Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NP18DSAL


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NP18DSAL

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

O-ring (i.d. 2.8)
1 338981 1.04 1.26

TOP HOLDER
2 339075 7.95 9.62

SLIDE GUIDE BAR
3 339078 1.80 2.18

PLUNGER DAMPER
4 370631 3.45 4.17

WEIGHT
5 339073 20.49 24.79

WEIGHT SLEEVE
6 372869 6.30 7.62

SPRING DAMPER (B)
7 372870 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
8 372871

SPRING
9 373107 12.00 14.52

PLUNGER SHAFT
10 339095 5.55 6.72

COVER PLATE
11 339088 1.04 1.26

DRIVER BLADE
12 339087 19.11 23.13

PLUNGER (A) (OLD 370630)
13A 371199 25.99 31.44

BOTTOM HOLDER
14 370643 7.65 9.26

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
15 949821 2.55 3.09

GUIDE PLATE (B)
16 339084 1.50 1.82

HEX. SOCKET BOLT M4X6
17 370899 1.04 1.26

GUIDE PLATE (A)
18 339083 1.35 1.63

PUSHING LEVER (A)
19 339081 12.60 15.25

Pushing Lever Spring
20 329133 1.80 2.18

LOW HEAD HEX. SOCKET BOLT M4X8
21 370640 1.04 1.26

BLADE GUIDE
22 370634 59.13 71.54

NOSE
23 339082 6.60 7.99

Niet meer leverbaar
24 370901

TAPPING SCREW D3X8
25 339108 1.04 1.26

SWITCH HOLDER
26 339098 1.04 1.26

Micro Switch Holder (b)
27 335025 1.20 1.45

MICRO SWITCH (B)
28 370902 36.71 44.42

MAGAZINE
29 373105 4.05 4.90

Niet meer leverbaar
30 339100

LED
31 370644 4.20 5.08

GUIDE BAR PLATE
32 339107 1.04 1.26

SLEEVE
33 370639 1.04 1.26

NYLOCK HEX.SOCKET HD.BOLT M4X8
34 878614 1.04 1.26

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
35 949685 2.55 3.09

NAIL PLATE
36 339101 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
37 371200

TOP BAR
38 373101 1.04 1.26

GUIDE BAR (A)
39 372728 1.04 1.26

SPRING PLATE
41 339109 1.04 1.26

MAGAZINE COVER
42 373104 4.35 5.26

FEEDER COVER PLATE
44 339106 1.04 1.26

Feeder Piece
45 329125 142.86 172.86

FEED SPRING
46 339105 1.04 1.26

BUSHING SPRING (B)
47 370636 1.04 1.26

Stop Lever
48 331121 3.45 4.17

Hex.socket Hd.bolt M5x30 (10 Pcs)
50 949664 3.75 4.54

Schroef D3 X 16
51 313687 1.04 1.26

HOUSING (B)
52 339071 11.70 14.16

Moer M4 ( Zwart)
53 327002 1.80 2.18

Pakking
54 331186 1.80 2.18

Switch Lever (t)
55 329107 1.80 2.18

PLUNGER SPRING (B)
56 370900 1.04 1.26

PLUNGER (T)
57 339093 3.30 3.99

Trigger Arm (gray)
58 884201 12.30 14.88

Trigger Spring
59 329104 1.80 2.18

Naaldroller
60 329103 1.80 2.18

Trekker
61 329100 1.80 2.18

PUSHING LEVER (D)
62 339111 1.65 2.00

Stopring
63 874759 1.04 1.26

Regelaar
64 884221 7.80 9.44

PUSHING LEVER (C)
65 339086 5.55 6.72

PUSHING LEVER (B)
66 339085 1.04 1.26

Stopring
67 872971 1.05 1.27

Rol Pin D2x16
68 880093 1.04 1.26

Naaldroller
69 329108 1.80 2.18

Trigger Piece
70 882896 1.65 2.00

Veer
71 324489 1.65 2.00

Rol Pin D2.5x16
72 881951 1.80 2.18

STOPPER RING
73 339091 1.04 1.26

FIRST GEAR
74 339089 1.95 2.36

GEAR HOLDER
75 339092 18.56 22.46

GEAR CASE
76 370647 1.80 2.18

FIRST GEAR SHAFT
77 370648 7.50 9.08

KEY 3X3X6
78 339090 1.04 1.26

RING (A)
79 327147 1.65 2.00

LOCK CAM
80 370649 1.04 1.26

Naaldroller Set Van 6 Stuks
81 329560 1.80 2.18

Ring
82 673489 1.04 1.26

Borg Ring
83 329559 6.75 8.17

Ringtandwiel
84 329562 1.80 2.18

Pin
85 329565 1.80 2.18

Meenemer
86 329561 3.45 4.17

Tandwielset (c) (3 Stuks)
87 329563 1.80 2.18

Ring (c)
88 329564 1.80 2.18

Tandwiel (c)
89 329566 1.80 2.18

Tandwielset (b) (3 Stuks)
90 329568 1.80 2.18

RING (B)
91 329567 1.80 2.18

Tandwiel (b)
92 329569 1.80 2.18

Tandwielset (a) (3 Stuks)
93 329571 1.80 2.18

Eerste Ringtandwiel
94 329570 1.80 2.18

Ring (a)
95 329572 1.80 2.18

Motor Spacer
96 329573 1.80 2.18

MOTOR
97 339069 13.50 16.34

Niet meer leverbaar
98 339782

Schroef D3x12 Zwart
99 334333 1.80 2.18

BOLT WASHER M3 (10 PCS)
100 949430 1.04 1.26

MICRO SWITCH (B)
101 370645 8.10 9.80

CLUTCH PLATE
102 370635 1.04 1.26

CLUTCH SPRING
103 339096 1.04 1.26

SWITCH (B) ASS'Y
104 372873 67.10 81.19

HOUSING (A)
105 339068 17.74 21.46

Nylon Moer M5
106 877371 1.05 1.27

Hook
107 336372 7.35 8.89

Schroef M4
108 327001 1.80 2.18

GEAR BOX ASS'Y
109 339097 17.46 21.13

Niet meer leverbaar
110 339110

GUIDE BAR (B)
111 373102 1.05 1.27

GUIDE BAR ASS'Y
112 373103 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503 371108

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.