Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki LUH-DH4'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki LUH-DH4


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki LUH-DH4

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
1A 980380@1417

RUBBEREN PEN
2 931701@1417 1.05 1.27

RUBBEREN PEN
2S 931701@1417 1.05 1.27

Machineschroef M5x35 (10 Stuks)
3 949247@1417 1.65 2.00

Veerring M5 (10 Stuks)
4 949454@1417 1.04 1.26

Kogellager 608vvmc2eps2l
5 608VVM@1417 5.70 6.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
6 980381@1417

Machineschroef M4x14 (10 Stuks)
7 949218@1417 1.05 1.27

Snoertule D10.1
8 938051@1417 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
9 937631@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
10 950744@1417

Lasdop 50091 (10 Stuks)
11 959140@1417 3.30 3.99

Schakelaar
12 930244@1417 20.21 24.46

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
13 949214@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
14 949292@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
15 931745@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
16 930204@1417

Koolborstel (2 Stuks)
17 999041@1417 4.50 5.44

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
18 930329@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
19 980382@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
20 980383@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
21 930332@1417

Kogellager 6201vvcmps2s
22 6201VV@1417 6.45 7.80

Ring
23 930334@1417 1.05 1.27

Veerring D12 (10 Stuks)
24 939542@1417 1.50 1.82

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
25 930333@1417

Lagerkap
26 930214@1417 3.60 4.36

Machineschroef M5x30 (10 Stuks)
27 949245@1417 1.65 2.00

Veerring M5 (10 Stuks)
28 949454@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
29 949509@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
30 950251@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 930119@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
32 980421C@1417

Contactpunt Koolborstelhouder
33 931867@1417 1.05 1.27

Kabelschoentje (oud 941562,10 St.
34 960356@1417 3.00 3.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
35 930353C@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
36 500200Z@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.