Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M12SA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M12SA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x30 Zwart
2 305490 1.04 1.26

Luchtrooster
3 325168 22.83 27.62

Schroef
5 954017 1.04 1.26

Lagerbus
6 325226 7.35 8.89

Rubber Ring
7 325184 1.05 1.27

Kogellager 6200vvcmps2s
8 6200VV 6.15 7.44

Snoertule D10.1
9 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
9 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
10 984750

Klemstrip (old 994566)
11 937631 1.04 1.26

Huls (d)
12 961820 1.05 1.27

Condensator (oud 987178)
13 930039 1.95 2.36

Draadeindhuls
14 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
15 325203

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
16 302086 1.05 1.27

Voorkap
17 325170 3.90 4.72

Markeerder
18 325198 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
19 305812 1.04 1.26

Diepteaanslag Houder
20 325197 1.95 2.36

Huis
21 325219 61.46 74.37

Diepteaanslag
22 325196 3.90 4.72

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
23 958032 1.04 1.26

Veld 230 Volt
24 340668G 61.40 74.29

Schroef D5x70
25 961400 1.04 1.26

Anker 230v
26 360750E 131.59 159.22

ANKER 110-120 VOLT
26 360750U 149.19 180.52

Schakelknop
27 325960 3.90 4.72

Schakelaar
28 301821 18.43 22.29

Inbusstelschroef M5x8
29 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 500301)
30 980487 5.68 6.87

Koolborstel (2 Stuks)
31 999044 4.50 5.44

Koolborsteldop
32 940540 1.04 1.26

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
34 500461Z 17.88 21.63

Screw M6x30 (black)
35 307443 1.05 1.27

Handgreep Links (b)
36 325220 6.15 7.44

Handgreep Links (a)
37 325171 3.00 3.63

Veergeleider
38 325180 1.95 2.36

Veer (r)
39 325177 14.85 17.97

Knop Voor Diepte Instelling
40 325214 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
41 872654

Machineschroef M4x12 Zwart
42 935196 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
43 984509 1.05 1.27

Knop (c)
44A 325194 1.05 1.27

Geleidebus
45 325195 1.05 1.27

Veer (l)
46 325176 1.95 2.36

Vleugelschroef M6 X 27
47 301801 1.05 1.27

Voorkap (c)
50 325173 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
51 325228

Veer
52 325193 1.05 1.27

Moer
53 325192 7.95 9.62

Speciale Bout M20
54 325191 3.00 3.63

Inbusbout M4x8 (oud 973563,10st.)
55 949811 1.50 1.82

Knop
56 325190 4.35 5.26

Inbusstelschroef M6x6
57 985033 1.05 1.27

BLOKKING
58 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
59 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
60A 323923 1.05 1.27

Knop
60 326042 6.75 8.17

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
61 997314 1.05 1.27

Handgreep Rechts (a)
62 325172 3.00 3.63

Afdekplaatje
63 325227 3.00 3.63

Handgreep Rechts (b)
64 325221 6.15 7.44

Tapping Screw D5x50
65 307100 1.05 1.27

Kogellager 6004vvcmps2s
66 6004VV 8.55 10.35

Borg Moer
67 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
68 325185 12.75 15.43

Borgveer
69 325183 1.05 1.27

Drukknop
70 325182 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
71 323421

Niet meer leverbaar
71B 325199

Niet meer leverbaar
71 325199

Speciale Bout Tr12
72 325189 7.95 9.62

Ring
73 325188 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
74 325210

Niet meer leverbaar
75 325215

Niet meer leverbaar
75A 339381

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
76 949662 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
77 302012 1.05 1.27

Stopperstuk
78 325181 4.80 5.81

Machineschroef M4x8 Zwart
79 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
80 962569 1.05 1.27

Veer
81 971858 1.05 1.27

Inbusbout M5x12 (10 Stuks)
82 949765 2.55 3.09

Bout
83 325178 3.90 4.72

Moer M8 (10 Stuks)
84 949558 1.05 1.27

Voetplaat
85 325206 43.86 53.07

Kunststof Onderplaat
86 325179 6.75 8.17

Seal Lock Platte Schroef M5x14
87 992013 1.05 1.27

Sjabloongeleider Adapter
88 325211 12.75 15.43

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
89 949234 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
90 956790

Vleugelschroef M6 X 15
91 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
92 947859 1.04 1.26

Viltring
93 323426 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
501 956797

Niet meer leverbaar
502 325216

Vleugelschroef M6 X 15
503 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 323295

Niet meer leverbaar
505 323293

Niet meer leverbaar
505 325212

Niet meer leverbaar
506 325213

Niet meer leverbaar
506 325223

Niet meer leverbaar
507 325224

Niet meer leverbaar
508 325217

Vleugelschroef M6x10 ( 10 Stuks )
509 949394 7.05 8.53

Schroef
510 956793 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
601 956803

Niet meer leverbaar
602 956802

Niet meer leverbaar
603 956801

Niet meer leverbaar
604 956806

Niet meer leverbaar
605 956805

Niet meer leverbaar
606 956804

Niet meer leverbaar
607 312273

Niet meer leverbaar
608 956810

Niet meer leverbaar
609 956809

Niet meer leverbaar
610 313765

Niet meer leverbaar
611 956813

Niet meer leverbaar
612 956812

Niet meer leverbaar
613 956811

Niet meer leverbaar
614 956814

Niet meer leverbaar
615 956816

Niet meer leverbaar
616 956815

Niet meer leverbaar
617 956928Z

Niet meer leverbaar
618 956931Z

Niet meer leverbaar
619 956759

Niet meer leverbaar
620 323298

Niet meer leverbaar
621 303347

Niet meer leverbaar
621 323299

Niet meer leverbaar
622 303348

Niet meer leverbaar
623 303349

Niet meer leverbaar
624 303350

Niet meer leverbaar
625 303351

Niet meer leverbaar
625 323301

Niet meer leverbaar
626 303352

Niet meer leverbaar
627 323302

Niet meer leverbaar
628 303353

Niet meer leverbaar
629 956932

Niet meer leverbaar
630 323303

Niet meer leverbaar
631 323304

Niet meer leverbaar
632 303354

Niet meer leverbaar
633 956933

Niet meer leverbaar
634 956934

Niet meer leverbaar
635 303355

Niet meer leverbaar
636 956794

Niet meer leverbaar
637 307801

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.