Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR1890DBCLW9Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR1890DBCLW9Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Bolt M6
1 372298 1.04 1.26

Top Cover
2 372296 3.75 4.54

RUBBER CUSHION (C)
3 371012 1.35 1.63

Chamber Cover
4 372337 19.94 24.12

Cylinder
5 372335 67.93 82.19

O-ring (i.d 55.5)
6 372336 1.04 1.26

O-ring (i.d 94.5)
7 372334 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
8 371039

O-ring (s-5)
9 872822 3.00 3.63

Chamber Base
10 372388 39.46 47.75

Nylock Bolt M6
11 372338 1.04 1.26

Special Nut M58
12 372339 4.35 5.26

Slide Ring
13 372320 8.85 10.71

X-ring
14 372319 5.55 6.72

Piston Ass'y
15 372318 123.61 149.57

Piston Bumper
16 372317 34.79 42.09

NOSE
17A 375366 21.04 25.46

Rubber Cushion (a)
18 372343 1.04 1.26

Nylock Bolt M4x25 (w/flange)
19 372310 1.04 1.26

Felt (p)
20 372330 1.04 1.26

Retaining Ring D52
21 372332 1.04 1.26

Bearing Holder
22 372989 4.95 5.99

Kogellager 6000vcmps2s
23 6000VV 6.15 7.44

O-ring (i.d 20.22)
24 372329 1.04 1.26

Position Detector
25 372327 4.65 5.63

Needle Roller D4.5
26 372326 4.80 5.81

Pin Wheel
27 372321 69.16 83.69

Wheel Spring (b)
28 372323 1.04 1.26

Ball Bearing 6902vvcmps2l
29 6902VV 12.45 15.06

Needle Roller D3
30 372328 1.04 1.26

Wheel Spring (a)
31 372322 1.04 1.26

Needle Roller D4
32 372325 1.04 1.26

Pin (a)
33 372324 1.65 2.00

Nylock Bolt (w/flange) M5x22
34 372355 1.04 1.26

Nylock Bolt M4x14 (w/flange)
35 372311 1.04 1.26

Pushing Lever Spring
36 372306 1.04 1.26

Special Bolt M6
37 372316 2.85 3.45

Pushing Lever (b)
38 372305 7.35 8.89

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
39 959148 1.05 1.27

Adjuster Spring
40 372315 1.04 1.26

Regelaar
41 372314 4.65 5.63

Pushing Lever (a)
42 372308 31.90 38.60

Tapschroef D4x20 Met Ring Zwart (oud 305095)
44 301653 1.04 1.26

Housing (c)
45 372297 1.05 1.27

Housing Ass 'y
46B 372987 35.61 43.09

Niet meer leverbaar
47 335790

O-RING (I.D. 2.5)
48 371020 1.04 1.26

Wiring
49 372292 133.10 161.05

SWITCH CABLE (A)
50 371019 10.05 12.16

Veer (t)
51 332000 1.80 2.18

TRIGGER
52 371021 1.04 1.26

Lever (c)
53 331790 1.80 2.18

Schuif
54 326276 1.05 1.27

Hook
55 372356 13.75 16.64

Low Head Hex.socket Bolt M4x8
56 331109 1.80 2.18

Bumper (b)
57 372342 3.00 3.63

Sensor (c)
58 372302 15.54 18.80

Niet meer leverbaar
59 6696839

Hex. Socket Hd. Bolt M5
60 372340 1.04 1.26

Sensor (b)
62 372301 22.14 26.79

CAUTION LABEL (EU)
63 372191 1.04 1.26

Roll Pin D2.5
65 372304 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
66 878965

Guide Plate
67 372312 3.00 3.63

Nylock Hex. Socket Hd.bolt M3
68 331184 1.80 2.18

Blade Guide (a)
69 372309 64.63 78.20

Rol Pin D4x32 (10 Stuks)
70 949685 2.55 3.09

Pushing Lever Stopper (a)
71 372349 2.40 2.90

Spring
72 372350 1.04 1.26

Pushing Lever Stopper (b)
73 372351 1.04 1.26

Spring
74 883687 1.65 2.00

Blade Guide (b)
75 372346 71.36 86.35

Spijkervoeding
76 885323 5.85 7.08

Pin D4x28
77 949506 3.00 3.63

Spijkervoeding (b)
78 885324 3.00 3.63

Veer
79 885325 7.05 8.53

Cap Nut M3
80 372353 1.04 1.26

GEAR BOX ASS'Y (OLD 375181)
81A 376546 38.64 46.75

Rotor
82 361071 36.58 44.26

Magazine Cover (b)
83 372345 6.60 7.99

Nylock Bolt (w/flange) M5
84 372354 1.04 1.26

Magazine Plate
85 372347 1.95 2.36

Spijker Rails
86 885341 6.45 7.80

Magazine Cover (a)
87 372344 6.15 7.44

Step Bolt M3
88 372352 1.04 1.26

Magazine Guard
89 372348 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
90 307811

Voedingsknop
91 886246 3.30 3.99

Tapschroef D5x20 Zwart
92 302089 1.05 1.27

PANEL SHEET (A)
93 373656 1.65 2.00

REPAIR PARTS SET (NR)
94 373205 77.69 94.00

PLANET GEAR SET (B) (4 PCS) (OLD 374603)
96A 375182 11.10 13.43

PINION (B) NEW
97 374602 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
502 943277

Niet meer leverbaar
503 944458

Niet meer leverbaar
504 875769

Beschermkapje Voor Batterij
505 329897 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
506 373000

Pouch Cloth
507 6698667 1.98 2.39

Niet meer leverbaar
508 337528

Niet meer leverbaar
509 336473

Niet meer leverbaar
510 336472

Niet meer leverbaar
511 336474

Niet meer leverbaar
512A 375224

Niet meer leverbaar
601 373204

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.