Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NR50AK'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR50AK


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NR50AK

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657@1417 3.00 3.63

Plate
2 880515@1417 5.85 7.08

Top Cover
3 884332@1417 4.20 5.08

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
4 883451@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
5 949822@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
6 881128@1417

Pakking B)
7 883452@1417 1.80 2.18

Head Bumper
8 882914@1417 6.60 7.99

Head Valve Spring
9 882913@1417 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
10 883992@1417 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
11 882927@1417 14.10 17.06

O-ring (s-70)
12 878863@1417 2.40 2.90

Cylinder Plate
13 882910@1417 6.45 7.80

0-ring (s-46)
14 882874@1417 1.65 2.00

O-ring (1ap-48)
15 877368@1417 1.95 2.36

Cylinder (oud 883450)
16 883989@1417 50.46 61.06

O-ring I.d. 37
17 883431@1417 1.65 2.00

Piston (h)
18 883471@1417 132.83 160.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
19 885516@1417

Piston Bumper
20 883432@1417 14.03 16.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
21 885509@1417

Nylock High Tension Bout M6x20
22 880675@1417 4.05 4.90

Rol Pin D3x12 (10 Stuks)
23 949535@1417 2.10 2.54

NYLOCK HEX.SOCKET HD.BOLT M4X8
24 878614@1417 1.04 1.26

Sluitring (b) (oud 976448)
25 962569@1417 1.05 1.27

Guard
26 885515@1417 6.30 7.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
27 883445@1417

Pushing Lever (b)
28 883444@1417 21.04 25.46

Spring
29 883470@1417 1.65 2.00

O-ring (p-4)
30 874436@1417 1.05 1.27

Pushing Lever (a) (oud 883443)
31A 883635@1417 19.39 23.46

Nylock Bout M6x16
32 880474@1417 1.05 1.27

Pakking B)
34A 883309@1417 4.80 5.81

Cap
35 881949@1417 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
36 949821@1417 2.55 3.09

Dust Cap
37 872035@1417 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
38 949865@1417 2.55 3.09

Trigger
40 882894@1417 3.30 3.99

Pushing Lever Guide
41 883455@1417 3.30 3.99

Nylon Moer M6
42 963837@1417 1.05 1.27

Pin
43 883438@1417 1.65 2.00

Pushing Lever Spring
44 883446@1417 1.65 2.00

O-ring (1ap-3)
45 873093@1417 1.05 1.27

Pin (a)
46 883448@1417 3.30 3.99

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
47 949864@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
48 883454@1417

Rol Pin D2.5x16
49 881951@1417 1.80 2.18

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
50 877699@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
51 878881@1417 39.74 48.08

O-ring (s-18)
52 878885@1417 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
53 878925@1417 1.05 1.27

O-RING (S-4)
54 981317@1417 1.05 1.27

Valve Piston (b)
55 880672@1417 32.18 38.93

O-RING (I.D.11)
56 878887@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 883453@1417

Plunger (a)
58 880673@1417 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
59 878888@1417 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
60 882920@1417 29.56 35.77

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
61 885511@1417

Nail Plate
62 885512@1417 7.65 9.26

Niet meer leverbaar, geen vervanging
63 878183@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
64 883466@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
66 883464@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
67 881772@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
68 885513@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
69 885510@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
70 883434@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
71 883435@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
72 878647@1417

Plaat Voor Toevoermechanisme
73 883437@1417 3.30 3.99

Pin
74 883438@1417 1.65 2.00

Stopknop
75 883439@1417 1.65 2.00

Spijkervoeding
76 883436@1417 6.45 7.80

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
77 949776@1417 2.40 2.90

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
78 883441@1417

Bladveer
79 883440@1417 8.40 10.16

Nylon Moer M5
80 877371@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
81 883463@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 943277@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944459@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 877153@1417

Grip Tape (old 880349)
601 881768@1417 5.25 6.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602A 888213@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.