Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NC40G


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NC40G

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399 1.04 1.26

Ring Voor Schacht
2 880319 1.65 2.00

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
3 949424 1.05 1.27

Schachtpin
4 885277 3.00 3.63

Top Cover (old 886142)
5A 886598 9.45 11.43

Filter Set
6 886129 32.18 38.93

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
7 949214 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
8 885309

Rubber Ring
9 885313 1.50 1.82

Rol Pin D2.5x25
10 885318 1.50 1.82

Motor Houder
11 885310 7.05 8.53

Huls
12 885314 1.65 2.00

Ring
13 885320 1.50 1.82

Motor Veer
14 885319 1.50 1.82

Bougie
15 885333 3.30 3.99

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
16 949757 3.00 3.63

Cylinder Deksel
17 885308 32.18 38.93

Inbusstelschroef M4 X 5
18 961681 1.04 1.26

Afdekking
19 886470 1.80 2.18

Ring
20 886471 1.80 2.18

O-ring (i.d 59.92)
21 885316 4.80 5.81

MOER M4 ( 10 STUKS )
22 949554 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
23 949423 1.05 1.27

Waaier
24 885311 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
25 949754 2.40 2.90

Chamber Head
26 885294 13.89 16.80

PAKKING (B)
27 886133 1.80 2.18

Motorkamer
28 885296 22.28 26.95

O-RING
29 878607 1.05 1.27

Vastzetplaatje
30 885297 3.30 3.99

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
31 949214 1.05 1.27

Schakelplaat
32 885306 1.65 2.00

Pin (a)
33 886484 1.65 2.00

Wiring Plate
34 886253 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
35 885317

Adapter
35A 886313 1.05 1.27

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
36 949859 1.20 1.45

Hendel
37 885280 1.50 1.82

Cel Hendel
38 886141 6.75 8.17

Veer D3.6
39 885281 1.50 1.82

Cel Behuizing
40 885352 3.30 3.99

Cel Rubber
41 886131 1.80 2.18

O-ring (i.d 66.27)
42 885283 6.45 7.80

Veerring
43 885285 1.65 2.00

Zuigerring
44 886132 9.75 11.80

Slagpen (h)
45 885700 117.01 141.59

Piston Bumper
46 885289 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
47 885284 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
48 886465 169.40 204.97

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
49 886241 1.65 2.00

Buffer Cover
50 886467 1.80 2.18

Lead Valve
51 885290 1.65 2.00

Machineschroef M4x6 Zelfborgend
52 303631 1.04 1.26

Buffer Plate (a)
53 886468 3.45 4.17

Plaatgaas
54 885292 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
55 886242

Muffler
56 885288 13.50 16.34

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x12
58 991690 1.05 1.27

Pushing Lever
59 885691 13.50 16.34

Neusstuk
60 885704 135.58 164.05

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
61 949749 1.95 2.36

Veer (a)
62 885706 1.80 2.18

Stopknop
63 885705 7.50 9.08

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
64 949539 2.25 2.72

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x8
65 321527 1.65 2.00

Pushing Lever Arm (l)
66 885703 14.16 17.14

Pushing Lever Spring
67 886245 1.65 2.00

Pushing Lever Connector
68 885699 46.20 55.90

Pushing Lever Arm (r)
69 885710 14.85 17.97

Insulator Sheet
72 885307 1.65 2.00

Schroef M5
73 885304 1.50 1.82

Behuizing
74 886469 27.78 33.61

Hitachi Plaatje
75 328922 1.95 2.36

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
76 302086 1.05 1.27

Handgreep (b)
77 885709 26.54 32.11

Schroef D4x45 Met Ring
78 301815 1.05 1.27

Seal Lock Hd. Inbusbout M5x16 (oud 984509)
79 990079 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
80 876205

Schakelaar Montage
81 886473 1.80 2.18

Schakelaar Arm
82 885347 1.65 2.00

Bedrading (b)
83 886461 150.01 181.52

Veer
84 885518 1.65 2.00

Schakelaarhendel
85 886147 6.45 7.80

Sensorplaat
86 886257 3.30 3.99

Tapschroef D3
87 885714 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
88 886474

Veer
89 885828 1.65 2.00

Schakelaar
90 885335 3.30 3.99

Rol Pin D2.5x10 (10stuks)
91 949551 1.65 2.00

Kamersluiting
92A 887617 4.65 5.63

Veer
93 885337 1.65 2.00

Schroef Met Flens D4x14 (zwart)
95 309933 1.05 1.27

Beschemring Kabel
96 885339 3.30 3.99

Schroef
97 885346 1.65 2.00

Handgreep (a)
98 886472 21.86 26.45

Niet meer leverbaar
99 324148

Niet meer leverbaar
99 325292

Stofdeksel
100 885695 21.86 26.45

Ring
101 875246 1.05 1.27

SCHROEF MET FLENS D4X12 (ZWART)
102 325083 1.65 2.00

Ring (b)
103 885712 1.80 2.18

As
104 885711 11.85 14.34

Tapschroef D4x10 Zwart (+ Ring)
105 311945 1.05 1.27

Ring
106 875246 1.05 1.27

Nail Stopper
107 885696 5.10 6.17

Veer (c)
108 885697 1.80 2.18

Moer M6
109 319166 1.80 2.18

Magazijn
110 886475 46.20 55.90

Magazijn Deksel
111 886479 15.68 18.97

Niet meer leverbaar
112 885713

Niet meer leverbaar
113 876205

Veerring M5 (10 Stuks)
114 949454 1.04 1.26

Knop
115 885694 3.45 4.17

Bout Hd. M6x7
116 884215 5.10 6.17

Bladveer
117 881755 3.30 3.99

Pin D3x20 (10 Stuks)
118 949890 1.80 2.18

Spijkervoeding
119 886476 3.45 4.17

Spijkervoeding
120 886477 11.85 14.34

Veer
121 886478 1.80 2.18

O-ring (1ap-3)
122 873093 1.05 1.27

Veer M5
123 886243 1.80 2.18

Veergeleider
124 885707 5.10 6.17

Sleeve
125 886463 3.45 4.17

Neuskap
126 885692 3.45 4.17

Neus Rubber
127 885693 1.80 2.18

Schakelaar Stopper
128 886138 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 886485

Niet meer leverbaar
505 886036

Niet meer leverbaar
601 885246

Niet meer leverbaar
601 885546

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.