Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N5021A


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N5021A

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
1 949662 2.10 2.54

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
3 949757 3.00 3.63

Uitlaatkap
4 886444 14.65 17.73

Pakking
5 883892 1.65 2.00

Pakking (c)
6A 886466 1.05 1.27

Ontluchtklep
7 878417 5.85 7.08

Head Cap Ass'y
8 877129 14.58 17.64

O-ring Voor Slagpen
9 876174 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
10 886448

O-ring (i.d.64.5)
11 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
12 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
13 876168 10.95 13.25

Cilinder
14A 888212 24.75 29.95

Cilinder Ring
15 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
16 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
17 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
18 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
19 877124 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
20A 888963

Behuizing
21 886443 58.93 71.30

Cylinder O-ring (c)
22 877125 1.95 2.36

Piston Bumper
23 884350 11.85 14.34

Niet meer leverbaar
24 886445

Packing (a)
25A 883881 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
26 886446

Inbusbout Hd M5x16
27 878181 1.05 1.27

Geleideplaat
28 884360 14.10 17.06

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
29 949819 2.55 3.09

Geleider
30 884361 17.13 20.72

Vergrendeling
31 884362 8.33 10.07

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
32 949497 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
33 949866 3.60 4.36

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
34 949658 1.80 2.18

WASHER (OLD 876205)
35A 889024 1.04 1.26

Guard
36 884364 2.10 2.54

Huls
37 884366 4.20 5.08

Nylon Moer M5
38 877371 1.05 1.27

Pakking (d)
40 877131 1.05 1.27

Afdekplaatje
41 885795 4.50 5.44

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
42 949821 2.55 3.09

Valve Guard
44 884356 2.10 2.54

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
45 884025 1.80 2.18

Hitachi Naamplaat
46 886342 1.80 2.18

Plunger Spring
47A 886725 1.05 1.27

Plunger (a)
48 878542 1.95 2.36

Plunger O-ring
49 877705 1.05 1.27

O-ring (s-12)
50 875638 1.65 2.00

Valve Bushing
51 877880 27.09 32.78

Plunger (b)
52 877882 5.55 6.72

Afsluitpakking
53A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
54 875645 3.90 4.72

Valve Plate
55 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
56 877335 12.60 15.25

O-ring
57 874820 1.65 2.00

Trigger Plunger
58 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
59 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
60 949866 3.60 4.36

Handle Arm
61 884363 6.68 8.08

Machineschroef M5x16
62 308386 1.05 1.27

Veer
63 877894 1.05 1.27

Safety Bolt
64 875650 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
65 886450

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
66 949555 1.05 1.27

Pushing Lever
67 884353 22.83 27.62

Regelaar
68 885796 4.20 5.08

Ratchet Spring
69 881765 1.95 2.36

Pushing Lever (a)
70 886447 4.20 5.08

Magazine Cover
71 883718 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
72 881047

Veer
73 881043 1.35 1.63

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
74 949749 1.95 2.36

Magazijn Plaatje
75 881039 2.55 3.09

Scharnierpen
76 883719 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
77 886449

Machineschroef M5x14 Zwart
78 678653 1.05 1.27

O-ring (s-12)
80 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
80A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 875769

Caution Tag
502 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
503 882414

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876762

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 874042

Niet meer leverbaar
606 876212

Vet (attolub No.2) 500g
607 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.