Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki NR90GC2'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki NR90GC2


Onderdelen tekening 1
Klik voor vergroting

Onderdelen lijst van de Hikoki NR90GC2

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Bout
1 996399@1417 1.04 1.26

Top Cover (old 886142)
2A 886598@1417 9.45 11.43

Filter Set
3 886129@1417 32.18 38.93

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
4 885309@1417

Rubber Ring
5 885313@1417 1.50 1.82

Rol Pin D2.5x25
6 885318@1417 1.50 1.82

Motor Houder
7 885310@1417 7.05 8.53

Huls
8 885314@1417 1.65 2.00

Ring
9 885320@1417 1.50 1.82

Bougie
10 885333@1417 3.30 3.99

Motor Veer
11 885319@1417 1.50 1.82

Bout Hd M5x20 (10 Stuks)
12 949757@1417 3.00 3.63

Cylinder Deksel
13 885308@1417 32.18 38.93

O-ring (i.d 59.92)
14 885316@1417 4.80 5.81

MOER M4 ( 10 STUKS )
15 949554@1417 1.05 1.27

Ring M4 (10 Stuks)
16 949423@1417 1.05 1.27

Waaier
17 885311@1417 4.80 5.81

Inbusbout M4x16
18 949754@1417 2.40 2.90

Chamber Head
19 885294@1417 13.89 16.80

PAKKING (B)
20 886133@1417 1.80 2.18

Motorkamer
21 885296@1417 22.28 26.95

O-RING
22 878607@1417 1.05 1.27

Ring Voor Schacht
23 880319@1417 1.65 2.00

Ring M5 ( Oud 949431z , 10 St )
24 949431@1417 1.04 1.26

Schachtpin
25 885277@1417 3.00 3.63

Machineschroef M4x6 (10 Stuks)
26 949214@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
27 885317@1417

Inbusstelschroef M4 X 5
28 961681@1417 1.04 1.26

Vastzetplaatje
29 885297@1417 3.30 3.99

Pin (a)
30 886484@1417 1.65 2.00

Schakelplaat
31 885306@1417 1.65 2.00

O-ring (i.d 66.27)
32 885283@1417 6.45 7.80

Veerring
33 885285@1417 1.65 2.00

Zuigerring
34 885286@1417 10.20 12.34

Slagpen
35 885291@1417 81.68 98.83

Piston Bumper
36 885289@1417 8.40 10.16

Rubber (oud 885790)
37 885284@1417 1.80 2.18

Cilinder Ass'y
38 885361@1417 110.83 134.10

Bout ( 10 Stuks )
39 949812@1417 2.40 2.90

Buffer Cover
40 886467@1417 1.80 2.18

Lead Valve
41 885290@1417 1.65 2.00

Muffler
42 885288@1417 13.50 16.34

Geleider
43 885355@1417 4.35 5.26

Borgbus
44 885270@1417 1.65 2.00

Plaat
45 885326@1417 15.81 19.13

Speciale Moer M5
46 886544@1417 7.50 9.08

Inbusbout Hd M5x50
47 886545@1417 1.80 2.18

Borgbus
48 885269@1417 1.65 2.00

Seal Lock Hd. Inbusbout M4x10
49 886241@1417 1.65 2.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
50 886242@1417

Pushing Lever Arm (c)
51 886546@1417 5.10 6.17

Pushing Lever Spring
52 886245@1417 1.65 2.00

Pushing Lever Connector
53 885301@1417 4.35 5.26

Cylinder Plate
54 885299@1417 4.80 5.81

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
55 980046@1417

U-NUT M4
56 956329@1417 1.05 1.27

Pushing Lever Arm (d)
57 886547@1417 5.10 6.17

Bout M5x10 (oud 956634,10 Stuks)
58 949819@1417 2.55 3.09

Stopper
62 886128@1417 6.45 7.80

Pushing Lever (a)
63 886144@1417 6.75 8.17

Adjuster Bush (s)
64 885272@1417 5.85 7.08

Schroef M5
66 885304@1417 1.50 1.82

Behuizing
67 886134@1417 23.93 28.95

Insulator Sheet
68 885307@1417 1.65 2.00

Huis
70 886244@1417 33.96 41.09

Nylon Moer M4
71 876465@1417 1.05 1.27

Imbus Hd.bout M5x15 (10 Stuks)
72 949820@1417 2.55 3.09

Huls
73 878164@1417 14.70 17.79

Tapschroef D4x20 Met Ring (zwart)
74 302086@1417 1.05 1.27

Handgreep (b)
75 886256@1417 37.95 45.92

Schroef D4x45 Met Ring
78 301815@1417 1.05 1.27

Schakelaar Montage
79 885334@1417 1.65 2.00

Schakelaar Arm
80 885347@1417 1.65 2.00

Prisma
81 885338@1417 3.30 3.99

Veer
82 885337@1417 1.65 2.00

Beschemring Kabel
83 885339@1417 3.30 3.99

Schroef
84 885346@1417 1.65 2.00

Regelaar
85 885331@1417 87.59 105.98

Regelaar
85 885595@1417 57.06 69.05

Schroef Met Flens D4x14 (zwart)
86 309933@1417 1.05 1.27

Veer
87 885828@1417 1.65 2.00

Kamersluiting
88A 887617@1417 4.65 5.63

Pin D2.5
89 885349@1417 1.65 2.00

Draadboom (a) (oud 885332)
90 885798@1417 46.61 56.40

Nylon Moer M5
96 877371@1417 1.05 1.27

Spijker Rails
97 885341@1417 6.45 7.80

Magazijn Plaat
98 885342@1417 4.35 5.26

Cel Hendel
99 886141@1417 6.75 8.17

Hendel
100 885280@1417 1.50 1.82

Rol Pin D2x8 (10 Stuks)
101 949859@1417 1.20 1.45

Veer D3.6
102 885281@1417 1.50 1.82

Cel Behuizing
103 885352@1417 3.30 3.99

Cel Rubber
104 886131@1417 1.80 2.18

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105 325292@1417

Spijkervoeding
106 885323@1417 5.85 7.08

Sensorplaat
107 886257@1417 3.30 3.99

Veer
108 885518@1417 1.65 2.00

Schakelaarhendel
109 886147@1417 6.45 7.80

Pin D2.5
110 885349@1417 1.65 2.00

Schakelaar Stopper
111 886138@1417 3.30 3.99

Pin D4x28
112 949506@1417 3.00 3.63

Spring
113 883687@1417 1.65 2.00

Spijkervoeding (b)
114 885324@1417 3.00 3.63

Veer
115 885325@1417 7.05 8.53

Veer D8
116 885328@1417 1.50 1.82

Stopknop
117 885327@1417 1.50 1.82

Hendel (a) Nr90gc2
118 886728@1417 36.99 44.75

Voedingsknop
119 886246@1417 3.30 3.99

Tapschroef D5x20 Zwart
120 302089@1417 1.05 1.27

Zeskantbout M4x18
121 880003@1417 1.05 1.27

Magazijn Bescherming
122 885354@1417 8.40 10.16

Wiring Plate
124 886253@1417 1.65 2.00

Haak
125 886255@1417 9.00 10.89

Tapschroef D3
126 885714@1417 1.80 2.18

Wiring Plate
127 886548@1417 1.80 2.18

Machineschroef M4x6 Zelfborgend
128 303631@1417 1.04 1.26

Afdekking
129 886470@1417 1.80 2.18

Ring
130 886471@1417 1.80 2.18

Huls
131 886543@1417 3.45 4.17

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 875769@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 886254@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
505 886036@1417

Werkstuk Beschermneus
506 885788@1417 38.91 47.08

Rubber Dopje Voor Beschermneus
507 885791@1417 6.30 7.62

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 885546@1417

Werkstuk Beschermneus
602 885788@1417 38.91 47.08

Rubber Dopje Voor Beschermneus
603 885791@1417 6.30 7.62

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.