Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki M8V2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki M8V2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
2 500237Z 11.40 13.79

Cord
2 500241Z 17.19 20.80

Controller 230-240 Volt
3 326092 70.26 85.02

Magneet Bm25y
4 307093 13.80 16.70

Schroef
5 954017 1.04 1.26

Lagerbus
6 326079 5.25 6.35

Rubber Ring
7 323420 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
8 608VVM 5.70 6.90

Luchtrooster
9 326085 22.83 27.62

Lasdop 50091 (10 Stuks)
11 959140 3.30 3.99

Terminal M4.0 (10 Stuks)
12 930804 3.00 3.63

Snoertule D8.8
13 953327 1.04 1.26

Aansluitklem
14 980063 1.04 1.26

Inbusstelschroef M5x8
15 938477 1.05 1.27

Tapschroef D4x25 Zwart
16 307028 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
18 937631 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
19 984750

Kroonsteentje
20 938307 2.13 2.57

Terminal
20 958308Z 5.55 6.72

Bedrading Blauw 110 Volt
21 326180 1.95 2.36

Machineschroef M3,5x6
22 307887 1.04 1.26

PUSHING BUTTON SWITCH
23 376230 7.20 8.71

Koolborstelhouder
24 981586 6.45 7.80

Koolborstel (2 Stuks)
25 999043 4.50 5.44

Koolborsteldop
26 961781 2.55 3.09

Behuizing
27 326093 55.00 66.55

Schaalverdeling
28 326090 1.05 1.27

Markeerder
29 326084 1.05 1.27

Diepteaanslag
30 325196 3.90 4.72

Veld 110-120 Volt
31 340675C 70.26 85.02

Veld 230 Volt
31 340675E 92.95 112.47

Contactpunt Koolborstelhouder
32 930703 2.40 2.90

Schroef D5x65
33 960251 1.05 1.27

ANKER 230-240 VOLT
34 360773E 75.49 91.34

ANKER 110-120 VOLT
34 360773U 87.73 106.15

Schakelknop
35 326083 3.00 3.63

Screw M6x30 (black)
36 307443 1.05 1.27

Tapschroef D4x16 Met Ring Zwart
37 305812 1.04 1.26

Handgreep Links (b)
38 325220 6.15 7.44

Handgreep Links (a)
39 325171 3.00 3.63

Veergeleider
40 325180 1.95 2.36

Veer
41 303316 2.70 3.27

Veer
42 303317 3.00 3.63

Machineschroef M4x12 Zwart
43 935196 1.04 1.26

Schakelknop
44 325174 1.05 1.27

Borgschroef M6
45 325175 1.95 2.36

Onderhuis
46A 335498 113.99 137.92

BLOKKING
47 971848 1.05 1.27

Borgschroef M10
48 325187 5.40 6.53

Vergrendelingshendel
49 323923 1.05 1.27

Knop
49 326042 6.75 8.17

Machineschroef M6 X 10(oud303405)
50 997314 1.05 1.27

Handgreep Rechts (a)
51 325172 3.00 3.63

Handgreep Rechts (b)
52 325962 6.15 7.44

Tapping Screw D5x50
53 307100 1.05 1.27

Snoer Voor Controlunit
54 325202 9.60 11.62

Kogellager 6004tixvv
55 6004T1 10.20 12.34

Borg Moer
56 325186 5.40 6.53

Lagerdeksel
57A 325185 12.75 15.43

Borgveer
58 325183 1.05 1.27

Drukknop
59 325182 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
60 323293

Niet meer leverbaar
60 325212

Stofbeschermer
61 325207 11.55 13.98

Schroef M8
62 302315 4.80 5.81

Machineschroef M4x8 Zwart
63 317200 1.65 2.00

Sluitring (b) (oud 976448)
64 962569 1.05 1.27

Veer
65 971858 1.05 1.27

Stopperstuk
66 326081 3.00 3.63

Machineschroef M5x25 Zwart
67 302316 1.04 1.26

Moer M5 (zwart)
68 302012 1.05 1.27

Machine Schroef M5x16 Zwart
69 302317 1.05 1.27

Seal Lock Platte Schroef M5x14
71 992013 1.05 1.27

Vleugelschroef M6 X 15
74 301806 1.05 1.27

Veer (oud 996224)
75 947859 1.04 1.26

Voetplaat
76 326089 45.65 55.24

Kunststof Onderplaat
77 326080 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
78 956790

Machineschroef M5x6 (10 Stuks)
79 949234 1.05 1.27

Bedrading Bruin
80 326179 1.95 2.36

Viltring
81 323426 1.50 1.82

Dial
82 371931 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
501 956797

Geleide Rail
502 971622 4.80 5.81

Vleugelschroef M6 X 15
503 301806 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 323295

Niet meer leverbaar
505 326095

Niet meer leverbaar
506 971852

Niet meer leverbaar
507 326091

Vleugelschroef M6x10 ( 10 Stuks )
508 949394 7.05 8.53

Schroef
509 956793 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
510 337528

Niet meer leverbaar
511 336472

Niet meer leverbaar
512 336473

Niet meer leverbaar
513 336474

Niet meer leverbaar
514 337763

Niet meer leverbaar
601A 339380

Niet meer leverbaar
601 997466

Vleugelmoer
602 997467 4.20 5.08

Machineschroef M5x12 (10 Stuks)
603 949237 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
604 956794

Niet meer leverbaar
605 318304

Square Nut
606 318350 2.85 3.45

Bus
607 317300 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
608 956046

Veer
609 971858 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
610 956808

Niet meer leverbaar
610 971878

Niet meer leverbaar
611 956756

Niet meer leverbaar
612 323298

Niet meer leverbaar
613 323299

Niet meer leverbaar
614 323300

Niet meer leverbaar
615 323301

Niet meer leverbaar
616 323302

Niet meer leverbaar
617 323303

Niet meer leverbaar
618 323304

Niet meer leverbaar
619 303347

Niet meer leverbaar
620 303348

Niet meer leverbaar
621 303349

Niet meer leverbaar
622 303350

Niet meer leverbaar
623 303351

Niet meer leverbaar
624 303352

Niet meer leverbaar
625 303353

Niet meer leverbaar
626 303354

Niet meer leverbaar
627 303355

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.