Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M8SA2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M8SA2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
2 500447Z 6.60 7.99

Schroef
3 954017 1.04 1.26

Lagerbus
4 326096 5.25 6.35

Rubber Ring
5 323420 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
6 608VVM 5.70 6.90

Luchtrooster
7 326109 22.83 27.62

Lasdop 50092 (10 Pcs)
9 959141 3.75 4.54

Terminal M4.0 (10 Stuks)
10 930804 3.00 3.63

Snoertule D8.8
11 953327 1.04 1.26

Aansluitklem
12 980063 1.04 1.26

Condensator (oud 987178)
13 930039 1.95 2.36

Tapschroef D4x25 Zwart
14 307028 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
16 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
17 984750

Kroonsteentje
18 938307 2.13 2.57

Terminal
18 958308Z 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
19 326177

Machineschroef M3,5x6
20 307887 1.04 1.26

PUSHING BUTTON SWITCH
21 376230 7.20 8.71

Koolborstelhouder
22 981586 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
23 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
24 961781 2.55 3.09

Inbusstelschroef M5x8
25 938477 1.05 1.27

Behuizing
26 326093 55.00 66.55

Schaalverdeling
27 326090 1.05 1.27

Markeerder
28 326084 1.05 1.27

Diepteaanslag
29 325196 3.90 4.72

Veld 230 Volt
30 340677E 92.95 112.47

Contactpunt Koolborstelhouder
31 930703 2.40 2.90

Schroef D5x65
32 960251 1.05 1.27

Anker 230v
33 360775E 75.49 91.34

Schakelknop
34 326083 3.00 3.63

Screw M6x30 (black)
35 307443 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
36 305812 1.04 1.26

Handgreep Links (b)
37 325220 6.15 7.44

Handgreep Links (a)
38 325171 3.00 3.63

Veergeleider
39 325180 1.95 2.36

Veer
40 303316 2.70 3.27

Veer
41 303317 3.00 3.63

Machineschroef M4x12 Zwart
42 935196 1.04 1.26

Schakelknop
43 325174 1.05 1.27

Borgschroef M6
44 325175 1.95 2.36

Onderhuis
45 326097 55.00 66.55

BLOKKING
46 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
47 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
48A 323923 1.05 1.27

Knop
48 326042 6.75 8.17

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
49 997314 1.05 1.27

Handgreep Rechts (a)
50 325172 3.00 3.63

Afdekplaatje
51 325227 3.00 3.63

Handgreep Rechts (b)
52 325221 6.15 7.44

Tapping Screw D5x50
53 307100 1.05 1.27

Kogellager 6004tixvv
54 6004T1 10.20 12.34

Borg Moer
55 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
56A 325185 12.75 15.43

Borgveer
57 325183 1.05 1.27

Drukknop
58 325182 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
59 323293

Niet meer leverbaar
59 325212

Viltring
60 323426 1.50 1.82

Schroef M8
61 302315 4.80 5.81

Machineschroef M4x8 Zwart
62 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
63 962569 1.05 1.27

Veer
64 971858 1.05 1.27

Stopperstuk
65 326081 3.00 3.63

Machineschroef M5x25 Zwart
66 302316 1.04 1.26

Moer M5 (zwart)
67 302012 1.05 1.27

Machine Schroef M5x16 Zwart
68 302317 1.05 1.27

Vleugelmoer
69 997467 4.20 5.08

Seal Lock Platte Schroef M5x14
70 992013 1.05 1.27

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
71 949237 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
72A 339380

Vleugelschroef M6 X 15
73 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
74 947859 1.04 1.26

Voetplaat
75 326098 45.65 55.24

Kunststof Onderplaat
76 326080 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
77 956790

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
78 949234 1.05 1.27

Bedrading Bruin
79 326179 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
501 956797

Geleide Rail
502 971622 4.80 5.81

Vleugelschroef M6 X 15
503 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 323295

Niet meer leverbaar
505 971852

Niet meer leverbaar
506 326091

Vleugelschroef M6x10 ( 10 Stuks )
507 949394 7.05 8.53

Schroef
508 956793 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
601 971878

Niet meer leverbaar
602 956808

Niet meer leverbaar
603 323293

Niet meer leverbaar
604 956794

Niet meer leverbaar
605A 339380

Niet meer leverbaar
605 997466

Vleugelmoer
606 997467 4.20 5.08

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
607 949237 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
608 318304

Square Nut
609 318350 2.85 3.45

Bus
610 317300 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
611 956046

Veer
612 971858 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
613 303347

Niet meer leverbaar
614 303348

Niet meer leverbaar
615 303349

Niet meer leverbaar
616 303350

Niet meer leverbaar
617 303351

Niet meer leverbaar
618 303352

Niet meer leverbaar
619 303353

Niet meer leverbaar
620 303354

Niet meer leverbaar
621 303355

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.