Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M6SB


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M6SB

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Kogellager 6002dducmps2s
1 6002DD 7.05 8.53

Washer
2 961489 1.05 1.27

RUBBEREN PEN
3 931701 1.05 1.27

Huis M6sb
4A 314026 52.53 63.56

Niet meer leverbaar
6 960095

Niet meer leverbaar
6 960114

MOER
7 960096 3.30 3.99

Klein Tandwiel
8 314019 2.55 3.09

Knob Bout M6x11
9 993609 1.65 2.00

Ring
10 961482 1.05 1.27

Knopbout (b)
11 314018 5.25 6.35

Afstandsbus
12 961469 1.80 2.18

Voetplaat M6sb
13 314017 67.10 81.19

Ring M6 (10 Stuks)
14 949432 1.05 1.27

Vleugelbout (a) M6x15
15 308364 1.05 1.27

Zeskant Busje
16 314029 1.95 2.36

Ring M5.5
17 310386 1.05 1.27

Vleugelmoer M5
18 314020 2.40 2.90

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
19 500237Z 11.40 13.79

Kabel 3m 2 X 1,0 H05vv-f Met Stekker 16a Cee-form
19A 500461Z 17.88 21.63

Aansluitklem
20 980063 1.04 1.26

Tapschroef D4x25 Zwart
22 307028 1.05 1.27

Snoertule D10.1
23 938051 1.04 1.26

Snoertule D8.8
23 953327 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
24 984750

Klemstrip (old 994566)
25 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
26 314021

Condensator (oud 930030/991313)
27 994273 4.29 5.19

Aansluitklem
28 980063 1.04 1.26

Kabelschoentjes (10 Stuks)
29 959144 3.00 3.63

Koolborsteldop (oud 960068)
30 937847 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
31 999021

Koolborstelhouder
32 937846 3.30 3.99

Inbusstelschroef M5x8
33 938477 1.05 1.27

Luchtrooster
34 314028 15.81 19.13

Rubber Beschermkapje
35 314016 1.05 1.27

Kroonsteentje
36 938307 2.13 2.57

PUSHING BUTTON SWITCH
37 376230 7.20 8.71

Schakelaar
37 955509 10.80 13.07

Veldhouder
38 314027 25.44 30.78

Contactpunt Koolborstelhouder
39 930630 1.35 1.63

Stator Ass'y 240 Volt
40 340374H 61.05 73.87

Veld 220-230 Volt
40 340374L 67.10 81.19

Stator Ass'y 110 Volt
40A 340374M 67.10 81.19

Kogellager 627vvmc2eps2s
41 627VVM 5.55 6.72

Sluitring
42 960111 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
43 963388

Anker 230v
44 360428E 148.78 180.02

Sleeve (a) M8
46 321207 4.80 5.81

Spring
47 321206 1.65 2.00

Lock Pin
48 321204 3.30 3.99

Veerring
49 321205 1.65 2.00

Pushing Button
50 321203 1.65 2.00

Knopbout (b) Set
51 325506 17.05 20.63

Knopbout
501 960058 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
502 960104

Niet meer leverbaar
503 314613

Sluitring
504 960092 1.05 1.27

Knopbout
505 960058 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
506 312273

Niet meer leverbaar
506 971878

Niet meer leverbaar
507 961478

Machineschroef M4x8
508 976815 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
509 931161

Niet meer leverbaar
510 960095

Niet meer leverbaar
601 314626

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.