Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki H90SE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki H90SE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Retainer
1 318650 495.69 599.78

Rol Pin D6x55
2 994416 1.05 1.27

Lever Pin
3 318651 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
4 306373

Demperring
5 318655 8.40 10.16

Beitelhouderdemper
6 305621 18.15 21.96

Front Cover
7 318652 460.63 557.36

O-ring
8 993188 14.71 17.80

O-ring (s-90)
9 877316 2.55 3.09

Tweede Hamer
10 318653 69.58 84.19

O-ring (d)
11 992865 8.70 10.53

O-ring (a)
12 956503 5.85 7.08

Slagstukhouder
13 318654 86.63 104.82

Demperring
14 992859 25.99 31.44

Cylinderhuis
15 305615 422.81 511.60

Nylock Boutm10x45 (oud 993198)
16 306372 4.50 5.44

Ring M10 ( 10 Stuks )
17 949445 1.35 1.63

O-ring
18 993195 2.40 2.90

Slagstuk
19 305612 64.21 77.70

Niet meer leverbaar
20 305611

Zuigerpin
21 305614 21.31 25.79

O-ring (p-46)
22 878716 1.65 2.00

Drijfstang
23 305613 102.16 123.62

Lager
24 956485 16.36 19.80

Pin
25 992870 5.25 6.35

Schakelaarhandel
26 992869 8.70 10.53

Retainingring D4
27 968643 1.95 2.36

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x30
28 993496 1.05 1.27

Zijhandgreepdeksel (a)
29 305636 19.39 23.46

Snoer 230 Volt Gbr
30 500450Z 31.63 38.27

Cord 3m 2 X 1,5 H07rn-f W/plug 16a Cee Form 2p+e F
30A 500466Z 38.50 46.58

Snoertule D10.7
31 940778 2.10 2.54

Snoertule D8.2 (oud 958049z)
31 958049 1.04 1.26

Condensator (oud 930030/991313)
32 994273 4.29 5.19

Rubber
33 930153 1.04 1.26

Houder
33 963243 1.05 1.27

Lasdop 50091 (10 Stuks)
34 959140 3.30 3.99

Lasdop 50092 (10 Pcs)
35 959141 3.75 4.54

Kroonsteentje
36 938307 2.13 2.57

Terminal
37 958308Z 5.55 6.72

Vinyl Hulsje I.d.7xto.5x50
38 996438 1.05 1.27

BEDRADING
39 981974 1.65 2.00

Terminal M4.0 (10 Stuks)
40 930804 3.00 3.63

Draadeindhuls
40 981373 1.05 1.27

Contactlip
40 992810 1.04 1.26

Snoerklem
41 960266 1.04 1.26

Cord Clip
41 981987Z 1.05 1.27

Tapschroef
42 982095 1.04 1.26

Schakelaar (oud 958064z)
43 981533Z 21.04 25.46

Schakelaar (oud 981940)
43 992891 22.83 27.62

Ring M4 (10 Stuks)
44 949423 1.05 1.27

SUPPORT (A)
45 981986Z 21.45 25.95

Zijhandgreephouder (b)
46 305634 122.51 148.24

Sluitring M8 ( 10 Stuks )
47 949426 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
48 305632

Zijhandgreepdeksel (b)
49 305631 18.15 21.96

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
50 301653 1.04 1.26

Schacht
51 305624 148.78 180.02

Holder (b)
52 305598 14.70 17.79

Houder (a)
53 305623 84.56 102.32

Handgreepdemper
54 305622 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
55 305633

Handgreephouder (a)
56 305625 116.74 141.25

Seal Lock Hd. Inbusbout M10x60
58 992851 2.40 2.90

Gear Cover Ass'y (metallic Silver Green) (old 3056
59A 336338 136.13 164.71

Inbusbout M4x25 ( 10 Stuks )
60 949699 2.55 3.09

Stopper
61 305629 7.65 9.26

Kogellager 6204vvcmps2s
62 6204VV 9.15 11.07

Afstandsring (a)
63 305609 7.65 9.26

Laatste Tandwiel
64 305608 110.83 134.10

Afstandsring (b)
65 305607 9.30 11.25

Bout M10x55
66 996433 2.10 2.54

Kogellager 6201vvcmps2s
67 6201VV 6.45 7.80

Eerste Tandwiel
68 305605 43.86 53.07

Tweede Tandwiel
69 305604 55.41 67.05

Inlegspie 4x4x10 *td5-1-4*
70 930511 2.40 2.90

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
71 991690 1.05 1.27

Lagerdeksel (a)
72 305600 3.00 3.63

Kogellager 6203dducmav2s
73 6203DD 7.65 9.26

Lagersluitring
74 992841 1.05 1.27

Pin ( 10 Stuks )
75 949480 3.30 3.99

Lagerhuis
76A 336337 130.76 158.22

Afstandsring (c)
77 305602 20.76 25.12

Kogellager 6305vvcmps2s (oud 939456)
78 6305VV 13.89 16.80

O-ring (a)
79 992847 3.60 4.36

Lagergeleider
80 305601 69.99 84.68

Seal Lock Hd. Inbusbout M8x18
81 305603 1.04 1.26

Olie Keerring
82 992846 2.40 2.90

Inlegspie 4x4x12 *td5-1-3*
83 931008 1.05 1.27

Krukas Voor H90sc/h90sd
84 305606 207.08 250.56

Housing Ass'y (metallic Silver Green)
85A 336339 315.98 382.33

O-ring (s-38)
86 980717 1.35 1.63

Oliekap (oud 982646)
87 990945 3.90 4.72

Cap Rubber
88 992894 4.20 5.08

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
89 878356 1.05 1.27

Afdekkapje
90 305635 5.85 7.08

Koolborsteldop
91 937949 1.35 1.63

Zelfuitschakelende Koolborstels (2 Stuks)
92 999086 15.26 18.47

Koolborstelhouder
93 305597 6.45 7.80

Inbusstelschroef M5x8
94 938477 1.05 1.27

Interne Draadhouder
95 305627 4.20 5.08

Afdekrooster
96 305630 10.65 12.89

Seal Lock Hd. Inbusbout M6x16
97 990935 1.05 1.27

Waaier
98 996370 14.03 16.97

Anker 230v
99 360262E 250.80 303.47

Anker 240 Volt
99 360262F 250.80 303.47

Niet meer leverbaar
100 993185

Sluitring
101 956764 1.04 1.26

Bedrading
102 305798 1.05 1.27

Luchtgeleider
103 305610 12.75 15.43

Contactpunt Koolborstelhouder
104 945932 1.05 1.27

Veld 110-115 Volt
105 340238C 84.56 102.32

Veld 220-230 Volt
105 340238E 84.56 102.32

Lagersluitring
106 944954 1.05 1.27

Dekselhuis
107 305628 32.18 38.93

Busje
108 996437 1.05 1.27

Hex.socket Hd.bolt M6x16 (w/flange)
109 301582 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 943277

Niet meer leverbaar
502 944459

Niet meer leverbaar
503 993740

Niet meer leverbaar
601 996372

Niet meer leverbaar
602 985230

Niet meer leverbaar
603 985231

Niet meer leverbaar
604 985232

Niet meer leverbaar
605 305880

Niet meer leverbaar
606 308092

Niet meer leverbaar
607 985233

Niet meer leverbaar
609 936728

Vet (pot 500 Gram)
610 980927 73.01 88.35

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.