Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N5010A


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N5010A

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
1 949757 3.00 3.63

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Uitlaatkap
3 886444 14.65 17.73

Pakking
4 883892 1.65 2.00

Pakking (c)
5A 886466 1.05 1.27

Exhaust Valve
6 878539 3.75 4.54

Head Cap Ass'y
7 878026 73.01 88.35

O-ring Voor Slagpen
8 876174 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
9 886437

O-ring (i.d.64.5)
10 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
11 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
12 876168 10.95 13.25

Cylinder
13A 885792 24.75 29.95

Cilinder Ring
14 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
15 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
16 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
17 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
18 877124 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
19A 888961

Behuizing
20 886443 58.93 71.30

Cylinder O-ring (c)
21 877125 1.95 2.36

Piston Bumper
22 886434 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
23 886435

Nylock Bout M5x8
24 878540 1.04 1.26

Guard
25 883724 2.10 2.54

Rol Pin D4x36 (10 Stuks)
26 949547 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
27 886436

Inbusbout Hd M5x16
28 878181 1.05 1.27

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
29 949685 2.55 3.09

Vergrendeling
30 886441 4.58 5.54

Niet meer leverbaar
31 886440

Pin
32 881044 4.50 5.44

Safety Bolt
33 875650 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
34 949555 1.05 1.27

Veer (b)
35 877873 1.04 1.26

Pushing Lever
36 883714 19.25 23.29

PUSHING LEVER PIECE (OLD 883715)
37A 889337 1.20 1.45

Hitachi Naamplaat
38 886342 1.80 2.18

Valve Guard
39 884356 2.10 2.54

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
40 884025 1.80 2.18

Nylon Moer M5
41 877371 1.05 1.27

WASHER (OLD 876205)
42A 889024 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
43 949658 1.80 2.18

Pakking (d)
45 877131 1.05 1.27

Afdekplaatje
46 885795 4.50 5.44

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
47 949821 2.55 3.09

Plunger Spring
49A 886725 1.05 1.27

Plunger (a)
50 878542 1.95 2.36

Plunger O-ring
51 877705 1.05 1.27

O-ring (s-12)
52 875638 1.65 2.00

Valve Bushing
53 877880 27.09 32.78

Plunger (b)
54 877882 5.55 6.72

Afsluitpakking
55A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
56 875645 3.90 4.72

Valve Plate
57 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
58 877335 12.60 15.25

O-ring
59 874820 1.65 2.00

Trigger Plunger
60 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
61 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
62 949866 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
63 886442

Magazine Cover
64 883718 7.20 8.71

Ring Voor Schacht
65 881045 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
66 881047

Veer
67 881043 1.35 1.63

Magazijn Plaatje
68 881039 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
69 886439

Scharnierpen
70 883719 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
71 886438

Machineschroef M5x14 Zwart
72 678653 1.05 1.27

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
73 949749 1.95 2.36

O-ring (s-12)
75 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
75A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 944458

Niet meer leverbaar
502 875769

Caution Tag
503 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
504 882414

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876762

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 874042

Niet meer leverbaar
606 876212

Vet (attolub No.2) 500g
607 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.