Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR65AK


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR65AK

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 949822

Niet meer leverbaar
5 883451

Pakking B)
6 883452 1.80 2.18

Head Bumper
7 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9A 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10A 882927 14.10 17.06

O-ring (s-70)
11 878863 2.40 2.90

Cylinder Plate
12 882910 6.45 7.80

0-ring (s-46)
13 882874 1.65 2.00

O-ring (1ap-48)
14 877368 1.95 2.36

Cylinder (oud 883450)
15A 883989 50.46 61.06

O-ring I.d. 37
16 883431 1.65 2.00

Piston (h)
17A 883471 132.83 160.72

Niet meer leverbaar
18C 885516

Piston Bumper
19 883432 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
20 883433

Nylock High Tension Bout M6x20
21 880675 4.05 4.90

Rol Pin D3x12 (10 Stuks)
22 949535 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
23 883447

Niet meer leverbaar
24 883445

Pushing Lever Spring
25 883446 1.65 2.00

O-ring (1ap-3)
26A 873093 1.05 1.27

Pin (a)
27 883448 3.30 3.99

Pushing Lever (b)
28 883444 21.04 25.46

Spring
29A 883470 1.65 2.00

Pushing Lever (a) (oud 883443)
30A 883635 19.39 23.46

Nylock Bout M6x16
31 880474 1.05 1.27

Pakking B)
34A 883309 4.80 5.81

Cap
35 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
36 949821 2.55 3.09

Dust Cap
37 872035 1.04 1.26

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
38 949865 2.55 3.09

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
39 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
40 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
41 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
42 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
43 878887 1.65 2.00

Valve Piston (b)
44 880672 32.18 38.93

O-RING (S-4)
45 981317 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
46 883453

Plunger (a)
47 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
48 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
49 880671 23.65 28.62

Valve Bushing (a)
49 882920 29.56 35.77

Niet meer leverbaar
50 883454

Trigger
52 882894 3.30 3.99

Rol Pin D2.5x16
53 881951 1.80 2.18

Pushing Lever Guide
54 883455 3.30 3.99

Pin
55A 883438 1.65 2.00

Spijker Rails
57 883458 14.70 17.79

Plaat
58 883459 26.40 31.94

Schachtpin
59 883460 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
60 883467

Niet meer leverbaar
61 883465

Inbusbout Hd M4x12
62 880630 1.05 1.27

Sluitring (b) (oud 976448)
63 962569 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
64 883442

Nylon Moer M6
65 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
66 883464

Niet meer leverbaar
67A 881128

Niet meer leverbaar
68 883466

Niet meer leverbaar
69 888758

Niet meer leverbaar
70 881772

Magazijn Deksel
71A 883461 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
72 883462

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
73B 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
74A 883457

Niet meer leverbaar
75 883434

Niet meer leverbaar
76 883435

Niet meer leverbaar
77 878647

Inbusbout M4x6
78 305735 1.04 1.26

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
79 949776 2.40 2.90

Stopknop
80 883439 1.65 2.00

Plaat Voor Toevoermechanisme
81A 883437 3.30 3.99

Pin
82 883438 1.65 2.00

Spijkervoeding
83 883436 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
84 883441

Bladveer
85 883440 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
86 883463

Nylon Moer M5
87 877371 1.05 1.27

Magazijn Kompleet
90 883456 277.06 335.25

O-ring (p-4)
91 874436 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
92 878183

Warning Label (a)
93 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
95A 889083

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
96 949424 1.05 1.27

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
97 949864 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
505 877153

Niet meer leverbaar
601 883469

Grip Tape (old 880349)
602 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
603A 888213

Hanger Parts Set
604 888097 492.94 596.45

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.