Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NC50H


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NC50H

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 885265

Ring
2 885264 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
3 885593

Nylock Bout M5x55
4 883403 9.00 10.89

Upper Cover (gold)
5 886632 67.10 81.19

Head Bumper
6 883423 7.05 8.53

Pakking (b)
7 883130 10.05 12.16

Plate
8 883132 5.10 6.17

Piston O-ring
9 885253 8.10 9.80

Niet meer leverbaar
10 885597

O-ring (i.d. 45.5)
11 883401 21.18 25.62

Niet meer leverbaar
12 883402

Niet meer leverbaar
13 886634

O-ring (s-48)
14 980715 2.40 2.90

Pakking (c)
15 885188 13.05 15.79

Sleeve Valve Rubber
16 883121 8.10 9.80

Niet meer leverbaar
17 885678

Niet meer leverbaar
18 883118

Niet meer leverbaar
19 885679

Uitlaat Rubber
20 883120 5.10 6.17

Sleeve Valve Spring
21 883123 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
22 885861

O-ring (i.d. 29.7)
23 880865 1.35 1.63

Cylinder Bumper
24 885862 13.05 15.79

Niet meer leverbaar
25 885863

O-ring (i.d. 45.5)
26 883418 1.80 2.18

Cylinder Ring
27 881244 10.05 12.16

Cylinder Plate
28 883117 19.25 23.29

O-ring (i.d. 1.8)
29 883405 5.10 6.17

Retainingring D4
30 968643 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
32 887976

Warning Label (a)
33 883513 1.65 2.00

Trigger (s)
35 886052 9.00 10.89

Trigger Spring
36 884916 1.80 2.18

Pushing Lever Guide
37 886047 18.29 22.13

Piston Bumper
38 885254 13.35 16.15

O-ring (s-34)
39 980879 1.05 1.27

Adjuster Plate
40 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate
41 882886 3.30 3.99

Pushing Lever (b)
42 882888 17.33 20.96

O-RING (S-4)
43 981317 1.05 1.27

O-ring (1ap-3)
44 873093 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
45 886050

Pakkingbout M7x25 (oud 991696)
46 993040 2.40 2.90

As (b)
47 883093 3.30 3.99

Rol Pin D4x16 (10 Stuks)
48 949497 2.55 3.09

Feeder Arm (b)
49 883144 46.75 56.57

Veer Voor Toevoermechanisme
50 883143 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
51 885604

Pushing Lever Cover (b)
52 883113 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
53 886058

Niet meer leverbaar
54 886057

Nylon Moer M5
55 877371 1.05 1.27

O-ring (i.d. 37.2)
57 880183 1.05 1.27

Cap (gold)
58 886426 20.21 24.46

Stofkapje
59 877914 1.95 2.36

Air Plug L-pt 1/4
60 883135 14.99 18.13

Niet meer leverbaar
62 886059

Niet meer leverbaar
63 885266

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
64 949865 2.55 3.09

Trigger Pin
65 885268 13.05 15.79

Lock Knob
66 885865 18.70 22.63

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
67 959148 1.05 1.27

Lock Spring
68 882923 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
69 886056

Veer
70 886054 14.16 17.14

Trigger Arm (s)
71 886053 161.56 195.49

Trigger Arm Pin
72 886055 22.00 26.62

Pushing Lever Spring (a)
73 883305 1.50 1.82

Pushing Lever (c)
74 882891 18.15 21.96

Regelaar
75 882889 3.45 4.17

Rol Pin D2x16
76 880093 1.04 1.26

Adjuster Spring
77 882890 1.65 2.00

O-ring (s-5)
78 872822 3.00 3.63

Stopring
79 872971 1.05 1.27

O-ring (p-9)
80 872645 1.65 2.00

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
81 877763 1.05 1.27

Feed Piston
82 883094 22.00 26.62

Veer (a)
83 883095 1.80 2.18

Veer (b)
84 883096 1.80 2.18

Bumper
85 885681 7.35 8.89

Feed Piston Cover
86 883098 3.45 4.17

Borgring Voor D24
87 983748 1.05 1.27

O-ring (s-14)
88 876319 1.65 2.00

O-ring (s-16)
89 876031 1.65 2.00

Valve Bushing B)
90 883100 6.75 8.17

O-ring (p7-u)
91 883105 3.45 4.17

O-ring (p9-u)
92 883104 3.45 4.17

Valve Piston
93 883101 30.25 36.60

O-ring (1ap-11)
94 878764 1.04 1.26

Plunger Spring
95 883103 1.80 2.18

O-ring (i.d. 1.8)
96 883405 5.10 6.17

Plunger (s)
97 886051 55.00 66.55

O-ring (1ap-5)
98 873407 1.04 1.26

O-ring (s-6)
99 997218 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
100 883099 8.10 9.80

Pin D2x8 (10 Pcs)
101 949778 1.80 2.18

Ring Voor Schacht
102 880319 1.65 2.00

Nail Guide Shaft
103 885603 15.26 18.47

O-ring (p-4)
104 874436 1.05 1.27

Nail Stopper (a)
105 885601 20.49 24.79

Stopper Spring
106 885602 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
107 885600

Guide Lock Nv50ae
108 886107 5.10 6.17

Veer (oud 878308)
109 880446 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
110 885599

Rol Pin D3x14 (10 Stuks)
111 949900 2.40 2.90

Bout M5x25
112 992253 1.05 1.27

Sleeve
113 885605 11.10 13.43

Niet meer leverbaar
114 887964

Waarschuwings Label
115 887175 5.10 6.17

Magazijn Kompleet
116 885612 82.36 99.66

Magazijn
117 885613 22.00 26.62

Pin
118 883111 9.75 11.80

Nagelhouder
119 880438 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
120 885614

Waarschuwings Label
121 887174 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
501 883136

Niet meer leverbaar
502 875769

Niet meer leverbaar
503A 888666

Niet meer leverbaar
504 886057

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 876212

Niet meer leverbaar
604 887133

Niet meer leverbaar
605 887978

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.