Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR83AA4


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR83AA4

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex.socket Hd.bolt M6x45 (w/flange)
1 883509 3.30 3.99

Afdekplaat
2 877330 3.90 4.72

Niet meer leverbaar
3 883507

Uitlaatkap (oud 877384)
4 877324 75.76 91.67

Pakking (b)
5 877325 4.50 5.44

Pakking (f)
6 877329 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
7 877328

Gasket (c)
8 877854 2.40 2.90

EXHAUST VALVE
9 887774 3.15 3.81

HEAD CAP AND GASKET SET
10 888138 25.58 30.95

O-ring (1ap-48)
11 877368 1.95 2.36

Piston
12 883510 81.68 98.83

O-ring (s-90)
13 877316 2.55 3.09

Cylinder O-ring 1.d.63.1
14 877312 1.95 2.36

Cylinder Plate
15 877318 20.49 24.79

Cylinder O-ring 1.d.69.3mm
16 877314 1.95 2.36

CYLINDER
17 888133 42.90 51.91

Niet meer leverbaar
18 878376

Cylinder Ring
19 877317 1.65 2.00

Ring
20 877322 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
21 877321

CYLINDER GUIDE (C)
22 888132 8.00 9.68

Pakking (g)
23 877327 1.05 1.27

Waarschuwings Label
24 888143 1.04 1.26

BODY ASS'Y
25 888137 45.93 55.57

Cylinder O-ring 1.d.63.9mm
26 877315 1.95 2.36

Piston Bumper (b)
27 883511 14.03 16.97

Pakking (a)
28 877334 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
29 882974

Niet meer leverbaar
30 883493

Niet meer leverbaar
31 883492

NOSE
32 887775 138.74 167.87

Nylock Bout M8x16
33 883505 3.00 3.63

Nylon Moer M6
34 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
35 883504

Pakking (d)
37 877331 1.05 1.27

Cap (oud 877367z)
38 878311 10.65 12.89

Hex.socket Hd.bolt M5x18 (10 Pcs)
39 949658 1.80 2.18

Air Plug Npt 3/8
40 887863 2.10 2.54

Label
41 887864 1.20 1.45

Veer
42 884117 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
43 887907

Niet meer leverbaar
44 883491

Niet meer leverbaar
45 888140

Niet meer leverbaar
46 887862

Niet meer leverbaar
47 887852

Niet meer leverbaar
48 887732

O-ring (s-3)
49 881715 1.05 1.27

PLUNGER SPRING
50 887724 1.20 1.45

O-ring (p-4)
51 874436 1.05 1.27

PLUNGER
52 887725 1.20 1.45

O-ring (i.d.10.7)
53 884112 1.65 2.00

VALVE BUSHING
54 888135 24.75 29.95

Niet meer leverbaar
55 887768

TRIGGER SPRING
56 887727 3.15 3.81

Schakelhandel
57 876203 2.55 3.09

Niet meer leverbaar
58 887865

ROD SPRING
59 887728 1.20 1.45

ROD (B)
60 887729 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
61 887904

Ratchet Spring
62 886331 1.05 1.27

CHANGE KNOB
63 888136 1.04 1.26

Afsluitpakking
64A 888151 1.04 1.26

Urethane Kogel (b) D7.14
65 875645 3.90 4.72

O-ring (s-12)
66 875638 1.65 2.00

VALVE PLATE
67 887771 4.20 5.08

TRIGGER VALVE BUSHING
68 888134 5.55 6.72

Niet meer leverbaar
69 887905

Niet meer leverbaar
70 887840

Huls
71 883499 1.50 1.82

Magazine Cover
72 883497 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
73 883496

Niet meer leverbaar
74 883502

Niet meer leverbaar
75 949688

Niet meer leverbaar
76 883501

Niet meer leverbaar
77 883441

Niet meer leverbaar
78 883500

Bladveer
79 883503 9.00 10.89

Naaldroller D4x20
80 943364 1.05 1.27

Magazine
81 883495 55.41 67.05

Hex Socket Bolt M6x12
83 984443 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
84 883498

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
601 877153

Niet meer leverbaar
602 874042

Niet meer leverbaar
603 876212

Vet (attolub No.2) 500g
604 317918 32.18 38.93

Grip Tape (old 880349)
605 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
606 880407

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.