Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90AD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90AD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
1A 888792 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
1 949665 2.10 2.54

Head Guard
2 884952 13.50 16.34

Head Guard
2A 888790 9.90 11.98

SHEET (OUD 884986)
3A 886454 2.10 2.54

Sheet
3B 888794 1.20 1.45

Inbusbout Hd M6x30
4 878877 1.05 1.27

Hex. Socket Hd. Bolt M6x30
4A 888793 1.04 1.26

Uitlaatkap
5 884951 32.18 38.93

Uitlaatkap
5A 886261 41.80 50.58

Exhaust Cover
5B 888789 14.44 17.47

Pakking (a)
6 884953 4.80 5.81

Pakking (a)
6A 886455 2.10 2.54

Head Valve Spring
7 884949 4.80 5.81

Head Valve Spring
7A 886456 3.15 3.81

O-ring (i.d. 49.4)
8 884947 1.65 2.00

Head Valve
9 884946 18.15 21.96

O-ring (i.d. 59.4)
10 884948 1.65 2.00

Uitlaat Rubber
11 884950 13.50 16.34

Piston O-ring
12 884958 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
13A 885917

Piston Ass'y
13B 888767 94.33 114.13

Rubberen Klep
14 884945 10.95 13.25

Niet meer leverbaar
15 884941

Cilinder
15A 886457 36.16 43.76

O-ring (i.d. 59.6)
16 884942 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.6)
16A 886480 1.65 2.00

Cylinder Plate
17 884944 3.30 3.99

O-ring (i.d. 94.6)
18 884943 3.30 3.99

O-ring (i.d. 94.6)
18A 886481 3.30 3.99

Cylinder Ring
19 877317 1.65 2.00

Cylinder Ring
19A 886483 1.65 2.00

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
20 949539 2.25 2.72

Rol Pin D3x32
21 884975 1.65 2.00

Retaining Ring D6
22 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
23A 888749

Niet meer leverbaar
23 888772

Frame
24 884940 81.68 98.83

Behuizing
24A 886259 93.09 112.64

Beschermplaat
25 884956 7.05 8.53

Niet meer leverbaar
27 876205

Pushing Lever Cover (a)
28 884976 1.65 2.00

Pushing Lever Cover (a)
28A 886874 1.05 1.27

Neus
29 884961 128.29 155.23

Nose
29A 886863 83.60 101.16

Nose
29B 887663 83.60 101.16

Inbusbout M8x30 (nylon)
30 306437 1.35 1.63

Piston Bumper
31 884959 17.05 20.63

O-ring (i.d.60)
32A 884989 1.35 1.63

O-ring (i.d.60)
32B 886482 1.65 2.00

Nylon Moer M5
33 877371 1.05 1.27

Neus Rubber
34 884985 1.65 2.00

Neus Rubber
34A 886458 1.20 1.45

Pushing Lever (a)
35 884970 17.60 21.30

Pushing Lever (a) Ass'y
35A 886865 12.45 15.06

Bout Hd. M6x22 (10 Stuks)
36 949670 3.00 3.63

Grip Rubber
37 884987 4.80 5.81

Grip Rubber (b)
37A 886260 2.10 2.54

Hitachi Label
39A 888713 1.04 1.26

Pakking B)
40 883678 3.30 3.99

Pakking (b)
40A 884342 1.05 1.27

Cap
41A 881949 4.80 5.81

Cap
41 884954 6.45 7.80

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
42 949821 2.55 3.09

Dust Cap
43 872035 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
44 959155 1.04 1.26

Veer
45 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c) Groen
46A 885658 10.80 13.07

Wisselknop (c)
46B 886265 2.10 2.54

Trigger Arm
47 884988 3.30 3.99

Trekker (c)
47A 885689 2.10 2.54

Pushing Lever Guide
48 884969 3.30 3.99

Geleider
48 884995 4.35 5.26

Pushing Lever Guide
48A 886864 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
49 881951 1.80 2.18

Schakelaar
50 884967 6.45 7.80

Schakelaar
50A 885657 10.35 12.52

Pushing Lever Spring (b)
51 883302 1.65 2.00

Pushing Lever Spring (b)
51A 886861 1.05 1.27

Pushing Lever Spring (d)
51A 886879 5.55 6.72

Pushing Lever Spring (a)
52 883305 1.50 1.82

Pushing Lever Spring (a)
52A 886860 1.05 1.27

Pushing Lever Spring (c)
52A 886878 5.10 6.17

Pushing Lever (c)
53 884972 5.25 6.35

Pushing Lever (c)
53A 886867 3.15 3.81

Pushing Lever (d)
53B 887664 4.20 5.08

Regelaar
54 884974 1.65 2.00

Regelaar
54A 886872 1.20 1.45

Rol Pin D2x16
55 880093 1.04 1.26

Roll Pin D2x16
55A 886873 1.20 1.45

Adjuster Spring
56 882890 1.65 2.00

Adjuster Spring
56A 886870 1.20 1.45

Adjuster Plate
57 884973 1.65 2.00

Adjuster Plate (c)
57A 886869 1.20 1.45

Adjuster Plate
58 882886 3.30 3.99

Adjuster Plate (a)
58A 886868 2.10 2.54

Pushing Lever (b)
59 884971 6.45 7.80

Pushing Lever (b)
59A 886866 4.20 5.08

O-ring (s-5)
60 872822 3.00 3.63

Stopring
61 872971 1.05 1.27

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
62 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
63 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
64 873570 1.35 1.63

O-ring
65 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
66 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
67 872654

Plunger Spring
68 884966 1.65 2.00

Plunger Spring
68A 887178 1.20 1.45

O-RING (I.D.1.8)
69 878888 1.05 1.27

As
70 884965 4.80 5.81

VALVE BUSHING (A)
71 884962 1.65 2.00

Handle Arm
73 884984 6.45 7.80

Handle Arm
73A 886877 4.20 5.08

Nylon Moer M6
74 963837 1.05 1.27

Huls
75 883499 1.50 1.82

Huls
75B 883499 1.50 1.82

Huls
75A 886273 1.05 1.27

Magazijn Deksel
76 884979 9.75 11.80

Niet meer leverbaar
76A 887493

Niet meer leverbaar
77 884977

Magazijn
77A 886858 51.29 62.06

Hex Socket Bolt M6x12
78 984443 1.04 1.26

Spijkervoeding
79A 884981 6.45 7.80

Nail Feeder (a) Ass'y
79B 886875 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
80 949682

Spijkervoeding (b)
81 884982 4.80 5.81

Nail Feeder (b)
81A 886876 3.15 3.81

Naaldroller D4x20
82 943364 1.05 1.27

Bladveer
83 883503 9.00 10.89

Spijker Rails
84 884978 10.95 13.25

Veer Voor Toevoermechanisme
85 884983 1.80 2.18

Veer Voor Toevoermechanisme
85A 886278 1.05 1.27

Roll Pin D3x8
86A 887619 1.20 1.45

Rol Pin D3x8 (10 Stuks)
86 949749 1.95 2.36

Label
87 884955 3.30 3.99

Spijkervoeding
88 884980 14.70 17.79

Nail Feeder (b)
88A 887490 10.65 12.89

Label (c)
89A 887489 1.20 1.45

Label (c)
89B 887665 1.20 1.45

O-RING (S-4)
90 981317 1.05 1.27

Warning Label (a)
91 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
92 878183

Veer
93 884994 4.80 5.81

Trigger Arm Spring
93A 887682 2.10 2.54

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
94 949518 2.40 2.90

Schakelaar
95 884993 12.90 15.61

Niet meer leverbaar
96 886280

Nail Stopper
96A 888802 1.35 1.63

Magazine Cover Ass'y
97 887488 7.95 9.62

Niet meer leverbaar
100 887668

Behuizing
101 887669 58.99 71.37

Trekker (d)
102 887670 1.20 1.45

Trekker (d)
103 887671 6.60 7.99

Pushing Lever Guide (d)
104 887672 2.10 2.54

Veer
105 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
106 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
107 887674 1.20 1.45

Roll Pin D3x35
108 887675 1.20 1.45

Label (d)
109 888783 1.04 1.26

Trigger Arm Spring
110 887682 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
501A 886572

Niet meer leverbaar
505 877153

Neuskap
506 886401 10.95 13.25

Niet meer leverbaar
507 888760

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

O-ring Kit
603 884991 16.36 19.80

Pakking (a)
604 884953 4.80 5.81

O-ring (i.d. 49.4)
605 884947 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.4)
606 884948 1.65 2.00

Piston O-ring
607 884958 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.6)
608 884942 1.65 2.00

O-ring (i.d. 94.6)
609 884943 3.30 3.99

Cylinder Ring
610 877317 1.65 2.00

Sequential Fire Parts Set New Aug
612 884992 26.54 32.11

Schakelaar
613 884993 12.90 15.61

Geleider
614 884995 4.35 5.26

Veer
615 884994 4.80 5.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
616 949518 2.40 2.90

Neuskap
617 886401 10.95 13.25

Hanger Plate Parts Set
618 887892 341.41 413.11

Sleeve
619 887894 39.74 48.08

Hanger Plate
620 887893 167.75 202.98

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
621 949757 3.00 3.63

Full Sequential Actuation Mechanism Kit
622 888781 13.75 16.64

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.