369 14.70 17.79

Tweede Hamer
7 324601 55.41 67.05

Rol Pin D6x55
8 994416 1.05 1.27

O-ring (c)
9 998428 2.40 2.90

O-ring (b)
10 998427 1.65 2.00

Demperring (a)
11 998433 14.70 17.79

O-RING (I.D.26.5)
12 323731 1.65 2.00

ASBUS
13 323730 35.06 42.43

MOND
14 956963 32.18 38.93

Monddeksel
15 956962 2.40 2.90

MONDSLUITRING
16 323729 6.75 8.17

Kunststofring
17 956960 9.30 11.25

Handgreephouder (oud 944948)
18 320374 5.85 7.08

Cylinderhuis
19 323728 212.85 257.55

O-ring (1as-60)
20 956996 3.00 3.63

Slagstuk
21 323724 151.66 183.51

O-RING (A)
22 998414 11.85 14.34

Nylock Boutm8x35
23 306163 1.35 1.63

Ring M8 (zwart)
24 323212 1.05 1.27

OLIE KEERRING
25 998415 7.35 8.89

Pin
26 944928 13.80 16.70

Zuiger
27 998413 67.10 81.19

Drijfstang
28 998434 46.75 56.57

Naaldroller
29 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
30 956955 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
31 996364 1.05 1.27

Handgreep
32 306166 75.90 91.84

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
33 320375 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
34 306165

Tandwielhuis
35 323723 61.33 74.20

Kogellager 6302vvcmps2s
36 6302VV 9.30 11.25

Laatste Tandwiel
37 944916 49.64 60.06

Afstandsring (b)
38 944915 3.60 4.36

Tandwielhuisdeksel
39 323722 55.41 67.05

Afdichtingsring
40 323725 4.80 5.81

Kogellager 6205dducmps2s
41 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
42 956949 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
43 990079 1.05 1.27

Krukas
44 998430 73.01 88.35

Behuizing
46 323721 177.93 215.29

Pin D5x15.8
47 944918 1.05 1.27

O-ring (s-38)
49 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
50 990945 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
51 877838 1.05 1.27

Afdekkapje
52 323727 1.65 2.00

Tussenrubber
53 944960 1.05 1.27

Koolborsteldop
54 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
55 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
56 956984 9.60 11.62

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
57 986940 1.05 1.27

Plaat
58 980750 17.05 20.63

Handelrubber
59 980727 14.10 17.06

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
60 990079 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
61 6201VV 6.45 7.80

Tandwiel
62 956948 28.88 34.94

Kogellager 6001vvcmps2l
63 6001VV 6.60 7.99

Lagerkap
64 944911 1.05 1.27

Kogellager 6203dducmav2s
65 6203DD 7.65 9.26

Schroef D5x65
66 960251 1.05 1.27

Sluitring
67 956764 1.04 1.26

Spie 4x16
68 956850 1.05 1.27

Bedrading
69 994190 1.05 1.27

Afstandsring (a)
70 944907 2.40 2.90

Waaier
71 996370 14.03 16.97

Anker 230v
72 360286E 196.90 238.25

ANKER 115 VOLT
72 360286U 207.21 250.73

Luchtgeleidingsring
73 306098 5.85 7.08

Contactpunt Koolborstelhouder
74 945932 1.05 1.27

Veld 220-230 Volt
75 340259E 75.90 91.84

Veld 230 Volt
75 340259K 79.34 96.00

Vinyl Tube
76 322530 1.65 2.00

Lagersluitring
77 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
78 6201DD 6.30 7.62

Achterdeksel
79 323740 28.33 34.27

HANDGREEP PAKKING
80 323741 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
82 323743

Afstandsbus
83 991711 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
84 323744

Lasdop 50092 (10 Pcs)
85 959141 3.75 4.54

Condensator (oud 930030/991313)
86 994273 4.29 5.19

Rubber
87 930153 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
88 938477 1.05 1.27

Afdekrooster
89 323726 4.80 5.81

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
90 991690 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
91 959140 3.30 3.99

Kroonsteentje
92 938307 2.13 2.57

Tapschroef D4x25 Zwart
93 307028 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
94 984750

Snoerklem
95 960266 1.04 1.26

Cord Clip
95 981987Z 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
96 949423 1.05 1.27

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
97 996438 1.05 1.27

Terminal M4.0 (10 Stuks)
98 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
98 980063 1.04 1.26

BEDRADING
99 981974 1.65 2.00

Schakelaar H65sb
100 306143 17.05 20.63

STEUN
101 323742 6.75 8.17

Nylock Bout M5x12
102 322142 1.65 2.00

Snoer 230 Volt Gbr
103 500450Z 31.63 38.27

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
103 500466Z 38.50 46.58

Snoertule D10.7
104 940778 2.10 2.54

Draadeindhuls
105 981373 1.05 1.27

Handgreep (a+b) (oud 323743+323744)
106 339262 17.46 21.13

Niet meer leverbaar
501 872422

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503A 333356

Niet meer leverbaar
601 985231

Niet meer leverbaar
602 985232

Niet meer leverbaar
603 985233

Niet meer leverbaar
604 996372

Niet meer leverbaar
605 996373

Niet meer leverbaar
606 996374

Vet (pot 500 Gram)
607 980927 73.01 88.35

Vet (tube 30 Gram)
608 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
609 308471 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
610 336375

Wheel Shaft Set
611 337337 14.70 17.79

Latch Set
612 337338 3.45 4.17

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.