Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki HTD-2526PFB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki HTD-2526PFB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Spark Plug Cj8y (old 6685773)
2 6699325 3.30 3.99

Spark Plug Rubber Cover (old 255-01680-20)
3 6688334 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-03002-90)
4 6685462 66.40 80.34

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-03002-21)
6 6685728 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
7 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-01680-90)
8 6685877 28.14 34.05

Circlip (old 039-00000-20)
9 6685078 1.15 1.39

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
10 6686016 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
11 6686176

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Cord, B 140m (old 178-03002-80)
13 6687840 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6687704

Insulator Tube (old 250-01680-20)
17 6688316 1.05 1.27

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
32 6688047

Niet meer leverbaar
33 6686529

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
36 6686705

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
37 6686771 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
38 6684786 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
39 6695055 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
40 6684834 2.15 2.60

Vliegwiel
41 6687418 28.14 34.05

Ring
42 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
43 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
44 6684612 2.15 2.60

Intake Manifold Gasket (old 403-03002-20)
61 6689874 2.31 2.80

Insulator Set,spare (old 404-03002-91)
62 6689937 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
63 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-03002-20)
64 6689828 3.30 3.99

O-ring P-15
65 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
66 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
67 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-03002-20)
68 6691261 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
69 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
70 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
71 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
72 6684660 2.15 2.60

Special Screw (old 380-0637c-20)
73 6689737 1.15 1.39

Reinigingsspons
74 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
75 6690415 5.28 6.38

Carburateurset
76 6690461 62.31 75.40

Shield Tube Ass'y
77A 6601195 26.48 32.03

Clip D6 (old 680-00070-20)
78 6685198 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
79 6684620

Niet meer leverbaar
82 6697187

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
83 6691748 7.59 9.18

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
84 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
85 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
86 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
87 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
88 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
89 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
90 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-03002-21)
101 6692772 9.90 11.98

Muffler Ass'y
102A 6601160 72.45 87.66

Ring (b)
103A 6696547 1.05 1.27

Hex. Hole Screw 6x55 (old 990-53060-553)
104 6695086 1.15 1.39

Ventilatorhuis
105 6686957 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
106 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
107 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
108 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
109 6693405 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
110 6688049 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
111 6693168 2.31 2.80

Starthendel
112 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
113 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
114 6692718

Ring
115 6684661 2.15 2.60

Screw 5x8/s (old 994-14050-081)
116 6695332 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
117 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw 4.5x10 (old 990-73045-104)
118 6695104 1.15 1.39

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
119 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
120 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
121 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
131 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
132 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
133 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
134 6684695 4.29 5.19

Main Jet #35 (old 599-2001w-35)
135 6691873 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
136 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
137 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
138 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25225-80) New
139 6691435 15.26 18.47

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
140 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
141 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
142 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
143 6691312 1.15 1.39

Frame Ch66eb3/ch78ec3
151 6696363 8.85 10.71

Handle (old 210-33247-20)
152 6688097 9.90 11.98

Damper Collar B (old 276-32710-20)
153 6688485 1.15 1.39

Damper B (old 266-32750-20/6688412)
154 6688412 1.15 1.39

Ring
155 6689680 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
156 6684786 2.15 2.60

Clip
157 6696359 1.05 1.27

Handle Support Comp. (old 040-33160-80)
158 6686111 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
159 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
160 6684834 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
161 6684918 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
171A 6698868

Earth Terminal
172A 6696350 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
173 6697609

Schakelaar Blokkering
174 6696344 1.05 1.27

Throttle Lever Spring
175 6696345 1.05 1.27

Tab Terminal
176A 6696355 1.05 1.27

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
177 6684913 2.15 2.60

Button Stop (old 258-11650-20)
178 6688366 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
179 6694588 1.15 1.39

Spring (a)
180 6696348 1.05 1.27

Lock Lever
181 6696346 1.05 1.27

Spring (b)
182 6696349 1.05 1.27

Regulateur
183 6696343 1.05 1.27

Release Lever
184 6696347 1.05 1.27

Gaskabel
185A 6698828 3.15 3.81

Protection Tube 150l (old 164-07015-01)
186 6687524 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
187 6697189

Handle (b)
188A 6698869 4.65 5.63

Tapping Screw D4
189 6697190 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
190 6698870

Gear Case Comp. (old 300-33290-81 & 6695770)
201 6688684 15.13 18.30

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
202 6695285 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
203 6697745

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
204 6688570 17.70 21.42

Guide Plate (old 075-33160-20)
205 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
206 6686811 5.78 6.99

Gear 2 Comp. (old 292-33194-80)
207 6688625 30.25 36.60

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
208 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33165-20)
209 6692101 6.28 7.59

Cutter Guide 734l M6 (old 122-33248-20)
210 6687147 26.16 31.66

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
211 6695075 1.15 1.39

Bovenmes (a)
212 6687086 48.25 58.38

AFDICHT RUBBER
213 6686654 1.15 1.39

Ring
214 6687187 1.15 1.39

Bout
215 6687158 1.15 1.39

Flensmoer
216 6695170 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
217 6695485

Hex. Hole Bolt 4x15/s (old 994-61040-155)
218 6695487 2.31 2.80

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
219 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
220 6695495 1.15 1.39

Ring
221 6684822 2.15 2.60

Support Plate (old 462-33290-20)
222 6690762 3.30 3.99

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
223 6695175 1.15 1.39

Ring
224 6684639 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-33160-21)
225 6688844 7.50 9.08

CUTTER COVER (OLD 138-33171-20/6687300)
226 6687302 8.58 10.38

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
227 6695475 1.15 1.39

Kogellager 608 Zz C3
229 6695547 3.30 3.99

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.