Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M12V2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M12V2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x30 Zwart
2 305490 1.04 1.26

Luchtrooster
3 325168 22.83 27.62

TOERENREGELAAR 100-120 VOLT
5 325200 92.95 112.47

Toerenregelaar 230 Volt
5 325368 77.28 93.50

Magneet
6 301797 6.75 8.17

Schroef
7 954017 1.04 1.26

Lagerbus
8 325169 7.35 8.89

Rubber Ring
9 325184 1.05 1.27

Kogellager 6200vvcmps2s
10 6200VV 6.15 7.44

Lasdop 50092 (10 Pcs)
11 959141 3.75 4.54

Huls (d)
12 961820 1.05 1.27

Snoertule D10.1
13 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
13 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
14 984750

Klemstrip (old 994566)
15 937631 1.04 1.26

Draadeindhuls
16 981373 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
17 325203

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
18 302086 1.05 1.27

Voorkap
19 325170 3.90 4.72

Markeerder
20 325198 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
21 305812 1.04 1.26

Diepteaanslag Houder
22 325197 1.95 2.36

Huis
23 325219 61.46 74.37

Diepteaanslag
24 325196 3.90 4.72

KOOLBORSTELVERBINDINGSTUK
25 958032 1.04 1.26

Veld 120 Volt
26 340659C 61.40 74.29

Veld 230 Volt
26 340659G 86.21 104.32

Schroef D5x70
27 961400 1.04 1.26

Anker 230-240 Volt
28A 360748F 65.86 79.69

ANKER 110-120 VOLT
28 360748U 149.05 180.35

Schakelknop
29 325960 3.90 4.72

Schakelaar
30 301821 18.43 22.29

Inbusstelschroef M5x8
31 938477 1.05 1.27

Koolborstelhouder (oud 500301)
32 980487 5.68 6.87

Koolborstel (2 Stuks)
33 999044 4.50 5.44

Koolborsteldop
34 940540 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
36 500234Z

Niet meer leverbaar
36 500242Z

Niet meer leverbaar
36 500247Z

Niet meer leverbaar
36 500248Z

Niet meer leverbaar
36 500396Z

Niet meer leverbaar
36 500423Z

Niet meer leverbaar
36 500435Z

Niet meer leverbaar
36 500439Z

Screw M6x30 (black)
37 307443 1.05 1.27

Handgreep Links (b)
38 325220 6.15 7.44

Handgreep Links (a)
39 325171 3.00 3.63

Veergeleider
40 325180 1.95 2.36

Veer (r)
41 325177 14.85 17.97

Knop Voor Diepte Instelling
42 325214 4.35 5.26

Niet meer leverbaar
43 872654

Machineschroef M4x12 Zwart
44 935196 1.04 1.26

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x14 (nieuw 990079)
45 984509 1.05 1.27

Knop (c)
46A 325194 1.05 1.27

Geleidebus
47 325195 1.05 1.27

Veer (l)
48 325176 1.95 2.36

Vleugelschroef M6 X 27
49 301801 1.05 1.27

Voorkap (c)
52 325173 4.80 5.81

Onderhuis
53 325205 52.66 63.72

Veer
54 325193 1.05 1.27

Moer
55 325192 7.95 9.62

Speciale Bout M20
56 325191 3.00 3.63

Inbusbout M4x8 (oud 973563,10st.)
57 949811 1.50 1.82

Knop
58 325190 4.35 5.26

Inbusstelschroef M6x6
59 985033 1.05 1.27

BLOKKING
60 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
61 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
62A 323923 1.05 1.27

Knop
62 326042 6.75 8.17

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
63 997314 1.05 1.27

Handgreep Rechts (a)
64 325172 3.00 3.63

Snoer Voor Controlunit
66 325202 9.60 11.62

Handgreep Rechts (b)
67 325962 6.15 7.44

Tapping Screw D5x50
68 307100 1.05 1.27

Kogellager 6004vvcmps2s
69 6004VV 8.55 10.35

Borg Moer
70 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
71 325185 12.75 15.43

Borgveer
72 325183 1.05 1.27

Drukknop
73 325182 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
74 323421

Niet meer leverbaar
74 325199

Niet meer leverbaar
74B 325199

Stofbeschermer
75 325207 11.55 13.98

Speciale Bout Tr12
76 325189 7.95 9.62

Ring
77 325188 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
78 325210

Niet meer leverbaar
79 325215

Niet meer leverbaar
79A 339381

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
80 949662 2.10 2.54

Moer M5 (zwart)
81 302012 1.05 1.27

Stopperstuk
82 325181 4.80 5.81

Machineschroef M4x8 Zwart
83 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
84 962569 1.05 1.27

Veer
85 971858 1.05 1.27

Inbusbout M5x12 (10 Stuks)
86 949765 2.55 3.09

Bout
87 325178 3.90 4.72

Moer M8 (10 Stuks)
88 949558 1.05 1.27

Voetplaat
89 325206 43.86 53.07

VOETPLAAT
89 325342 43.86 53.07

Kunststof Onderplaat
90 325179 6.75 8.17

Seal Lock Platte Schroef M5x14
91 992013 1.05 1.27

Sjabloongeleider Adapter
92 325211 12.75 15.43

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
93 949234 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
94 956790

Vleugelschroef M6 X 15
95 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
96 947859 1.04 1.26

Viltring
97 323426 1.50 1.82

Dial
98 371931 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
501 956797

Niet meer leverbaar
502 325216

Vleugelschroef M6 X 15
503 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 323295

Niet meer leverbaar
505 325212

Niet meer leverbaar
506 325213

Niet meer leverbaar
506 325223

Niet meer leverbaar
507 325222

Niet meer leverbaar
508 325217

Vleugelschroef M6x10 ( 10 Stuks )
509 949394 7.05 8.53

Schroef
510 956793 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
511 325224

Niet meer leverbaar
601 313765

Niet meer leverbaar
602 307801

Niet meer leverbaar
603 323293

Sjabloongeleider Adapter
604 325369 12.75 15.43

Niet meer leverbaar
605 323298

Niet meer leverbaar
606 323299

Niet meer leverbaar
607 323300

Niet meer leverbaar
608 323301

Niet meer leverbaar
609 323302

Niet meer leverbaar
610 323303

Niet meer leverbaar
611 323304

Niet meer leverbaar
612 323305

Niet meer leverbaar
613 956794

Niet meer leverbaar
614 956803

Niet meer leverbaar
615 956802

Niet meer leverbaar
616 956801

Niet meer leverbaar
617 956806

Niet meer leverbaar
618 956805

Niet meer leverbaar
619 956804

Niet meer leverbaar
620 956810

Niet meer leverbaar
621 956809

Niet meer leverbaar
622 312273

Niet meer leverbaar
623 956813

Niet meer leverbaar
624 956812

Niet meer leverbaar
625 956811

Niet meer leverbaar
626 956814

Niet meer leverbaar
627 956816

Niet meer leverbaar
628 956815

Niet meer leverbaar
629 956928Z

Niet meer leverbaar
630 956931Z

Niet meer leverbaar
631 956759

Niet meer leverbaar
632 303347

Niet meer leverbaar
633 303348

Niet meer leverbaar
634 303349

Niet meer leverbaar
635 303350

Niet meer leverbaar
636 303351

Niet meer leverbaar
637 303352

Niet meer leverbaar
638 303353

Niet meer leverbaar
639 956932

Niet meer leverbaar
640 303354

Niet meer leverbaar
641 956933

Niet meer leverbaar
642 956934

Niet meer leverbaar
643 303355

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.