Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90AF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90AF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Hex. Socket Hd. Bolt M6x12
1A 888792 1.04 1.26

Inbus Hd.bout M5x14 (10 Stuks)
1 949665 2.10 2.54

Head Guard
2 884952 13.50 16.34

Head Guard
2A 888790 9.90 11.98

SHEET (OUD 884986)
3A 886454 2.10 2.54

Sheet
3B 888794 1.20 1.45

Hex. Socket Hd. Bolt M6x30
4A 888793 1.04 1.26

Uitlaatkap
5 886261 41.80 50.58

Exhaust Cover
5A 888789 14.44 17.47

Pakking (a)
6A 886455 2.10 2.54

Head Valve Spring
7A 886456 3.15 3.81

O-ring (i.d. 49.4)
8 884947 1.65 2.00

Head Valve
9 884946 18.15 21.96

O-ring (i.d. 59.4)
10 884948 1.65 2.00

Uitlaat Rubber
11 884950 13.50 16.34

Piston O-ring
12 884958 1.65 2.00

Piston Ass'y
13A 888768 94.33 114.13

Rubberen Klep
14 884945 10.95 13.25

Cilinder
15A 886457 36.16 43.76

O-ring (i.d. 59.6)
16A 886480 1.65 2.00

Cylinder Plate
17 884944 3.30 3.99

O-ring (i.d. 94.6)
18A 886481 3.30 3.99

Cylinder Ring
19A 886483 1.65 2.00

Retaining Ring D6
20 955479 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
21 888750

Niet meer leverbaar
21A 888751

Behuizing
22 886259 93.09 112.64

Piston Bumper
23 884959 17.05 20.63

O-ring (i.d.60)
24A 886482 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
25 876205

Niet meer leverbaar
26 886269

Niet meer leverbaar
27 886264

Niet meer leverbaar
27A 887757

Inbusbout M8x30 (nylon)
28 306437 1.35 1.63

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
29 949518 2.40 2.90

Niet meer leverbaar
30 886263

Niet meer leverbaar
30A 887899

Regelaar
31 326799 8.40 10.16

Niet meer leverbaar
32 886281

Stalen Kogel D3.175 (10 Stuks)
33 959148 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
34 886267

Niet meer leverbaar
35 886282

Imbusbout M6x12 (oud 949657z,10s)
36 949657 3.00 3.63

Bout Hd. M6x22 (10 Stuks)
37 949670 3.00 3.63

Hitachi Label
40A 888713 1.04 1.26

Pakking (b)
41 884342 1.05 1.27

Cap
42 881949 4.80 5.81

Inbus Hd.bout M5x16 (10 Stuks)
43 949821 2.55 3.09

Roll Pin D3x25
45A 887621 1.20 1.45

Rol Pin D3x32
46 884975 1.65 2.00

Stalen Kogel D3.97 ( 10 Stuks )
47 959155 1.04 1.26

Veer
48 982454 1.04 1.26

Wisselknop (c)
49 886265 2.10 2.54

Trekker (c)
50 885689 2.10 2.54

Schakelaar
51 885657 10.35 12.52

Rol Pin D2.5x16
52 881951 1.80 2.18

Niet meer leverbaar
53 886266

Nylon Moer M5
54 877371 1.05 1.27

Neus Rubber
55A 886458 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
56 886268

Niet meer leverbaar
56A 887690

FEED PISTON O-RING (I.D.14)
57 877763 1.05 1.27

VALVE BUSHING B)
58 884963 1.65 2.00

O-RING (P-18
59 873570 1.35 1.63

O-ring
60 676531 1.04 1.26

VALVE PISTON
61 884964 1.65 2.00

Niet meer leverbaar
62 872654

Plunger Spring
63A 887178 1.20 1.45

O-RING (I.D.1.8)
64 878888 1.05 1.27

As
65 884965 4.80 5.81

Niet meer leverbaar
65A 887900

VALVE BUSHING (A)
66 884962 1.65 2.00

Nylon Moer M6
67 963837 1.05 1.27

Niet meer leverbaar
68 886279

Niet meer leverbaar
69 886271

Huls
70A 883499 1.50 1.82

Niet meer leverbaar
71 886272

Niet meer leverbaar
72A 886460

Niet meer leverbaar
73A 886459

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
74A 887458 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
75 949682

Naaldroller D4x20
76 943364 1.05 1.27

Bladveer
77 883503 9.00 10.89

Label (c)
78 887489 1.20 1.45

Label (c)
78A 887665 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
79 886276

Veer Voor Toevoermechanisme
80 886278 1.05 1.27

Roll Pin D3x8
81A 887619 1.20 1.45

Niet meer leverbaar
82 886270

Hex Socket Bolt M6x12
83 984443 1.04 1.26

Nail Stopper
84A 888802 1.35 1.63

Niet meer leverbaar
85 886274

Trigger Arm Spring
87 887682 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
88 887668

Behuizing
89 887669 58.99 71.37

Trekker (d)
90 887755 2.10 2.54

Trekker (d)
91 887756 4.20 5.08

Niet meer leverbaar
92 887691

Veer
93 887673 1.20 1.45

Roll Pin D3x10 (10 Pcs)
94 887458 1.20 1.45

Wisselknop (d)
95 887674 1.20 1.45

Roll Pin D3x35
96 887675 1.20 1.45

Label (d)
97 888791 1.04 1.26

Trigger Arm Spring
98 887682 2.10 2.54

Niet meer leverbaar
501 875769

Grip Tape (old 880349)
601 881768 5.25 6.35

Niet meer leverbaar
602A 888213

Niet meer leverbaar
603 877153

Niet meer leverbaar
604 874042

Niet meer leverbaar
605 876212

Vet (attolub No.2) 500g
606 317918 32.18 38.93

O-ring Kit
607 884991 16.36 19.80

Pakking (a)
608 884953 4.80 5.81

O-ring (i.d. 49.4)
609 884947 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.4)
610 884948 1.65 2.00

Piston O-ring
611 884958 1.65 2.00

O-ring (i.d. 59.6)
612 884942 1.65 2.00

Cylinder Ring
613 877317 1.65 2.00

O-ring (i.d. 94.6)
614 884943 3.30 3.99

Niet meer leverbaar
616 886283

Niet meer leverbaar
617 886357

Veer
618 884994 4.80 5.81

Rol Pin D3x18 (10 Stuks)
619 949518 2.40 2.90

Neuskap
620 886401 10.95 13.25

Full Sequential Actuation Mechanism Kit
621 888781 13.75 16.64

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.