Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M12SE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M12SE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bovenkap
1 331829 3.90 4.72

Markeerder
2 331823 1.05 1.27

Diepteaanslag
3 325196 3.90 4.72

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
4 301653 1.04 1.26

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
5 500237Z 11.40 13.79

Terminal M4.0 (10 Stuks)
7 930804 3.00 3.63

Lasdop 50092 (10 Pcs)
8 959141 3.75 4.54

Schroef
9 954017 1.04 1.26

Lagerbus
10 325226 7.35 8.89

Rubber Ring
11 325184 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
12 331979

Niet meer leverbaar
12 331989

Kroonsteentje
13 938307 2.13 2.57

Aansluitklem
14 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
15 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
16 984750

Snoertule D10.1
17 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
17 953327 1.04 1.26

Kogellager 6200vvcmps2s
19 6200VV 6.15 7.44

Inbusstelschroef M5x8
20 938477 1.05 1.27

Schakelaarhouder
21 331813 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
22 307887 1.04 1.26

Schakelaar
23 331812 3.90 4.72

Schaalverdeling
24 331820 1.05 1.27

Koolborsteldop
25 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
26 999038 9.30 11.25

Koolborstelhouder (oud 938241z)
27 938241 6.45 7.80

Contactpunt Koolborstelhouder
29 937623 1.04 1.26

Veld 110-120 Volt
30 340668D 61.40 74.29

Veld 220-230 Volt
30 340668L 61.40 74.29

Schroef D5x70
31 961400 1.04 1.26

Behuizing
32 331814 24.61 29.78

Schakelknop
33 325960 3.90 4.72

Luchtgeleider
34 331980 1.95 2.36

ANKER 110-120 VOLT
35 360886U 56.18 67.97

Veergeleider
36 325180 1.95 2.36

Veer
37 303316 2.70 3.27

Screw M6x30 (black)
38 307443 1.05 1.27

Handgreep (a+b)
39 331819 2.93 3.54

Vleugelschroef M6 X 15
40 301806 1.05 1.27

Onderhuis
41 331817 26.33 31.85

Viltring
42 323426 1.50 1.82

Machineschroef M4x8 Zwart
43 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
44 962569 1.05 1.27

Veer
45 971858 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 Zwart
46 302196 1.05 1.27

Schroef M8
47 331824 4.28 5.17

Machineschroef M5x35 Zwart
48 302197 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
49 302012 1.05 1.27

Stopperstuk
50 331826 2.93 3.54

Veer
51 303317 3.00 3.63

BLOKKING
52 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
53 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
54 323923 1.05 1.27

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
55 997314 1.05 1.27

Tapping Screw D5x50
56 307100 1.05 1.27

Kogellager 6004vvcmps2s
57 6004VV 8.55 10.35

Borg Moer
58 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
59 325185 12.75 15.43

Machineschroef M4x12 Zwart
60 935196 1.04 1.26

Borgveer
61 325183 1.05 1.27

Drukknop
62 325182 1.95 2.36

Voetplaat
64 331818 24.61 29.78

Niet meer leverbaar
65 301810

Seal Lock Platte Schroef M5x14
66 992013 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 331816

Vleugelschroef M6 X 15
502 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
503 947859 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
504 956756

Niet meer leverbaar
505 956790

Niet meer leverbaar
506 323295

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
507 949234 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
603A 339380

Niet meer leverbaar
604 956794

Niet meer leverbaar
605 331815

Niet meer leverbaar
606 318304

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.