Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N3804AB3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N3804AB3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Top Cover (gray)
1 885866 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
2 949757 3.00 3.63

Uitlaatkap
3 885867 7.20 8.71

O-ring
4 878600 1.05 1.27

Head Valve Spring
5 880190 2.55 3.09

Luchtklep (a)
6 880410 14.70 17.79

Pakkingpakking
7 885868 2.10 2.54

O-ring (p22.4)
8A 886068 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
9 885966

O-ring (i.d.44.7)
10 885871 1.05 1.27

Cylinder Plate
11A 885872 1.05 1.27

O-ring (s-30)
12 301684 1.05 1.27

O-ring (p-32)
13 986374 1.65 2.00

Cylinder
14A 885873 12.90 15.61

Piston Bumper
15 885874 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
16 885968

Niet meer leverbaar
17 888732

Waarschuwings Label
18 885877 1.05 1.27

Retaining Ring D6
19 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
20 885878

Nylon Moer M4
21 876465 1.05 1.27

Pakking (b)
23 884342 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
24 885674

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
25 949821 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
27 885879

Schakelaar
28 885657 10.35 12.52

Pushing Lever Guide
29 885880 2.10 2.54

Pushing Lever Spring
30 885881 1.05 1.27

Pushing Lever (c)
31 885973 4.50 5.44

PUSHING LEVER (D) (OLD 887678)
31B 889331 3.60 4.36

Regelaar (green)
32 885884 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
33 885885 2.10 2.54

Pushing Lever (a)
34 885972 4.20 5.08

NOSE CAP
35 885969 1.20 1.45

Trekker (c)
36 885689 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
37 881951 1.80 2.18

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
38 949539 2.25 2.72

O-RING (1AP-10) (OUD 872654)
39A 889495 1.04 1.26

Plunger Spring
40 884966 1.65 2.00

O-RING (I.D.1.8)
41 878888 1.05 1.27

As
42 885888 3.15 3.81

As
42A 887679 3.15 3.81

VALVE BUSHING (A)
43 884962 1.65 2.00

Stopring
44 872971 1.05 1.27

Rol Pin D3x32
45 884975 1.65 2.00

Wisselknop (c) Groen
47 885658 10.80 13.07

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
48 959155 1.04 1.26

Veer
49 982454 1.04 1.26

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
50 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
51 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
52 873570 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
53A 889335

VALVE PISTON
54 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
55 885984

Ring
56 885985 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
57 880032

Veerring
58 885977 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
59 885979

Niet meer leverbaar
60 885970

Niet meer leverbaar
61 885975

Niet meer leverbaar
62 885976

Niet meer leverbaar
63 885974

Niet meer leverbaar
64 885978

Label
65A 888266 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
65 888757

Stopring
66 874759 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
67 885983

Schakelblokkering
68 885889 3.15 3.81

Geleideplaat
69A 885971 10.80 13.07

Zeskant Bout M4x12 ( 10 Stuks )
70 949813 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
71 885982

Veer
72 885981 3.15 3.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
73 949518 2.40 2.90

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
74 949821 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
75 885980

Ring
76 885985 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
77 886193

Niet meer leverbaar
78 887752

Change Rod
79A 888798 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
80 887681

Trekker (d)
82 887755 2.10 2.54

Veer
83 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
84 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
85 887684 1.20 1.45

Trekker (d)
86 887756 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
87 887686

Roll Pin D3x35
88 887675 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 885902

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Full Sequential Actuation Mechanism Kit New
603 885986 23.38 28.28

Schakelaar
604 884993 12.90 15.61

Veer
605 884994 4.80 5.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
606 949518 2.40 2.90

O-ring Kit Nt32ae2/nt50ae2/n3804ab3
607 886375 10.05 12.16

Pakkingpakking
608 885868 2.10 2.54

O-ring (i.d.44.7)
609 885871 1.05 1.27

O-ring (p22.4)
610 886068 1.50 1.82

O-ring
611 878600 1.05 1.27

O-ring (s-30)
612 301684 1.05 1.27

O-ring (p-32)
613 986374 1.65 2.00

Single Sequential Actuation Mechanism Kit
615 887916 3.30 3.99

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.