Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H65SD3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H65SD3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Rol Pin D6x55
1 994416 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
2 337040

Lever Pin
3 337041 23.79 28.78

Retainer Damper (a)
4 337039 2.25 2.72

Inbusbout M8x30 (nylon)
5 306437 1.35 1.63

Damper (b)
6 996369 14.70 17.79

Second Hammer
7 339702 53.90 65.22

Front Cover
8 339701 178.48 215.95

O-ring (c)
9 998428 2.40 2.90

O-ring (b)
10 339684 1.04 1.26

Demperring (a)
11 998433 14.70 17.79

O-ring
12 339681 1.04 1.26

Shank Sleeve
13 339680 13.50 16.34

Mouth
14 339679 8.25 9.98

Monddeksel
15 956962 2.40 2.90

Mouth Washer (a)
16 370894 9.00 10.89

Mouth Washer (a)
17 370893 8.55 10.35

Handgreephouder (oud 944948)
18 320374 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
19 339678

O-ring (1as-60)
20 956996 3.00 3.63

Striker
21 339677 97.63 118.13

O-RING (A)
22 998414 11.85 14.34

Nylock Bout M8x40
23 323734 1.65 2.00

Ring M8 (zwart)
24 323212 1.05 1.27

Pin
25 944928 13.80 16.70

Piston
26 339676 15.68 18.97

OLIE KEERRING
27 998415 7.35 8.89

Drijfstang
28 998434 46.75 56.57

Naaldroller
29 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
30 956955 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
31 996364 1.05 1.27

Handgreep
32 306166 75.90 91.84

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M8x16
33 320375 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
34 306165

Vilt Pakking
35 324544 1.65 2.00

Cap Screw
36 338313 4.50 5.44

Valve
37 995396 1.80 2.18

Gear Cover
38 339674 25.99 31.44

Kogellager 6302vvcmps2s
39 6302VV 9.30 11.25

Final Gear
40 339672 17.88 21.63

Afstandsring (b)
41 944915 3.60 4.36

Inner Cover
42 339669 29.70 35.94

Afdichtingsring
43 323725 4.80 5.81

O-ring
44 331244 1.05 1.27

Kogellager 6205dducmps2s
45 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
46 956949 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
47 990079 1.05 1.27

Crank Shaft
48 339671 34.38 41.59

Housing Ass'y
49 339665 140.25 169.70

Pin D5x15.8
50 944918 1.05 1.27

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
51 931008 1.05 1.27

Schroef D5x65
52 960251 1.05 1.27

Sluitring
53 956764 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x40
54 322494 1.80 2.18

Handle Spring (b)
55 339697 1.80 2.18

Handle Spring (b)
56 339696 1.80 2.18

Dempingrubber
57 310124 4.20 5.08

Handle Guide
58 339695 4.50 5.44

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
59 990079 1.05 1.27

Handle Weight
60 339698 51.43 62.22

Handle Stopper
61 339694 1.04 1.26

Kogellager 6201vvcmps2s
62 6201VV 6.45 7.80

Counter Gear
63 339673 42.35 51.24

Kogellager 6001vvcmps2l
64 6001VV 6.60 7.99

Lagerkap
65 944911 1.05 1.27

Distance Ring (a)
66 339670 2.55 3.09

Kogellager 6203dducmav2s
67 6203DD 7.65 9.26

Lagerring
68 333222 1.05 1.27

Waaier
69 333196 6.75 8.17

ARMATURE ASS'Y 110 VOLT
70 361024C 130.49 157.89

Fan Guide
71 339668 1.95 2.36

Veld 110 Volt
72 340928C 71.50 86.52

Veld 220-230 Volt
72 340928E 71.50 86.52

Contactpunt Koolborstelhouder
73 945932 1.05 1.27

Vinyl Tube
74 322530 1.65 2.00

Lagersluitring
75 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
76 6201DD 6.30 7.62

Afstandsbus
77 991711 1.05 1.27

Back Cover
78 339692 6.75 8.17

O-ring (s-38)
79 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
80 990945 3.90 4.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x8
81 877838 1.05 1.27

Afdekkapje
82 323727 1.65 2.00

Tussenrubber
83 944960 1.05 1.27

Koolborsteldop
84 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
85 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
86 956984 9.60 11.62

Inbusstelschroef M5x8
87 938477 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
88 991690 1.05 1.27

Bedrading
89 994190 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
90 307028 1.05 1.27

Rubber
91 930153 1.04 1.26

Noise Suppressor
92 370895 2.10 2.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
93 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
94 959141 3.75 4.54

Kroonsteentje
95 938307 2.13 2.57

Tail Cover
96 339675 2.70 3.27

Schakelaar
97 337051 14.40 17.42

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
98 996438 1.05 1.27

Bedrading Wit
99 337054 1.04 1.26

Bedrading Zwart
99 337055 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
100 984750

Snoerklem
101 960266 1.04 1.26

AANSLUITSNOER 230 VOLT VOOR ENGELAND
102 500446Z 40.84 49.41

AANSLUITSNOER 110 VOLT VOOR ENGELAND
102 500467Z 61.33 74.20

Snoertule D10.7
103 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
103 958049 1.04 1.26

Support
104 337052 3.45 4.17

Nylock Bolt M5 (w/flange)
105 339693 1.04 1.26

Leaf Spring
107 339691 1.04 1.26

Pushing Button
108 339690 1.04 1.26

Switch Lever
109 337058 1.35 1.63

Handle Shaft
110 338175 1.04 1.26

Handle Set (a+b)
111 339699 11.85 14.34

Seal Packing
112 370913 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
501 339664

Niet meer leverbaar
601 985231

Niet meer leverbaar
602 985232

Niet meer leverbaar
603 985233

Niet meer leverbaar
604 996372

Niet meer leverbaar
605 996373

Niet meer leverbaar
606 996374

Niet meer leverbaar
607 336375

Wheel Shaft Set
608 337337 14.70 17.79

Latch Set
609 337338 3.45 4.17

Niet meer leverbaar
610 402616

Vet (pot 500 Gram)
611 980927 73.01 88.35

Vet (tube 30 Gram)
612 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
613 308471 12.75 15.43

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.