Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki HTD-2522PFB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki HTD-2522PFB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Spark Plug Cj8y (old 6685773)
2 6699325 3.30 3.99

Spark Plug Rubber Cover (old 255-01680-20)
3 6688334 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-03002-90)
4 6685462 66.40 80.34

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-03002-21)
6 6685728 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
7 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-01680-90)
8 6685877 28.14 34.05

Circlip (old 039-00000-20)
9 6685078 1.15 1.39

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
10 6686016 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
11 6686176

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Cord, B 140m (old 178-03002-80)
13 6687840 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6687704

Insulator Tube (old 250-01680-20)
17 6688316 1.05 1.27

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
32 6688047

Niet meer leverbaar
33 6686529

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
36 6686705

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
37 6686771 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
38 6684786 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
39 6695055 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
40 6684834 2.15 2.60

Vliegwiel
41 6687418 28.14 34.05

Ring
42 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
43 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
44 6684612 2.15 2.60

Intake Manifold Gasket (old 403-03002-20)
61 6689874 2.31 2.80

Insulator Set,spare (old 404-03002-91)
62 6689937 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
63 6695515 1.15 1.39

CARBURETOR GASKET (OLD 402-0602K-21/6689836)
64 6684615 2.15 2.60

O-ring P-15
65 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06641-80)
66 6690122 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
67 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-03002-20)
68 6691261 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
69 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
70 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
71 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
72 6684660 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
73 6689737 1.15 1.39

Reinigingsspons
74 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
75 6690415 5.28 6.38

Carburateurset
76 6690463 65.73 79.53

Throttle Wire Fixing Plate (old 878-06620-20)
77 6684629 4.29 5.19

Carburetor Gasket (old 402-03002-20)
78 6689828 3.30 3.99

Shield Tube Ass'y
79A 6601195 26.48 32.03

Clip D6 (old 680-00070-20)
80 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
81 6684620

Niet meer leverbaar
82 6697187

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
83 6691748 7.59 9.18

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
84 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
85 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
86 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
87 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
88 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
89 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
90 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-03002-21)
101 6692772 9.90 11.98

Muffler Ass'y
102A 6601160 72.45 87.66

Ring (b)
103A 6696547 1.05 1.27

Hex. Hole Screw 6x55 (old 990-53060-553)
104 6695086 1.15 1.39

Ventilatorhuis
105 6686957 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
106 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
107 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
108 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
109 6693405 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
110 6688049 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
111 6693168 2.31 2.80

Starthendel
112 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
113 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
114 6692718

Ring
115 6684661 2.15 2.60

Screw 5x8/s (old 994-14050-081)
116 6695332 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
117 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw 4.5x10 (old 990-73045-104)
118 6695104 1.15 1.39

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
119 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
120 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
121 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
131 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
133 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
134 6684695 4.29 5.19

Main Jet #35 (old 599-2001w-35)
135 6691873 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
136 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
137 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
138 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25225-80) New
139 6691435 15.26 18.47

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
140 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
141 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
142 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
143 6691312 1.15 1.39

Handle (old 210-33247-20)
161 6688097 9.90 11.98

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
162 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
163 6684834 2.15 2.60

Ring
164 6689680 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
165A 6698868

Earth Terminal
166A 6696350 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
167 6697609

Schakelaar Blokkering
168 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
169 6696345 1.05 1.27

Tab Terminal
170A 6696355 1.05 1.27

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
171 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
172 6688366 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
173 6694588 1.15 1.39

Spring (a)
174 6696348 1.05 1.27

Spring (b)
175 6696349 1.05 1.27

Regulateur
176 6696343 1.05 1.27

Lock Lever
177 6696346 1.05 1.27

Release Lever
178 6696347 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
179 6697188

Protection Tube 150l (old 164-07015-01)
180 6687524 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
181 6697189

Tapping Screw D4
182 6697190 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
183 6698870

Handle (b)
184A 6698869 4.65 5.63

Gear Case (a)
191 6699126 18.43 22.29

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
192 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
193 6697745

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
194 6688570 17.70 21.42

Gear Shaft (old 305-33160-20)
195 6688960 2.31 2.80

Guide Plate (old 075-33160-20)
196 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
197 6686811 5.78 6.99

Gear 2 (old 307-33180-20)
198 6688974 26.16 31.66

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
199 6688909 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
200 6692100

Cutter Guide 625.5l M6 (old 122-33178-20)
201 6687137 24.20 29.28

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
202 6695075 1.15 1.39

Bovenmes (a)
203 6687084 42.20 51.06

AFDICHT RUBBER
204 6686654 1.15 1.39

Ring
205 6687187 1.15 1.39

Bout
206 6687158 1.15 1.39

Flensmoer
207 6695170 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
208A 6695485

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
209 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
210 6695495 1.15 1.39

Clip
211 6696359 1.05 1.27

Cutter Cover (old 138-33168-20)
212 6687301 8.41 10.18

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
213 6695475 1.15 1.39

Support Plate (old 462-33298-21/6690763)
214 6690764 4.45 5.38

Ring
215 6684822 2.15 2.60

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
216 6695175 1.15 1.39

Ring
217 6684639 2.15 2.60

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.