Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N5008AC


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N5008AC

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
1 949757 3.00 3.63

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Uitlaatkapold (oud 877128)
3 877917 28.88 34.94

Pakkingpakking
4A 885794 4.20 5.08

Pakking (c)
5A 886466 1.05 1.27

Exhaust Valve
6 878539 3.75 4.54

Head Cap Ass'y
7 878026 73.01 88.35

O-ring Voor Slagpen
8 876174 3.60 4.36

Piston
9 883716 92.40 111.80

O-ring (i.d.64.5)
10A 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
11 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
12 876168 10.95 13.25

Cylinder
13A 885792 24.75 29.95

Cilinder Ring
14 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
15 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
16 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
17 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
18 877124 1.95 2.36

Waarschuwings Label
19A 884070 1.65 2.00

Behuizing
20A 884171 81.68 98.83

Cylinder O-ring (c)
21 877125 1.95 2.36

Piston Bumper
22 883711 8.85 10.71

Bumper Sheet
23 883712 1.50 1.82

Rol Pin D4x36 (10 Stuks)
24 949547 3.90 4.72

Neus Set
25A 888126 80.03 96.83

Inbusbout Hd M5x16
26 878181 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
27 883721

Niet meer leverbaar
28 883722

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
29 949685 2.55 3.09

Veer (b)
30 877873 1.04 1.26

Pushing Lever
31 883714 19.25 23.29

Nylon Moer M5
32 877371 1.05 1.27

Pakking (d)
33 877131 1.05 1.27

Cap (old 876714p)
34 880036 6.75 8.17

Afdekplaatje
34A 885795 4.50 5.44

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
35 949821 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
37 949866 3.60 4.36

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
39A 949658 1.80 2.18

Plunger Spring
40A 886725 1.05 1.27

Plunger (a)
41 878542 1.95 2.36

Plunger O-ring
42 877705 1.05 1.27

O-ring (s-12)
43 875638 1.65 2.00

Valve Bushing
44 877880 27.09 32.78

Plunger (b)
45 877882 5.55 6.72

Afsluitpakking
46A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
47 875645 3.90 4.72

Valve Plate
48 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
49 877335 12.60 15.25

O-ring
50 874820 1.65 2.00

Trigger Plunger
51 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
52 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
53 949866 3.60 4.36

Nylock Bout M5x8
54 878540 1.04 1.26

Guard
55 883724 2.10 2.54

Handle Arm
56 883723 4.20 5.08

Magazine Cover
57 883718 7.20 8.71

Veer
58 881043 1.35 1.63

Pin
59 881044 4.50 5.44

Safety Bolt
60 875650 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
61 949555 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
62 883715

Staple Feeder (old 883720)
63A 886724 8.33 10.07

Ring Voor Schacht
64 881045 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
65 881047

Magazijn Plaatje
66 881039 2.55 3.09

Scharnierpen
67 883719 2.10 2.54

Magazijn Kompleet
68 883717 15.26 18.47

Machineschroef M5x14 Zwart
69 678653 1.05 1.27

Rol Pin D3x6
70 881040 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
71 876205

Niet meer leverbaar
72 878183

Warning Label (a)
73 883513 1.65 2.00

Geleider
74 886718 10.58 12.80

Vergrendeling
75 886441 4.58 5.54

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
504 882414

Niet meer leverbaar
505 877153

Niet meer leverbaar
601 876762

Grip Tape (old 880349)
602 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
603A 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.