Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki N5024A2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki N5024A2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout M5x25 (oud 949662z,10 Stuks)
1 949662 2.10 2.54

Top Cover
2 876179 1.05 1.27

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
3 949757 3.00 3.63

Uitlaatkap
4 886444 14.65 17.73

Pakking
6 883892 1.65 2.00

Pakking (c)
7 886466 1.05 1.27

Ontluchtklep
8 878417 5.85 7.08

Head Cap Ass'y
9 877129 14.58 17.64

O-ring Voor Slagpen
10 876174 3.60 4.36

Piston
11 884357 38.03 46.01

O-ring (i.d.64.5)
12 885793 2.10 2.54

Cylinder O-ring (d)
13 877126 1.65 2.00

Cylinder Plate
14 876168 10.95 13.25

Cylinder
15 877486 64.21 77.70

Cilinder Ring
16 876167 1.05 1.27

Cylinder Veer
17 876172 6.60 7.99

Cylinder O-ring (a)
18 877123 2.40 2.90

Cylinder Guide (old 876631)
19 877122 17.60 21.30

Cylinder O-ring (b)
20 877124 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
21A 888962

Behuizing
22 886443 58.93 71.30

Cylinder O-ring (c)
23 877125 1.95 2.36

Piston Bumper
24 884350 11.85 14.34

Bumper Sheet
25 884351 1.05 1.27

Packing (a)
26A 883881 1.65 2.00

Neus
27 886726 113.99 137.92

Inbusbout Hd M5x16
28 878181 1.05 1.27

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
29 949819 2.55 3.09

Geleideplaat
30 884360 14.10 17.06

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
31 949497 2.55 3.09

Geleider
32 884361 17.13 20.72

Vergrendeling
33 884362 8.33 10.07

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
34 949866 3.60 4.36

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
35 949658 1.80 2.18

WASHER (OLD 876205)
36A 889024 1.04 1.26

Guard
37 884364 2.10 2.54

Huls
38 884366 4.20 5.08

Nylon Moer M5
40 877371 1.05 1.27

Pakking
41 886719 1.05 1.27

Afdekplaatje
42 885795 4.50 5.44

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
43 949821 2.55 3.09

Hitachi Naamplaat
45 886342 1.80 2.18

Valve Guard
46 884356 2.10 2.54

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
47 884025 1.80 2.18

Machineschroef M5x16
48 308386 1.05 1.27

Veer
49 877894 1.05 1.27

Safety Bolt
50 875650 1.05 1.27

MOER M5 (10 STUKS) (OUD 949555Z
51 949555 1.05 1.27

Pushing Lever
52 884353 22.83 27.62

Regelaar
53 885796 4.20 5.08

Ratchet Spring
54 881765 1.95 2.36

Pushing Lever (a)
55 886447 4.20 5.08

Plunger Spring
56 886725 1.05 1.27

Plunger (a)
57 878542 1.95 2.36

Plunger O-ring
58 877705 1.05 1.27

O-ring (s-12)
59 875638 1.65 2.00

Valve Bushing
60 877880 27.09 32.78

Plunger (b)
61 877882 5.55 6.72

Afsluitpakking
62A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
63 875645 3.90 4.72

Valve Plate
64 875644 1.05 1.27

Trigger Valve Bushing (oud 876738
65 877335 12.60 15.25

O-ring
66 874820 1.65 2.00

Trigger Plunger
67 878121 1.65 2.00

Schakelhandel
68 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
69 949866 3.60 4.36

Handle Arm
70 884363 6.68 8.08

Magazine Cover
72 883718 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
73 881047

Veer
74 881043 1.35 1.63

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
75 949749 1.95 2.36

Magazijn Plaatje
76 881039 2.55 3.09

Staple Feeder
77 884359 8.33 10.07

Scharnierpen
78 883719 2.10 2.54

Magazijn Kompleet
79 884358 16.36 19.80

Machineschroef M5x14 Zwart
80 678653 1.05 1.27

O-ring (s-12)
82 875638 1.65 2.00

O-ring (i.d.10.7)
82A 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 875769

Caution Tag
502 882413 1.95 2.36

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876762

Niet meer leverbaar
604 877153

Niet meer leverbaar
605 874042

Niet meer leverbaar
606 876212

Vet (attolub No.2) 500g
607 317918 32.18 38.93

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.