Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M12VE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M12VE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bovenkap
1 331809 3.90 4.72

Condensator (oud 987178)
2 930039 1.95 2.36

Terminal M4.0 (10 Stuks)
3 930804 3.00 3.63

Lasdop 50092 (10 Pcs)
4 959141 3.75 4.54

Markeerder
5 331823 1.05 1.27

Diepteaanslag
6 325196 3.90 4.72

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
7 301653 1.04 1.26

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
8 500237Z 11.40 13.79

Cord For Gbr 110 Volt
8 500463Z 24.20 29.28

Regelaar 100-120 Volt
9 331810 29.84 36.10

Regelaar 220-240 Volt
9 331811 29.84 36.10

Magneet
10 325475 4.65 5.63

TAPSCHROEF D4X16
11 954004 1.04 1.26

Mp Houder
12 331822 1.04 1.26

Lagerbus
13 325169 7.35 8.89

Rubber Ring
14 325184 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
15 331979

Niet meer leverbaar
15 331989

Kroonsteentje
16 938307 2.13 2.57

Aansluitklem
17 980063 1.04 1.26

Klemstrip (old 994566)
18 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19 984750

Snoertule D10.1
20 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
20 953327 1.04 1.26

Kogellager 6200vvcmps2s
22 6200VV 6.15 7.44

Inbusstelschroef M5x8
23 938477 1.05 1.27

Schakelaarhouder
24 331813 1.04 1.26

Machineschroef M3,5x6
25 307887 1.04 1.26

Schakelaar
26 331812 3.90 4.72

Schakelaar 110 Volt
26 331986 6.75 8.17

Schaalverdeling
27 331820 1.05 1.27

Schaalverdeling
27 331821 1.05 1.27

Koolborsteldop
28 945161 1.20 1.45

Koolborstel (2 Stuks)
29 999038 9.30 11.25

Koolborstelhouder (oud 938241z)
30 938241 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
32 331825

Contactpunt Koolborstelhouder
33 937623 1.04 1.26

Veld 110-120 Volt
34 340659D 61.40 74.29

Veld 220-230 Volt
34 340659L 61.40 74.29

Schroef D5x70
35 961400 1.04 1.26

Behuizing
36 331814 24.61 29.78

Schakelknop
37 325960 3.90 4.72

Luchtgeleider
38 331980 1.95 2.36

Anker 230v
39 360886E 47.38 57.32

ANKER 110-120 VOLT
39 360886U 56.18 67.97

Veergeleider
40 325180 1.95 2.36

Veer
41 303316 2.70 3.27

Screw M6x30 (black)
42 307443 1.05 1.27

Handgreep (a+b)
43 331819 2.93 3.54

Vleugelschroef M6 X 15
44 301806 1.05 1.27

Onderhuis
45 331817 26.33 31.85

Viltring
46 323426 1.50 1.82

Machineschroef M4x8 Zwart
47 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
48 962569 1.05 1.27

Veer
49 971858 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 Zwart
50 302196 1.05 1.27

Schroef M8
51 331824 4.28 5.17

Machineschroef M5x35 Zwart
52 302197 1.05 1.27

Moer M5 (zwart)
53 302012 1.05 1.27

Stopperstuk
54 331826 2.93 3.54

Veer
55 303317 3.00 3.63

BLOKKING
56 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
57 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
58 323923 1.05 1.27

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
59 997314 1.05 1.27

Tapping Screw D5x50
60 307100 1.05 1.27

Kogellager 6004vvcmps2s
61 6004VV 8.55 10.35

Borg Moer
62 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
63 325185 12.75 15.43

Machineschroef M4x12 Zwart
64 935196 1.04 1.26

Borgveer
65 325183 1.05 1.27

Drukknop
66 325182 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
67 323421

Voetplaat
68 331818 24.61 29.78

Niet meer leverbaar
69 301810

Seal Lock Platte Schroef M5x14
70 992013 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 331816

Vleugelschroef M6 X 15
502 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
503 947859 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
504 956756

Niet meer leverbaar
505 956790

Niet meer leverbaar
506 323295

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
507 949234 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
508 325199

Niet meer leverbaar
601 307801

Niet meer leverbaar
602 323293

Niet meer leverbaar
603A 339380

Niet meer leverbaar
603 997466

Niet meer leverbaar
604 956794

Niet meer leverbaar
605 331815

Niet meer leverbaar
606 318304

Niet meer leverbaar
607 331827

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.