Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki H70SD'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H70SD


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki H70SD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Retainer
1 318221@1417 449.08 543.38

Rol Pin D6x55
2 994416@1417 1.05 1.27

Beitelpal
3 318222@1417 25.16 30.45

Hex Socket Head Bolt M8x30 (Nylon)
4 306437@1417 1.35 1.63

Beitelhouderdemper
5 305621@1417 18.15 21.96

Voordeksel
6 318223@1417 309.10 374.01

Damper (b)
7 996369@1417 14.70 17.79

Tweede Hamer
8 996367@1417 55.41 67.05

Tweede Hamer
8A 324601@1417 55.41 67.05

O-ring (c)
9 998428@1417 2.40 2.90

O-ring (b)
10 998427@1417 1.65 2.00

O-ring (e)
11 998419@1417 1.05 1.27

O-Ring (I.D.26.5)
11A 323731@1417 1.65 2.00

Demperring (a)
12 998433@1417 14.70 17.79

Schachthuls
13 998418@1417 29.29 35.44

Asbus
13A 323730@1417 35.06 42.43

MOND
14 956963@1417 32.18 38.93

Monddeksel
15 956962@1417 2.40 2.90

Mondsluitring
16 956961@1417 2.40 2.90

Kunststofring
17 956960@1417 9.30 11.25

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18 320489@1417

O-ring (1as-60)
19 956996@1417 3.00 3.63

Slagstuk
20A 323724@1417 151.66 183.51

Nylock Boutm8x35
21 306163@1417 1.35 1.63

Ring M8 (10 Stuks)
22 949433@1417 1.05 1.27

O-RING (A)
23 998414@1417 11.85 14.34

OLIE KEERRING
24 998415@1417 7.35 8.89

Zuiger
25 998413@1417 67.10 81.19

Pin
26 944928@1417 13.80 16.70

Drijfstang
27 998434@1417 46.75 56.57

Naaldroller
28 944921@1417 19.39 23.46

Rond Plaatje Voor Drijfstang
29 956955@1417 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x16
30 996364@1417 1.05 1.27

Tandwielhuis (oud 319360)
32A 336267@1417 70.81 85.68

Kogellager 6302vvcmps2s
33 6302VV@1417 9.30 11.25

Laatste Tandwiel
34 944916@1417 49.64 60.06

Afstandsring (b)
35 944915@1417 3.60 4.36

Tandwielhuisdeksel H65sc Metalliek Zilver Groen
36A 332181@1417 33.41 40.43

Afdichtingsring (a)
37 957143@1417 3.30 3.99

Kogellager 6205dducmps2s
38 6205DD@1417 10.35 12.52

Lagerhouder
39 956949@1417 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
40 990079@1417 1.05 1.27

Krukas
41 998430@1417 73.01 88.35

Spie 4x16
42 956850@1417 1.05 1.27

Demperring
43 318655@1417 8.40 10.16

Pin D5x15.8
44 944918@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x30
45 993496@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
46 305633@1417

Handvat Houder
47 319365@1417 69.99 84.68

Handvat Houder (b)
48 319364@1417 7.65 9.26

Dempingrubber
49 310124@1417 4.20 5.08

Pakking
50 956969@1417 1.05 1.27

Holder
51 998416@1417 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
52 987203@1417 1.05 1.27

Afdekplaat
53 998417@1417 3.30 3.99

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
54 991690@1417 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x12
55 983162@1417 1.05 1.27

Afdekkapje
56 956972@1417 1.05 1.27

Tussenrubber
57 944960@1417 1.05 1.27

Koolborsteldop
58 940540@1417 1.04 1.26

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
59 999086@1417 15.26 18.47

Koolborstelhouder
60 956984@1417 9.60 11.62

Seal Lock Hd. Inbusbout 6x45
61 986940@1417 1.05 1.27

Kogellager 6201vvcmps2s
62 6201VV@1417 6.45 7.80

Tandwiel
63 956948@1417 28.88 34.94

Kogellager 6001vvcmps2l
64 6001VV@1417 6.60 7.99

Lagerkap
65 944911@1417 1.05 1.27

Kogellager 6203dducmav2s
66 6203DD@1417 7.65 9.26

Afstandsring (a)
67 944907@1417 2.40 2.90

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
68 500466Z@1417 38.50 46.58

Snoer 230 Volt Gbr
68 500450Z@1417 31.63 38.27

Pin
69 992870@1417 5.25 6.35

Schakelaarhandel
70 992869@1417 8.70 10.53

Retainingring D4
71 968643@1417 1.95 2.36

Zijhandgreepdeksel (a)
72 305636@1417 19.39 23.46

Snoertule D10.7
73 940778@1417 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
73 958049@1417 1.04 1.26

Snoerklem
74 960266@1417 1.04 1.26

Tapschroef
75 982095@1417 1.04 1.26

Terminal M4.0 (10 Stuks)
76 930804@1417 3.00 3.63

Aansluitklem
76 980063@1417 1.04 1.26

Lasdop 50092 (10 Pcs)
78 959141@1417 3.75 4.54

Lasdop 50091 (10 Stuks)
79 959140@1417 3.30 3.99

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
80 996438@1417 1.05 1.27

Schroef D5x65
81 960251@1417 1.05 1.27

Sluitring
82 956764@1417 1.04 1.26

Veld 230 Volt
83 340488E@1417 81.68 98.83

Contactpunt Koolborstelhouder
84 945932@1417 1.05 1.27

Lagersluitring
85 944954@1417 1.05 1.27

Kogellager 6201dducmav2s
86 6201DD@1417 6.30 7.62

Waaier
87 996370@1417 14.03 16.97

Anker 240 Volt
88 360286F@1417 233.34 282.34

Anker 230v
88 360286E@1417 196.90 238.25

Luchtgeleidingsring
89 306098@1417 5.85 7.08

Interne Draad
90 986277@1417 1.04 1.26

Buis
91 319363@1417 1.65 2.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
92 319366@1417

HANDVAT PIN
92A 371932@1417 12.75 15.43

Rubber
93 930153@1417 1.04 1.26

Kroonsteentje
94 938307@1417 2.13 2.57

ONTSTORINGSCONDENSATOR
95 317491@1417 7.35 8.89

BEDRADING
96 981974@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
97 990082@1417

Schakelaar (oud 981940)
98 992891@1417 22.83 27.62

Ring M4 (10 Stuks)
99 949423@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
100 319367@1417

Zijhandgreepdeksel (b)
101 305631@1417 18.15 21.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
102 301653@1417 1.04 1.26

Behuizing
103A 336268@1417 231.91 280.61

Inbusstelschroef M5x8
104 938477@1417 1.05 1.27

Plaatgaas
105 319362@1417 6.45 7.80

Onderafdekkap
106 306099@1417 11.55 13.98

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 943277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 872422@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 996373@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 985231@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 996374@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 985232@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 985233@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 996372@1417

Service Set Voor H65sb
607 306441@1417 102.16 123.62

Service Kit H65sa
607A 324729@1417 113.99 137.92

Vet (pot 500 Gram)
608 980927@1417 73.01 88.35

Vet (tube 30 Gram)
609 981840@1417 8.40 10.16

Vet Tube 70 Gram
610 308471@1417 12.75 15.43

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 930035@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.