Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H90SC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H90SC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Beitelhouder
1 305618 282.84 342.23

Rol Pin D6x36 (oud 967029) (10 Stuks)
2 949874 5.85 7.08

Scharnierpen
3 305620 26.40 31.94

Niet meer leverbaar
4A 306373

Voorhuis
5 305619 373.18 451.54

Beitelhouderdemper
6 305621 18.15 21.96

O-ring
7 993188 14.71 17.80

O-ring (s-90)
8 877316 2.55 3.09

Tweede Slagstuk
9 305617 78.79 95.33

O-ring (d)
10 992865 8.70 10.53

O-ring (a)
11 956503 5.85 7.08

Slagstukhouder
12 305616 110.83 134.10

Demperring
13 992859 25.99 31.44

Cylinderhuis
15 305615 422.81 511.60

Nylock Boutm10x45 (oud 993198)
16A 306372 4.50 5.44

Ring M10 ( 10 Stuks )
17 949445 1.35 1.63

O-ring
18 993195 2.40 2.90

Slagstuk
19 305612 64.21 77.70

Niet meer leverbaar
20 305611

Zuigerpin
21 305614 21.31 25.79

O-ring (p-46)
22 878716 1.65 2.00

Drijfstang
23 305613 102.16 123.62

Lager
24 956485 16.36 19.80

Pin
25 992870 5.25 6.35

Schakelaarhandel
26 992869 8.70 10.53

Retainingring D4
27 968643 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x30
28 993496 1.05 1.27

Zijhandgreepdeksel (a)
29 305636 19.39 23.46

Niet meer leverbaar
30 500206Z

Niet meer leverbaar
30 500235Z

Niet meer leverbaar
30C 500247Z

Niet meer leverbaar
30 500390Z

Niet meer leverbaar
30 500391Z

Niet meer leverbaar
30 500394Z

Niet meer leverbaar
30 500408Z

Niet meer leverbaar
30 500424Z

Snoer 230 Volt Gbr
30B 500450Z 31.63 38.27

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
30A 500466Z 38.50 46.58

Snoertule D10.7
31 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
31 958049 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
32 994273 4.29 5.19

Rubber
33 930153 1.04 1.26

Houder
33 963243 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
34 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
35 959141 3.75 4.54

Kroonsteentje
36 938307 2.13 2.57

Terminal
37 958308Z 5.55 6.72

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
38 996438 1.05 1.27

BEDRADING
39 981974 1.65 2.00

Terminal M4.0 (10 Stuks)
40 930804 3.00 3.63

Aansluitklem
40 980063 1.04 1.26

Contactlip
40 992810 1.04 1.26

Snoerklem
41 960266 1.04 1.26

Cord Clip
41 981987Z 1.05 1.27

Tapschroef
42A 982095 1.04 1.26

Schakelaar (oud 958064z)
43 981533Z 21.04 25.46

Schakelaar (oud 981940)
43 992891 22.83 27.62

Ring M4 (10 Stuks)
44 949423 1.05 1.27

SUPPORT (A)
45 981986Z 21.45 25.95

Zijhandgreephouder (b)
46 305634 122.51 148.24

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
47 949426 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
48 305632

Zijhandgreepdeksel (b)
49 305631 18.15 21.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
50 301653 1.04 1.26

Schacht
51 305624 148.78 180.02

Holder (b)
52 305598 14.70 17.79

Houder (a)
53 305623 84.56 102.32

Handgreepdemper
54 305622 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
55 305633

Handgreephouder (a)
56 305625 116.74 141.25

Klinknagel D2.5x4.8 ( 10 Stuks )
57 949510 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M10x60
59 992851 2.40 2.90

Gear Cover Ass'y (metallic Silver Green) (old 3056
60A 336338 136.13 164.71

Inbusbout M4x25 ( 10 Stuks )
61 949699 2.55 3.09

Stopper
62 305629 7.65 9.26

Kogellager 6204vvcmps2s
63 6204VV 9.15 11.07

Afstandsring (a)
64 305609 7.65 9.26

Laatste Tandwiel
65 305608 110.83 134.10

Afstandsring (b)
66 305607 9.30 11.25

Bout M10x55
67 996433 2.10 2.54

Kogellager 6201vvcmps2s
68 6201VV 6.45 7.80

Eerste Tandwiel
69 305605 43.86 53.07

Tweede Tandwiel
70 305604 55.41 67.05

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
71 930511 2.40 2.90

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
72 991690 1.05 1.27

Lagerdeksel (a)
73 305600 3.00 3.63

Kogellager 6203dducmav2s
74A 6203DD 7.65 9.26

Lagersluitring
75 992841 1.05 1.27

Pin ( 10 Stuks )
76 949480 3.30 3.99

Lagerhuis
77A 336337 130.76 158.22

Afstandsring (c)
78 305602 20.76 25.12

Kogellager 6305vvcmps2s (oud 939456)
79 6305VV 13.89 16.80

O-ring (a)
80 992847 3.60 4.36

Lagergeleider
81 305601 69.99 84.68

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x18
82A 305603 1.04 1.26

Olie Keerring
83 992846 2.40 2.90

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
84 931008 1.05 1.27

Krukas Voor H90sc/h90sd
85 305606 207.08 250.56

Housing Ass'y (metallic Silver Green)
86A 336339 315.98 382.33

O-ring (s-38)
87 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
88A 990945 3.90 4.72

Cap Rubber
89 992894 4.20 5.08

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
90 878356 1.05 1.27

Afdekkapje
91 305635 5.85 7.08

Koolborsteldop
92 937949 1.35 1.63

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
93B 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
94 305597 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
95 938477 1.05 1.27

Interne Draadhouder
96 305627 4.20 5.08

Afdekrooster
97 305630 10.65 12.89

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x16
98 990935 1.05 1.27

Waaier
99 996370 14.03 16.97

Anker 230v
100 360262E 250.80 303.47

Anker 240 Volt
100 360262F 250.80 303.47

Niet meer leverbaar
101 993185

Sluitring
102 956764 1.04 1.26

Bedrading
103 305798 1.05 1.27

Luchtgeleider
104 305610 12.75 15.43

Contactpunt Koolborstelhouder
105 945932 1.05 1.27

Veld 110-115 Volt
106 340238C 84.56 102.32

Veld 220-230 Volt
106 340238E 84.56 102.32

Stator Ass'y 240 Volt
106 340238F 84.56 102.32

Lagersluitring
107 944954 1.05 1.27

Dekselhuis
108 305628 32.18 38.93

Busje
109 996437 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M6x16 (w/flange)
110 301582 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 943277

Niet meer leverbaar
502 944459

Niet meer leverbaar
503 993740

Niet meer leverbaar
601 993180

Niet meer leverbaar
602 993181

Niet meer leverbaar
603 993182

Niet meer leverbaar
604 993183

Vet (pot 500 Gram)
605 980927 73.01 88.35

Niet meer leverbaar
606 936728

Niet meer leverbaar
607 305880

Niet meer leverbaar
608 305881

Niet meer leverbaar
609 993204

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.