Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H70SA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H70SA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beitelpal Kompleet
1 318656 73.01 88.35

Beitelpal Kompleet
1A 323747 64.21 77.70

Beitelpal
2A 323748 43.86 53.07

BEITELPAL
2 998423 40.84 49.41

Naaldroller
3 998426 1.05 1.27

Veerhouder
4 998424 13.05 15.79

Handelveer
5 956975 1.65 2.00

AFSLUITDOP
6 998425 4.50 5.44

Voordeksel
7A 323733 335.36 405.79

Voordeksel
7 998435 285.73 345.73

Tweede Hamer
8A 323732 64.21 77.70

Tweede Hamer
8 998420 35.06 42.43

O-ring (c)
9 998428 2.40 2.90

Inbusbout M8x30 (nylon)
10 306437 1.35 1.63

Nylock Bout M8x40
10A 323734 1.65 2.00

O-ring (b)
11 998427 1.65 2.00

O-RING (I.D.26.5)
12A 323731 1.65 2.00

O-ring (e)
12 998419 1.05 1.27

Demperring (a)
13 998433 14.70 17.79

ASBUS
14A 323730 35.06 42.43

Schachthuls
14 998418 29.29 35.44

MOND
15 956963 32.18 38.93

Monddeksel
16 956962 2.40 2.90

Mondsluitring
17 956961 2.40 2.90

Kunststofring
18 956960 9.30 11.25

Niet meer leverbaar
19 319359

O-ring (1as-60)
20 956996 3.00 3.63

Slagstuk
21A 323724 151.66 183.51

Slagstuk
21 956958 93.36 112.97

Nylock Boutm8x35
22 306163 1.35 1.63

Ring M8 (10 Stuks)
23 949433 1.05 1.27

O-RING (A)
24 998414 11.85 14.34

OLIE KEERRING
25 998415 7.35 8.89

Zuiger
26 998413 67.10 81.19

Pin
27 944928 13.80 16.70

Drijfstang
28 998434 46.75 56.57

Naaldroller
29 944921 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
30 956955 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
31 996364 1.05 1.27

Tandwielhuis (oud 319360)
33A 336267 70.81 85.68

Kogellager 6302vvcmps2s
34 6302VV 9.30 11.25

Laatste Tandwiel
35 944916 49.64 60.06

Afstandsring (b)
36 944915 3.60 4.36

Tandwielhuisdeksel H65sc Metalliek Zilver Groen
37A 332181 33.41 40.43

Afdichtingsring (a)
38 957143 3.30 3.99

Kogellager 6205dducmps2s
39 6205DD 10.35 12.52

Lagerhouder
40 956949 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
41 990079 1.05 1.27

Krukas
42 998430 73.01 88.35

Spie 4x16
43 956850 1.05 1.27

Demperring
44 318655 8.40 10.16

Pin D5x15.8
45 944918 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x30
46 993496 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 305633

Handle Holder
48 319365 69.99 84.68

Handle Holder (b)
49 319364 7.65 9.26

Dempingrubber
50 310124 4.20 5.08

Pakking
51 956969 1.05 1.27

Holder
52 998416 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
53 987203 1.05 1.27

Afdekplaat
54 998417 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
55 991690 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
56 983162 1.05 1.27

Afdekkapje
57 956972 1.05 1.27

Tussenrubber
58 944960 1.05 1.27

Koolborsteldop
59 940540 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
60 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
61 956984 9.60 11.62

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
62 986940 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
63 6201VV 6.45 7.80

Tandwiel
64 956948 28.88 34.94

Kogellager 6001vvcmps2l
65 6001VV 6.60 7.99

Lagerkap
66 944911 1.05 1.27

Kogellager 6203dducmav2s
67 6203DD 7.65 9.26

Afstandsring (a)
68 944907 2.40 2.90

Snoer 230 Volt Gbr
69 500450Z 31.63 38.27

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
69 500466Z 38.50 46.58

Pin
70 992870 5.25 6.35

Schakelaarhandel
71 992869 8.70 10.53

Retainingring D4
72 968643 1.95 2.36

Zijhandgreepdeksel (a)
73 305636 19.39 23.46

Snoertule D10.7
74 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
74 958049 1.04 1.26

Snoerklem
75 960266 1.04 1.26

Cord Clip
75 981987Z 1.05 1.27

Tapschroef
76 982095 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
77 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
77 980063 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
78 959141 3.75 4.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
79 959140 3.30 3.99

Schroef D5x65
81 960251 1.05 1.27

Sluitring
82 956764 1.04 1.26

Veld 230 Volt
83 340488E 81.68 98.83

Contactpunt Koolborstelhouder
84 945932 1.05 1.27

Lagersluitring
85 944954 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
86 6201DD 6.30 7.62

Waaier
87 996370 14.03 16.97

ANKER 110-115 VOLT
88 360286C 212.03 256.55

Anker 230v
88 360286E 196.90 238.25

Anker 240 Volt
88 360286F 233.34 282.34

Luchtgeleidingsring
89 306098 5.85 7.08

Interne Draad
90 986277 1.04 1.26

Buis
91 319363 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
92 319366

HANDLE PIN
92A 371932 12.75 15.43

Rubber
93 930153 1.04 1.26

Terminal
94 958308Z 5.55 6.72

Kroonsteentje
95 938307 2.13 2.57

Condensator (oud 930030/991313)
96 994273 4.29 5.19

BEDRADING
97 981974 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
98 990082

Schakelaar (oud 981940)
99 992891 22.83 27.62

Ring M4 (10 Stuks)
100 949423 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
101 319367

Zijhandgreepdeksel (b)
102 305631 18.15 21.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
103 301653 1.04 1.26

Behuizing
104A 336268 231.91 280.61

Inbusstelschroef M5x8
105 938477 1.05 1.27

Plaatgaas
106 319362 6.45 7.80

Onderafdekkap
107 306099 11.55 13.98

Damper Plate
108 323736 17.88 21.63

Ring
109 323737 4.80 5.81

Voorkussen
110 323735 9.60 11.62

Niet meer leverbaar
501 944961

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503 872422

Niet meer leverbaar
601 944962

Niet meer leverbaar
602 944964

Niet meer leverbaar
603 944966

Niet meer leverbaar
604 944965

Niet meer leverbaar
605 319298

Service Set Voor H65sb
606 306441 102.16 123.62

Service Kit H70sa
606A 324728 113.99 137.92

Vet (tube 30 Gram)
607 981840 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
608 308471 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
609 930035

Vet (pot 500 Gram)
610 980927 73.01 88.35

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.