Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR83AA3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR83AA3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
9 884110

EXHAUST VALVE
9A 887774 3.15 3.81

Headcap En Pakkingset
10 877307 24.89 30.11

Niet meer leverbaar
10A 887769

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Piston
12 883510 81.68 98.83

O-ring (s-90)
13 877316 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.79.3mm
16 877313 1.95 2.36

Cylinder (oud 877810)
17 884068 49.64 60.06

Niet meer leverbaar
17A 887762

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
18 877314 1.95 2.36

O-ring (s-70)
18A 878863 2.40 2.90

Cylinder Ring
19A 886483 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
20 877321

Ring
21 877322 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
22 877310

Cilinder Guide (b)
22B 887763 22.83 27.62

Pakking (g)
23 877327 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
24B 888957

Niet meer leverbaar
25 883506

BODY ASS'Y
25A 887773 60.91 73.70

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
26 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
27 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
28 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
29 882974

Niet meer leverbaar
30 883493

Niet meer leverbaar
31 883492

Neus
32 883490 163.35 197.65

NOSE
32A 887775 138.74 167.87

Nylock Bout M8x16
33 883505 3.00 3.63

Nylon Moer M6
34 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 883504

Pakking (d)
37 877331 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
38 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
39 949658 1.80 2.18

Dust Cap
40 872035 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
42 884119

Rol Pin D3x45 (10 Stuks)
43 884025 1.80 2.18

Veer
44 884117 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
45 884118

Plunger Spring
46 875643 1.05 1.27

O-ring (p-4)
47 874436 1.05 1.27

Plunger (a)
48 884113 3.30 3.99

Valve Bushing
49 884111 15.26 18.47

O-ring (i.d.10.7)
50 884112 1.65 2.00

Schakelhandel
51 876203 2.55 3.09

Rol Pin D3x30 (10 Stuks)
52 949866 3.60 4.36

O-ring (p-9)
53 872645 1.65 2.00

Valve Sleeve (a)
54 884116 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
55 876316

Niet meer leverbaar
56 878723

Veerring M5 (oud 949424z , 10 st)
57 949424 1.05 1.27

Plunger Spring (b)
58 884115 1.65 2.00

Plunger (b)
59 884114 4.80 5.81

Afsluitpakking
60A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
61 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
62 875638 1.65 2.00

Valve Plate
63 875644 1.05 1.27

VALVE PLATE
63A 887771 4.20 5.08

Trigger Valve Bushing (oud 876738
64 877335 12.60 15.25

Niet meer leverbaar
64A 887839

Trigger Plunger
65 878121 1.65 2.00

O-ring
66 874820 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
66A 887840

Niet meer leverbaar
67 883491

Niet meer leverbaar
68 883496

Huls
69 883499 1.50 1.82

Magazine Cover
70 883497 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
71 883502

Niet meer leverbaar
72 949688

Niet meer leverbaar
73 883501

Niet meer leverbaar
74 883441

Niet meer leverbaar
75 883500

Bladveer
76 883503 9.00 10.89

Naaldroller D4x20
77 943364 1.05 1.27

Magazine
78 883495 55.41 67.05

Hex Socket Bolt M6x12
80 984443 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
81 883498

Label
82A 887864 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
82 888759

Niet meer leverbaar
83A 887862

PLUNGER SPRING
85 887724 1.20 1.45

PLUNGER
87 887725 1.20 1.45

TRIGGER SPRING
89 887727 3.15 3.81

ROD SPRING
90 887728 1.20 1.45

ROD (B)
91 887729 1.20 1.45

Ratchet Spring
93 886331 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
94 887766

Niet meer leverbaar
95 878376

Niet meer leverbaar
96 887767

Niet meer leverbaar
97 887732

Niet meer leverbaar
98 887768

O-ring (s-3)
99 881715 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
504 875769

Niet meer leverbaar
505 884072

Niet meer leverbaar
506 884120

Niet meer leverbaar
601 877153

Niet meer leverbaar
602 874042

Niet meer leverbaar
603 876212

Vet (attolub No.2) 500g
604 317918 32.18 38.93

Grip Tape (old 880349)
605 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
606A 888213

Niet meer leverbaar
607 884069

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.