Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR65AK2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR65AK2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
1 949657 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 949822

Niet meer leverbaar
5 883451

Pakking B)
6 883452 1.80 2.18

Head Bumper
7 882914 6.60 7.99

Head Valve Spring
8 882913 6.75 8.17

O-ring (i.d.20.8)
9 883992 1.65 2.00

Hoofdklep (oud 882912)
10 882927 14.10 17.06

O-ring (s-70)
11 878863 2.40 2.90

Cylinder Plate
12 882910 6.45 7.80

O-ring
13 887176 1.05 1.27

O-ring (1ap-48)
14 877368 1.95 2.36

Cylinder (oud 883450)
15 883989 50.46 61.06

O-ring I.d. 37
16 883431 1.65 2.00

Piston (h)
17 883471 132.83 160.72

Niet meer leverbaar
18 885516

Piston Bumper
19 883432 14.03 16.97

Niet meer leverbaar
20 888209

Nylock High Tension Bout M6x20
21 880675 4.05 4.90

Rol Pin D3x12 (10 Stuks)
22 949535 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
23 883447

Niet meer leverbaar
24 888210

O-ring (1ap-3)
25 873093 1.05 1.27

Pushing Lever (b)
26 883444 21.04 25.46

Spring
27 883470 1.65 2.00

O-ring (p-4)
28 874436 1.05 1.27

Pushing Lever (a) (oud 883443)
29 883635 19.39 23.46

Pin (a)
30 883448 3.30 3.99

Pushing Lever Spring
31 883446 1.65 2.00

Nylock Bout M6x16
32 880474 1.05 1.27

Pakking (b)
34 884342 1.05 1.27

Cap
35 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
36 949821 2.55 3.09

Air Plug Npt 3/8
37 887863 2.10 2.54

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
38 949864 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
39 887846

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
40 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
41 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
42 878885 1.05 1.27

O-RING (I.D. 8.8)
43 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
44 878887 1.65 2.00

Valve Piston (b)
45 880672 32.18 38.93

O-RING (S-4)
46 981317 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
47 883453

Plunger (a)
48 880673 14.71 17.80

O-RING (I.D.1.8)
49 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
50 882920 29.56 35.77

Niet meer leverbaar
51 883454

Rol Pin D2.5x16
52 881951 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
53 888741

Niet meer leverbaar
54 888207

Pushing Lever Guide
55 883455 3.30 3.99

Pin
56 883438 1.65 2.00

Spijker Rails
57 883458 14.70 17.79

Plaat
58 883459 26.40 31.94

Schachtpin
59 883460 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
60 883467

Niet meer leverbaar
61 883465

Inbusbout Hd M4x12
62 880630 1.05 1.27

Sluitring (b) (oud 976448)
63 962569 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
64 883442

Nylon Moer M6
65 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
66 883464

Niet meer leverbaar
67A 888958

Niet meer leverbaar
68 883466

Niet meer leverbaar
69 888758

Niet meer leverbaar
70 881772

Magazijn Deksel
71 883461 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
72 883462

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
73 302086 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
74A 889083

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
75 949424 1.05 1.27

Nylon Moer M5
76 877371 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
77 883643

Niet meer leverbaar
78 883642

Niet meer leverbaar
79 878647

Niet meer leverbaar
80 883441

Plaat Voor Toevoermechanisme
81 883437 3.30 3.99

Bladveer
82 883440 8.40 10.16

Spijkervoeding
83 883436 6.45 7.80

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
84 887458 1.20 1.45

Stopknop
85 883439 1.65 2.00

Pin
86 883438 1.65 2.00

Inbusbout M4x6
87 305735 1.04 1.26

Nylon Moer M6
88 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
89 883457

Niet meer leverbaar
89 883638

Niet meer leverbaar
90 883434

Niet meer leverbaar
91 883435

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.