Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki HTD-2530PFA


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki HTD-2530PFA

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Plug Cap Ass'y (oud 157-01680-90)
1 6684894 8.58 10.38

Bougie (oud 6685085)
2 6699317 6.76 8.18

Spark Plug Rubber Cover (old 255-01680-20)
3 6688334 3.30 3.99

Cylinder Set (old 001-03002-90)
4 6685462 66.40 80.34

Hex.hole Bolt M5x18/s(oud 994-61050-184)
5 6684586 2.15 2.60

Cylinder Gasket (old 017-03002-21)
6 6685728 1.15 1.39

Piston Ring (oud 041-01601-20)
7 6684588 8.58 10.38

Piston Set (old 030-01680-90)
8 6685877 28.14 34.05

Circlip (old 039-00000-20)
9 6685078 1.15 1.39

Piston Pin (old 037-07020-20/6686011)
10 6686016 2.31 2.80

Niet meer leverbaar
11 6686176

Woodruff Key 3x13x4.5 (oud 068-10100-20)
12 6684899 2.15 2.60

Cord, B 140m (old 178-03002-80)
13 6687840 3.30 3.99

Hex.hole Bolt M4x18/ws (oud 994-64040-184)
14 6684599 2.15 2.60

Ring (old 182-0186a-20)
15 6684600 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
16 6687704

Insulator Tube (old 250-01680-20)
17 6688316 1.05 1.27

Gear Shaft Shim 0.20 (oud 330-00200-23)
31 6684604 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.30 (oud 330-00200-24)
31 6684605 2.15 2.60

Gear Shaft Shim 0.10 (old 330-00200-21)
31 6689177 1.15 1.39

Gear Shaft Shim 0.15 (old 330-00200-22)
31 6689178 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
32 6688047

Niet meer leverbaar
33 6686529

Olie Keerring
34 6684607 4.29 5.19

Kogellager 6001 C3
35 6684608 3.80 4.60

Niet meer leverbaar
36 6686705

Stud Bolt 6x22 (old 100-02100-20)
37 6686771 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
38 6684786 2.15 2.60

Hex. Hole Bolt 5x45 (old 990-51050-453)
39 6695055 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
40 6684834 2.15 2.60

Vliegwiel
41 6687418 28.14 34.05

Ring
42 6684971 1.04 1.26

Ring M8 (old 992-01080-011)
43 6684611 2.15 2.60

Nut M8 (old 991-01080-011/327325/332299/726603)
44 6684612 2.15 2.60

Intake Manifold Gasket (old 403-03002-20)
51 6689874 2.31 2.80

Insulator Set,spare (old 404-03002-91)
52 6689937 6.60 7.99

Hex. Hole Bolt 5x25ws (old 994-64050-254/6696513)
53 6695515 1.15 1.39

Carburetor Gasket (old 402-03002-20)
54 6689828 3.30 3.99

O-ring P-15
55 6698966 1.04 1.26

Cleaner Body Comp. (old 423-06500-81/6690118) For
56 6690119 4.45 5.38

Collar 7.5 (old 470-06500-20)
57 6690804 1.15 1.39

Choke Valve (old 528-03002-20)
58 6691261 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
59 6684658

Blow Over Check Board (old 476-01700-20/790189)
60 6690843 1.15 1.39

Ring (oud 992-10050-012)
61 6684662 2.15 2.60

Screw M5x60 (oud 990-11050-602)
62 6684660 2.15 2.60

Reinigingsspons
63 6690364 1.15 1.39

Luchtfilterkap
64 6690415 5.28 6.38

Special Screw (old 380-0637c-20)
65 6689737 1.15 1.39

Carburateurset
66 6690461 62.31 75.40

Shield Tube (old 223-07000-90)
67 6688174 2.31 2.80

Clip.6.3 Dia. (old 680-00731-20)
68 6684619 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
69 6684620

Tank F T
70 6699335 15.28 18.48

Tank Cap D Ass'y (old 595-03002-90/6685071)
71 6691748 7.59 9.18

Collar 5.8 (old 659-00801-20)
73 6692244 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 5x18ps (old 994-63050-185)
75 6695505 1.15 1.39

Swivel Cap (old 560-07120-21/6684628)
76 6691337 1.15 1.39

Priming Pump Comp. (old 442-25143-80)
77 6685139 5.94 7.18

Fuel Pipe 2.5x4x80 (old 700-02504-08)
78 6692347 1.15 1.39

Fuel Pipe 2.5x4x70 (old 700-02504-07)
79 6692346 1.15 1.39

Return Grommet (old 6684627)
80 6697846 1.04 1.26

Muffler Protector (old 738-03002-21)
91 6692772 9.90 11.98

Muffler Ass'y
92A 6601160 72.45 87.66

Ring (b)
94A 6696547 1.05 1.27

Hex. Hole Screw 6x55 (old 990-53060-553)
95 6695086 1.15 1.39

Ventilatorhuis
97 6686957 16.79 20.31

Recoil Spring (old 780-06097-20/6697591)
98 6684675 11.55 13.98

Starter Rope Reel (old 774-06097-20)
99 6693066 3.30 3.99

Set Screw (old 839-02010-20/6693638)
100 6693633 1.15 1.39

Starter Pulley Ass'y (old 798-06500-90 & 6693401)
101 6693405 4.45 5.38

Primary Cord Grommet (old 203-06000-20)
102 6688049 1.15 1.39

Starter Rope (old 783-06097-20/6693174)
103 6693168 2.31 2.80

Starthendel
104 6693237 1.15 1.39

Hex.hole Bolt 4x15/ps (old 994-63040-154)
105 6684682 2.15 2.60

Niet meer leverbaar
106 6692718

Ring
108 6684661 2.15 2.60

Screw 5x8/s (old 994-14050-081)
110 6695332 1.05 1.27

Slipkoppeling Kompleet
111 6688494 9.74 11.78

Tapping Screw 4.5x10 (old 990-73045-104)
112 6695104 1.15 1.39

Bolt 4x12ps (old 994-25040-128)
113 6695441 1.15 1.39

Starter Pawl Spring (old 790-06097-20)
114 6684684 4.29 5.19

Starter Pawl (old 788-06500-20)
115 6693319 2.31 2.80

Throttle Set Screw (old 548-25140-20)
121 6684698 4.29 5.19

Swivel (oud 539-25120-20)
122 6684697 6.44 7.79

Stop Ring (oud 489-25100-20)
123 6684696 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
124 6684695 4.29 5.19

Main Jet #35 (old 599-2001w-35)
125 6691873 6.28 7.59

Pump Gasket (old 577-25100-20)
126 6691457 7.10 8.59

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
127 6684693 8.58 10.38

Inlet Screen (oud 578-25007-20)
128 6684700 4.29 5.19

Pump Body Comp. (old 575-25225-80) New
129 6691435 15.26 18.47

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
130 6685220 2.31 2.80

Metering Diaphragm Comp. (old 474-25241-80)
131 6690830 11.88 14.37

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
132 6685222 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
133 6691312 1.15 1.39

Frame Ch66eb2/ch78ec2 (old 260-73063-20)
151 6688380 7.10 8.59

Handle (old 210-33247-20)
152 6688097 9.90 11.98

Damper Collar B (old 276-32710-20)
153 6688485 1.15 1.39

Damper B (old 266-32750-20/6688412)
154 6688412 1.15 1.39

Ring
155 6689680 1.15 1.39

Hex. Socket Hd. Bolt M5x30 S (old 994-61050-304)
156 6684786 2.15 2.60

Clip (old 505-73063-20)
157 6691123 1.15 1.39

Handle Support Comp. (old 040-33160-80)
158 6686111 2.31 2.80

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
159 6695054 1.15 1.39

Ring 5 (old 992-10050-062)
160 6684834 2.15 2.60

Ring M5 (oud 992-01050-061)
161 6684918 2.15 2.60

Handle B (old 051-73063-20)
191 6686316 5.11 6.19

Handle A (old 050-73063-20)
192 6686280 5.11 6.19

Throttle Trigger (old 230-73063-20)
193 6688231 1.15 1.39

Safety Lever Or (old 231-33290-21 & 6688239)
194 6688240 1.15 1.39

Throttle Lever Spring (old 232-33160-20)
195 6688244 1.15 1.39

Lock Lever (old 233-73063-20)
196 6688247 1.15 1.39

Tapping Screw D4.5x16 (old 990-72045-164/790451)
197 6684636 2.15 2.60

Throttle Wire 235+55 (old 885-73107-80)
198 6693992 4.45 5.38

Button Stop (old 258-11650-20)
199 6688366 1.15 1.39

Screw 3x10 (old 994-31030-101)
200 6684913 2.15 2.60

Protection Tube 150l (old 164-07015-01)
201 6687524 1.15 1.39

Stop Button Mark (old 925-33160-20)
202 6694588 1.15 1.39

Earth Terminal (old 319-73063-20)
204 6689130 2.31 2.80

Metal Plate (old 234-73063-20)
205 6688249 2.31 2.80

Tapping Screw D3x8 (old 993-11030-801)
206 6685158 1.15 1.39

Niet meer leverbaar
207 6687921

Cord Clamp (old 198-33130-20)
208 6688015 1.15 1.39

Gear Case Comp. (old 300-33290-81 & 6695770)
221 6688684 15.13 18.30

Stop Ring C-15, Outer (old 993-50015-002)
222 6695285 1.15 1.39

Kogellager 6002z
223 6695538 6.60 7.99

Clutch Drum Comp. (old 288-33180-80)
224 6688570 17.70 21.42

Guide Plate (old 075-33160-20)
225 6686612 1.15 1.39

Cam Rod (old 101-33190-20)
226 6686811 5.78 6.99

Gear 2 Comp. (old 292-33194-80)
227 6688625 30.25 36.60

Gear Case Gasket (old 303-33160-20)
228 6688909 1.15 1.39

Gear Case Cover (old 630-33165-20)
229 6692101 6.28 7.59

Cutter Guide 845l M6 (old 122-33191-20)
230 6687144 26.16 31.66

Hex. Hole Flush Bolt 6x25 (old 990-52060-255)
231 6695075 1.15 1.39

Bovenmes (a)
232 6687092 60.35 73.02

AFDICHT RUBBER
233 6686654 1.15 1.39

Ring
234 6687187 1.15 1.39

Bout
235 6687158 1.15 1.39

Flensmoer
236 6695170 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 4x10s (old 994-61040-104)
237 6695484 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt M4x12/s (old 994-61040-124)
238 6684595 2.15 2.60

GREASE NIPPLE COMP. (OLD 300-32250-80)
239 6688643 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x18/s (old 994-61060-184)
240 6695495 1.15 1.39

Ring
241 6684822 2.15 2.60

Support Plate (old 462-33290-20)
242 6690762 3.30 3.99

Nut 6 Ups-p (old 991-87060-001 & 6698766)
243 6695175 1.15 1.39

Ring
244 6684639 2.15 2.60

Gear Case B (old 301-33160-21)
245 6688844 7.50 9.08

Spring Nut 6 (old 994-40060-011)
247 6695475 1.15 1.39

Kogellager 608 Zz C3
248 6695547 3.30 3.99

Guard Plate (old 135-33191-20)
249 6687275 2.31 2.80

Combi Box Spanner 10x19 ,plus (old 036-29331-50)
501 6685997 4.45 5.38

Niet meer leverbaar
502 6684813

Name Plate Htd-2530pfa (old 906-03019-20) New
601 6694127 3.00 3.63

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.