Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N5008AC2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N5008AC2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
1 949757 3.00 3.63

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Uitlaatkap
3 886444 14.65 17.73

Warning Label (a)
4 883513 1.65 2.00

Pakking
5 883892 1.65 2.00

Pakking (c)
6 886466 1.05 1.27

Exhaust Valve
7 878539 3.75 4.54

Head Cap Ass'y
8 878026 73.01 88.35

O-ring Voor Slagpen
9 876174 3.60 4.36

Piston
10 883716 92.40 111.80

O-ring (i.d.64.5)
11 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
12 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
13 876168 10.95 13.25

Cylinder
14 885792 24.75 29.95

Cylinder
14A 885792 24.75 29.95

Cilinder Ring
15 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
16 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
17 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
18 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
19 877124 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
20A 888960

Behuizing
21 886443 58.93 71.30

Cylinder O-ring (c)
22 877125 1.95 2.36

Piston Bumper
23 886434 4.20 5.08

Bumper Sheet
24 883712 1.50 1.82

Rol Pin D4x36 (10 Stuks)
25 949547 3.90 4.72

Neus
26 886717 79.75 96.50

Inbusbout Hd M5x16
27 878181 1.05 1.27

Geleider
28 886718 10.58 12.80

Vergrendeling
29 886441 4.58 5.54

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
30 949685 2.55 3.09

Veer (b)
31 877873 1.04 1.26

Pushing Lever
32 883714 19.25 23.29

Nylon Moer M5
34 877371 1.05 1.27

Pakking
35 886719 1.05 1.27

Afdekplaatje
36 885795 4.50 5.44

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
37 949821 2.55 3.09

Valve Guard
39 884356 2.10 2.54

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
40 884025 1.80 2.18

Hitachi Naamplaat
41 886342 1.80 2.18

Nylock Bout M5x8
42 878540 1.04 1.26

Guard
43 883724 2.10 2.54

Handle Arm
44 883723 4.20 5.08

Waarschuwings Label
45 886720 1.05 1.27

Magazine Cover
46 883718 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
47 876205

WASHER (OLD 876205)
47A 889024 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
48 949658 1.80 2.18

Plunger Spring
49 886725 1.05 1.27

Plunger (a)
50 878542 1.95 2.36

Plunger O-ring
51 877705 1.05 1.27

O-ring (s-12)
52 875638 1.65 2.00

Valve Bushing
53 877880 27.09 32.78

Plunger (b)
54 877882 5.55 6.72

Afsluitpakking
55A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
56 875645 3.90 4.72

Valve Plate
57 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
58 877335 12.60 15.25

O-ring
59 874820 1.65 2.00

Trigger Plunger
60 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
61 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
62 949866 3.60 4.36

Pin
63 881044 4.50 5.44

Safety Bolt
64 875650 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
65 949555 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
66 881045 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
67 881047

Veer
68 881043 1.35 1.63

Magazijn Plaatje
69 881039 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
70 883715

PUSHING LEVER PIECE (OLD 883715)
70A 889337 1.20 1.45

Staple Feeder (old 883720)
71 886724 8.33 10.07

Scharnierpen
72 883719 2.10 2.54

Magazijn Kompleet
73 883717 15.26 18.47

Machineschroef M5x14 Zwart
74 678653 1.05 1.27

Rol Pin D3x6
75 881040 1.04 1.26

O-ring (s-12)
77 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
77A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 875769

Caution Tag
503 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
504 886721

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876762

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 874042

Niet meer leverbaar
606 876212

Vet (attolub No.2) 500g
607 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.