Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR83A5


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR83A5

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

EXHAUST VALVE
9 887774 3.15 3.81

Headcap En Pakkingset
10 877307 24.89 30.11

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Slagpen (oud 877323)
12 885915 89.38 108.14

Niet meer leverbaar
13 889112

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
16 877313 1.95 2.36

Cilinder
17 889086 35.34 42.76

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
18 877314 1.95 2.36

Cylinder Ring
19 886483 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
20 877321

Ring
21 877322 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
22 889087

Niet meer leverbaar
23 889107

O-ring (i.d. 1.8)
24 883405 5.10 6.17

Niet meer leverbaar
25 889106

Body Ass'y
26 889085 47.58 57.57

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
27 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
28 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
29 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
30 888245

Veerring M6 (oud 949455z , 10st.)
31 949455 1.05 1.27

Beschermarm (a)
32 884061 3.00 3.63

Nose (p1)
33 889108 81.81 98.99

Niet meer leverbaar
34 883492

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
35 949518 2.40 2.90

Nylock Bout M8x16
36 883505 3.00 3.63

Niet meer leverbaar
37 888796

Handle Arm
38 884066 3.00 3.63

Pakking (g)
39 877327 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
41 889080

Niet meer leverbaar
42 889079

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
43 949658 1.80 2.18

Air Plug Npt 3/8
44 887863 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
45 889103

Niet meer leverbaar
46 889102

Niet meer leverbaar
47 889099

Niet meer leverbaar
48 884067

Niet meer leverbaar
49A 889336

Regelaar
50 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
51 880175

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
52 959148 1.05 1.27

Pushing Lever (a)
53 888256 4.95 5.99

Ring
54 880081 1.04 1.26

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
55 888792 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
57 889096

Valve Guard
58A 889348 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
59 887852

Niet meer leverbaar
60 889094

Niet meer leverbaar
61 889093

Niet meer leverbaar
62 889091

Roll Pin D2.5
63 887856 1.20 1.45

Plunger Spring
64 886725 1.05 1.27

O-ring (p-4)
65 874436 1.05 1.27

Plunger (a)
66 884113 3.30 3.99

O-ring (i.d.10.7)
67 884112 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
68 889088

Niet meer leverbaar
69 889089

Niet meer leverbaar
70 889092

Niet meer leverbaar
71 889095

Niet meer leverbaar
72 889081

Afsluitpakking
73 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
74 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
75 875638 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
76 889110

Trigger Valve Bushing (old 889097)
77A 889225 5.85 7.08

Niet meer leverbaar
78 889098

Niet meer leverbaar
79 887840

Spijkervoeding
80 877393Z 32.18 38.93

Needle Roller
81 878418 1.65 2.00

Bladveer
82 878422 7.35 8.89

Nylon Moer M4
83 876465 1.05 1.27

Veerring M4 (10 Stuks)
84 949453 1.05 1.27

Nylon Moer M5
85 877371 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
86 889083

Magazine
87A 884065 58.44 70.71

Huls
88 876550 1.04 1.26

Hex Socket Hd. Bolt M5x45 (10 Pcs)
89 949824 3.90 4.72

Hex.socket Hd.bolt M4x15 (10 Pcs)
90 949650 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
91 877396Z

Bus (oud 877398z)
92 877398 2.55 3.09

Stopveer
93 877397 3.90 4.72

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
94 888792 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
95 877402

Niet meer leverbaar
96 885827

Veer (a)
97 884077 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
98A 889357

Guard
99 884075 2.70 3.27

Nose (p2)
100 889109 66.69 80.69

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
502 889111

Niet meer leverbaar
503 889078

Niet meer leverbaar
504 306017

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602 888213

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.