Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90AE


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90AE

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
1A 888792 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
1 949665 2.10 2.54

Head Guard
2 884952 13.50 16.34

Head Guard
2A 888790 9.90 11.98

SHEET (OUD 884986)
3A 886454 2.10 2.54

Sheet
3B 888794 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M6x30
4A 888793 1.04 1.26

Uitlaatkap
5A 886261 41.80 50.58

Exhaust Cover
5B 888789 14.44 17.47

Pakking (a)
6A 886455 2.10 2.54

Head Valve Spring
7A 886456 3.15 3.81

O-ring (i.d. 49.4)
8 884947 1.65 2.00

Head Valve
9 884946 18.15 21.96

O-ring (i.d. 59.4)
10 884948 1.65 2.00

Uitlaat Rubber
11 884950 13.50 16.34

Piston O-ring
12 884958 1.65 2.00

Piston Ass'y (old 897491)
13C 888403 47.58 57.57

Rubberen Klep
14 884945 10.95 13.25

Cilinder
15B 886457 36.16 43.76

O-ring (i.d. 59.6)
16A 886480 1.65 2.00

Cylinder Plate
17 884944 3.30 3.99

O-ring (i.d. 94.6)
18A 886481 3.30 3.99

Cylinder Ring
19A 886483 1.65 2.00

Rol Pin D3x25 (10 Stuks )
20 949539 2.25 2.72

Rol Pin D3x32
21 884975 1.65 2.00

Retaining Ring D6
22 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
23 888746

Niet meer leverbaar
23A 888747

Behuizing
24A 886259 93.09 112.64

Niet meer leverbaar
26 876205

Pushing Lever Cover (a)
27A 886874 1.05 1.27

Neus
28 885521 125.26 151.57

Nose
28A 887676 76.04 92.01

Inbusbout M8x30 (nylon)
29 306437 1.35 1.63

Piston Bumper
30 884959 17.05 20.63

O-ring (i.d.60)
31A 886482 1.65 2.00

Nylon Moer M5
32 877371 1.05 1.27

Neus Rubber
33A 886458 1.20 1.45

Pushing Lever (a) Ass'y
34A 886865 12.45 15.06

Bout Hd. M6x22 (10 Stuks)
35 949670 3.00 3.63

Grip Rubber (b)
36A 886260 2.10 2.54

Hitachi Label
38A 888713 1.04 1.26

Pakking (b)
39A 884342 1.05 1.27

Cap
40A 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
41 949821 2.55 3.09

Dust Cap
42 872035 1.04 1.26

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
43 959155 1.04 1.26

Veer
44 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c)
45B 886265 2.10 2.54

Trekker (c)
46A 885689 2.10 2.54

Geleider
47 884995 4.35 5.26

Pushing Lever Guide
47A 886864 2.10 2.54

Rol Pin D2.5x16
48 881951 1.80 2.18

Schakelaar
49A 885657 10.35 12.52

Pushing Lever Spring (b)
50A 886861 1.05 1.27

Pushing Lever Spring (d)
50A 886879 5.55 6.72

Pushing Lever Spring (a)
51A 886860 1.05 1.27

Pushing Lever Spring (c)
51A 886878 5.10 6.17

Pushing Lever (c)
52A 886867 3.15 3.81

Pushing Lever (d)
52B 887664 4.20 5.08

Regelaar
53A 886872 1.20 1.45

Roll Pin D2x16
54A 886873 1.20 1.45

Adjuster Spring
55A 886870 1.20 1.45

Adjuster Plate (c)
56A 886869 1.20 1.45

Adjuster Plate (a)
57A 886868 2.10 2.54

Pushing Lever (b)
58A 886866 4.20 5.08

O-ring (s-5)
59B 872822 3.00 3.63

Stopring
60 872971 1.05 1.27

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
61 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
62 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
63 873570 1.35 1.63

O-ring
64 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
65 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
66 872654

Plunger Spring
67A 887178 1.20 1.45

O-RING (I.D.1.8)
68 878888 1.05 1.27

As
69 884965 4.80 5.81

VALVE BUSHING (A)
70 884962 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
71 885522

Handle Arm
71A 888795 1.95 2.36

Nylon Moer M6
72 963837 1.05 1.27

Huls
73B 883499 1.50 1.82

Magazine Cover
74A 887031 5.85 7.08

Magazine Cover
74B 888787 1.20 1.45

Spijker Rails
75 885524 8.25 9.98

Magazijn (old 885525)
76A 887030 57.06 69.05

Magazine
76B 888786 35.06 42.43

Hex Socket Bolt M6x12
77 984443 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
78 885526

Rol Pin D4x36 (10 Stuks)
79 949547 3.90 4.72

Spijkervoeding
80 885527 5.25 6.35

Naaldroller D4x20
81 943364 1.05 1.27

Ribbon Spring (a)
82A 888801 6.60 7.99

Veer Voor Toevoermechanisme
83A 886278 1.05 1.27

Roll Pin D3x8
84A 887619 1.20 1.45

Label (c)
86A 887489 1.20 1.45

Label (c)
86B 887665 1.20 1.45

Spijkervoeding
87 885530 44.00 53.24

Nylon Moer M4
88 876465 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
89 885717

Machineschroef M4x12
90 951039 1.05 1.27

O-RING (S-4)
91A 981317 1.05 1.27

Warning Label (a)
92 883513 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
93 878183

Veer
94 884994 4.80 5.81

Trigger Arm Spring
94A 887682 2.10 2.54

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
95 949518 2.40 2.90

Schakelaar
96 884993 12.90 15.61

Nail Stopper
97A 888802 1.35 1.63

Magazine Cover Ass'y
98 887492 7.95 9.62

Niet meer leverbaar
101 887668

Behuizing
102 887669 58.99 71.37

Trekker (d)
103 887670 1.20 1.45

Trekker (d)
104 887671 6.60 7.99

Pushing Lever Guide (d)
105 887672 2.10 2.54

Veer
106 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
107 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
108 887674 1.20 1.45

Roll Pin D3x35
109 887675 1.20 1.45

Hex.socket Hd.bolt M6x16
110 888797 1.04 1.26

Hex.socket Hd.bolt M6x16 (w/flange)
111 888803 1.04 1.26

Niet meer leverbaar
112 877402

Plate (a)
113 888800 1.04 1.26

Label (d)
114 888784 1.04 1.26

Trigger Arm Spring
115 887682 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
501 875769

Niet meer leverbaar
505 877153

Neuskap
506 886401 10.95 13.25

Niet meer leverbaar
507 888760

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Sequential Fire Parts Set New Aug
603 884992 26.54 32.11

Schakelaar
604 884993 12.90 15.61

Geleider
605 884995 4.35 5.26

Veer
606 884994 4.80 5.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
607 949518 2.40 2.90

Neuskap
608 886401 10.95 13.25

O-ring Kit
609 884991 16.36 19.80

Pakking (a)
610 884953 4.80 5.81

O-ring (i.d. 49.4)
611 884947 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.4)
612 884948 1.65 2.00

Piston O-ring
613 884958 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.6)
614 884942 1.65 2.00

O-ring (i.d. 94.6)
615 884943 3.30 3.99

Cylinder Ring
616 877317 1.65 2.00

Hanger Plate Parts Set
618 887892 341.41 413.11

Sleeve
619 887894 39.74 48.08

Hanger Plate
620 887893 167.75 202.98

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
621 949757 3.00 3.63

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.