Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki HTD-2526PF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki HTD-2526PF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Bougie Rcj8y
2 6699328 3.30 3.99

Spark Plug Rubber Cover (old 255-01680-20)
3 6688334 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-03002-90)
4 6685462 66.40 80.34

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-03002-21)
6 6685728 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
7 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-01680-90)
8 6685877 28.14 34.05

Circlip (old 039-00000-20)
9 6685078 1.15 1.39

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
10 6686016 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
11 6686176

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Cord, B 140m (old 178-03002-80)
13 6687840 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6687704

Insulator Tube (old 250-01680-20)
17 6688316 1.05 1.27

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
32 6688047

Niet meer leverbaar
33 6686529

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
36 6686705

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
37 6686771 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
38 6684786 2.15 2.60

Vliegwiel
41 6687418 28.14 34.05

Ring
42 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
43 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
44 6684612 2.15 2.60

Intake Manifold Gasket (old 403-03002-20)
51 6689874 2.31 2.80

Insulator Set,spare (old 404-03002-91)
52 6689937 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-03002-20)
54 6689828 3.30 3.99

O-ring P-15
55 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
56 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
57 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-03002-20)
58 6691261 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
59 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
60 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
61 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
62 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
63 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
64 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
65 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
66 6690461 62.31 75.40

Shield Tube (old 223-07000-90)
67 6688174 2.31 2.80

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
68 6684619 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
69 6684620

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
73 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
75 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
76 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
77 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
79 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
80 6697846 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
81 6699738

Niet meer leverbaar
82 6685049

Niet meer leverbaar
83 6684625

Muffler Protector (old 738-03002-21)
91 6692772 9.90 11.98

Hex. Hole Screw 6x55 (old 990-53060-553)
95 6695086 1.15 1.39

Tail Pipe (old 721-03003-20)
96 6692646 3.30 3.99

Ventilatorhuis
97 6686957 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
98 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
99 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
100 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
101 6693405 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
102 6688049 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
103 6693168 2.31 2.80

Starthendel
104 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
105 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
106 6692718

Muffler Arrestor (old 732-04400-20)
107 6692696 2.31 2.80

Ring
108 6684661 2.15 2.60

Screw 4x8ps (old 994-35040-081) New
109 6695471 1.15 1.39

Screw 5x8/s (old 994-14050-081)
110 6695332 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
111 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw 4.5x10 (old 990-73045-104)
112 6695104 1.15 1.39

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
113 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
114 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
115 6693319 2.31 2.80

Muffler Set (old 704-03014-91)
116 6692455 93.09 112.64

Ring
117 6684639 2.15 2.60

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
124 6684695 4.29 5.19

Main Jet #35 (old 599-2001w-35)
125 6691873 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
126 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
128 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25225-80) New
129 6691435 15.26 18.47

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
130 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
131 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
132 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
133 6691312 1.15 1.39

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
252 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
253 6697745

Kogellager 6002z
254 6695538 6.60 7.99

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
255 6688570 17.70 21.42

Guide Plate (old 075-33160-20)
257 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
258 6686811 5.78 6.99

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
260 6688909 1.15 1.39

Bovenmes (a)
265 6687086 48.25 58.38

AFDICHT RUBBER
266 6686654 1.15 1.39

Ring
267 6687187 1.15 1.39

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
271 6688643 1.15 1.39

CUTTER COVER (OLD 138-33171-20/6687300)
280 6687302 8.58 10.38

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
282 6695475 1.15 1.39

Cutter Fixing Nut (old 123-33202-20)
285 6687156 1.15 1.39

Flensmoer
285A 6695170 1.15 1.39

Ring
286 6684639 2.15 2.60

Guard Plate (old 135-33191-20)
287 6687275 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
288 6687285

Niet meer leverbaar
501 6684813

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
502 6685997 4.45 5.38

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.