Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR83A2


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR83A2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
9 884110

EXHAUST VALVE
9A 887774 3.15 3.81

Headcap En Pakkingset
10 877307 24.89 30.11

Niet meer leverbaar
10A 887769

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Slagpen (oud 877323)
12A 885915 89.38 108.14

O-ring (s-90)
13 877316 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
16 877313 1.95 2.36

Cylinder (oud 877810)
17 884068 49.64 60.06

Niet meer leverbaar
17A 887762

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
18 877314 1.95 2.36

O-ring (s-70)
18A 878863 2.40 2.90

Cylinder Ring
19 877317 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
20 877321

Ring
21 877322 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
22 877310

Cilinder Guide (b)
22B 887763 22.83 27.62

Pakking (g)
23 877327 1.05 1.27

Waarschuwings Label
24A 888143 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
25 883506

BODY ASS'Y
25A 887773 60.91 73.70

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
26 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
27 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
28 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
29A 888245

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
30 949455 1.05 1.27

Beschermarm (a)
31 884061 3.00 3.63

Neus Nr83a2
32 884060 127.19 153.90

NOSE
32A 887770 96.94 117.29

Niet meer leverbaar
33 883492

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
34 949518 2.40 2.90

Nylock Bout M8x16
35 883505 3.00 3.63

Nylon Moer M6
36 963837 1.05 1.27

Handle Arm
37 884066 3.00 3.63

Pakking (d)
39 877331 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
40 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
41 949658 1.80 2.18

Dust Cap
42 872035 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
43 888743

Niet meer leverbaar
43A 888744

Niet meer leverbaar
44 884119

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
45 884025 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
46 884067

Niet meer leverbaar
46A 887841

Pushing Lever (b)
47 884063 14.10 17.06

Regelaar
48A 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
49 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
50 959148 1.05 1.27

Pushing Lever (a)
51A 888256 4.95 5.99

Ring
52 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
53 949657 3.00 3.63

Plunger Spring
54 875643 1.05 1.27

O-ring (p-4)
55 874436 1.05 1.27

Plunger (a)
56 884113 3.30 3.99

Valve Bushing
57 884111 15.26 18.47

O-ring (i.d.10.7)
58 884112 1.65 2.00

Schakelhandel
59 876203 2.55 3.09

O-ring (p-9)
60 872645 1.65 2.00

Afsluitpakking
61A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
62 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
63 875638 1.65 2.00

Valve Plate
64 875644 1.05 1.27

VALVE PLATE
64A 887771 4.20 5.08

Trigger Valve Bushing (oud 876738
65 877335 12.60 15.25

Niet meer leverbaar
65A 887839

Trigger Plunger
66 878121 1.65 2.00

O-ring
67 874820 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
67A 887840

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
68 949866 3.60 4.36

Valve Sleeve (a)
69 884116 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
70 876316

Niet meer leverbaar
71 878723

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
72 949424 1.05 1.27

Plunger Spring (b)
73 884115 1.65 2.00

Plunger (b)
74 884114 4.80 5.81

Spijkervoeding
75 877393Z 32.18 38.93

Bladveer
76 878422 7.35 8.89

Needle Roller
77 878418 1.65 2.00

Nylon Moer M4
78 876465 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
79 949453 1.05 1.27

Nylon Moer M5
80 877371 1.05 1.27

Veerring M5 (10 Stuks)
81 949454 1.04 1.26

Magazine
82 884065 58.44 70.71

Huls
83 876550 1.04 1.26

Hex Socket Hd. Bolt M5x45 (10 Pcs)
84 949824 3.90 4.72

Hex.socket Hd.bolt M4x15 (10 Pcs)
85 949650 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
86 877402

Niet meer leverbaar
87 877396Z

Bus (oud 877398z)
88 877398 2.55 3.09

Stopveer
89 877397 3.90 4.72

Neus Nr83a (oud 877390z)
90 884076 291.64 352.88

NOSE
90A 887772 125.40 151.73

Veer (a)
91 884077 1.50 1.82

Pushing Lever
92 884074 14.10 17.06

Guard
93 884075 2.70 3.27

Niet meer leverbaar
94 885827

Label
95 887864 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
96A 887862

PLUNGER SPRING
99 887724 1.20 1.45

PLUNGER
101 887725 1.20 1.45

TRIGGER SPRING
103 887727 3.15 3.81

ROD SPRING
104 887728 1.20 1.45

ROD (B)
105 887729 1.20 1.45

Ratchet Spring
107 886331 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
108 887766

Niet meer leverbaar
109 887732

Niet meer leverbaar
110 878376

Niet meer leverbaar
111 887767

Niet meer leverbaar
112 887768

O-ring (s-3)
113 881715 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 875769

Caution Tag
505 882413 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
506 882414

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 877153

Niet meer leverbaar
604 874042

Niet meer leverbaar
605 876212

Vet (attolub No.2) 500g
606 317918 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
608 884080

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.