Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90AC3


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90AC3

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zeskant Hd Bout M6x16 (10 Stuks)
1 949755 3.00 3.63

Plate
2 880515 5.85 7.08

Top Cover
3 884332 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
4 882793

Niet meer leverbaar
5 881946

Pakking (a)
6 881940 10.35 12.52

Exhaust Valve Rubber
7 881945 13.65 16.52

Veer
8 881944 6.45 7.80

Niet meer leverbaar
9 883676

Head Valve
10 881942 35.06 42.43

Niet meer leverbaar
11 883677

Head Valve Rubber
12 881943 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
13 881941

Niet meer leverbaar
14 878907

Niet meer leverbaar
15 878376

Niet meer leverbaar
16 881972

Niet meer leverbaar
17 881939

O-ring (1ap-48)
18 877368 1.95 2.36

Niet meer leverbaar
19A 885916

Retaining Ring D6
20 955479 1.05 1.27

Waarschuwings Label
21 884070 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
22 884140

Niet meer leverbaar
24 883670

Niet meer leverbaar
25 883671

O-ring (1as-60)
26 956996 3.00 3.63

Nylock Bout M6x20
27 881969 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
28 881935

Niet meer leverbaar
29 883674

Niet meer leverbaar
30 883672

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
31 949864 1.65 2.00

Spring
32 883691 1.80 2.18

Pushing Lever Stopper
33 883673 40.01 48.42

Regelaar (a)
34 881974 23.65 28.62

Veer
35 982454 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
36 959155 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
37 881933

Ring
38 880081 1.04 1.26

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
39 949657 3.00 3.63

Pakking B)
41 883678 3.30 3.99

Stoffilter
42 883679 7.05 8.53

Cap
43 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
44 949821 2.55 3.09

Dust Cap
45 872035 1.04 1.26

Rol Pin D3x22 (10 Stuks)
46 949864 1.65 2.00

Schakelaar
47 884145 6.45 7.80

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
48 959155 1.04 1.26

Veer
49 982454 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
50 884141

Rol Pin D3x28 (10 Stuks)
51 949865 2.55 3.09

Pushing Lever Guide (oud 880361)
52A 884336 3.30 3.99

HEAD VALVE O-RING (I.D.16.8)
53 877699 1.05 1.27

Valve Bushing (b)
54 878881 39.74 48.08

O-ring (s-18)
55 878885 1.05 1.27

O-RING (S-4)
56 981317 1.05 1.27

Valve Piston (b)
57 884143 9.60 11.62

O-RING (I.D. 8.8)
58 878925 1.05 1.27

O-RING (I.D.11)
59 878887 1.65 2.00

Plunger Veer
60 878884 1.65 2.00

Plunger
61 884144 3.30 3.99

O-RING (I.D.1.8)
62 878888 1.05 1.27

Valve Bushing (a)
63 880671 23.65 28.62

Bout Zeskant M8 X 30
64 949759 7.05 8.53

Connector
65 883690 3.30 3.99

Nail Rail
66 883682 16.09 19.47

Niet meer leverbaar
67 883689

Nylon Moer M6
68 963837 1.05 1.27

Huls
69 883499 1.50 1.82

Magazine Cover
70 883683 4.50 5.44

Niet meer leverbaar
71 883685

Niet meer leverbaar
72 949688

Spring
73 883687 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
74 883688

Spijkervoeding
75 883686 3.45 4.17

Rol Pin D3x10 (10 Stuks)
76 949776 2.40 2.90

Bladveer
77 883503 9.00 10.89

Naaldroller D4x20
78 943364 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
79 883681

Hex Socket Bolt M6x12
80 984443 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
81 883684

Niet meer leverbaar
501 881968

Niet meer leverbaar
505 875769

Niet meer leverbaar
506 884146

Niet meer leverbaar
507 884120

Niet meer leverbaar
601 877153

Niet meer leverbaar
602 874042

Niet meer leverbaar
603 876212

Vet (attolub No.2) 500g
604 317918 32.18 38.93

Niet meer leverbaar
605 878898

Grip Tape (old 880349)
606 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
607A 888213

Niet meer leverbaar
608 884147

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.